قیمت ساخت تابلو چلنیوم اصفهان

قیمت ساخت تابلو چلنیوم اصفهان
قیمت ساخت تابلو چلنیوم اصفهان

تابلو چلنیوم :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی تحولی عظیم در تابلو سازی رخ داد و امروزه در ساخت تابلو های تبلیغاتی ، تنوع زیادی وجود دارد . با ورود دستگاه های پیشرفته مانند : دستگاه برش لیزری ، دستگاه سی ان سی ، دستگاه پی وی سی و ساید دستگاه های برش و حروف سازی ، امکان ساخت حروف برجسته در شکل و اندازه های متفاوت به صورت حجیم و سه بعدی فراهم شده است .

تابلوسازی یکی از مهمترین تکنیک تبلیغاتی و بازاریابی است .

تبلیغات تاثیر بسزایی در فروش و کسب درآمد بیشتر دارند و نقش پررنگی را در جذب مشتری بیشتر دارد اما تابلوسازی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی همچون تبلیغات کاغذی ، تبلیغات در رادیو و تلویزیون ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، استیکرهای تبلیغاتی و دیگر روش ها دارد . زیرا همه این روش ها به نوعی دارای زمان محدود هستند ، اما تابلو سازی اگر طبق متد های به روز و استاندارد های کنونی ساخته شود ، می تواند برای سال های طولانی ماندگاری و جذابیت داشته باشد .

تابلوی چلنیوم چیست ؟

تابلو چلنیوم از مدرن ترین و درخشان ترین تابلوهای تبلیغاتی است . این تابلو به صورت حروف های برجسته است و می توان جهت معرفی کسب و کار خود از آن استفاده کرد .

در ابتدا تابلوهای چلنیوم به صورت تابلوهای چلنیوم ساده ساخته می شدند

اما به مرور زمان امکان ساخت تابلوهای چلنیوم به روش های بسیار زیبا فراهم شد .

تابلوی چلنیوم در شکل های متفاوتی وجود دارد :
 • تابلو چلنیوم ساده
 • تابلو چلنیوم پلکسی دوبل
 • تابلو چلنیوم RGB یا هفت رنگ
 • تابلو چلنیوم فول کالر
 • تابلو چلنیوم نور آندریک
 • تابلو چلنیوم پانچ
 • تابلو چلنیوم کریستالی
 • تابلو چلنیوم الماسی
 • تابلو چلنیوم لترمکس
 • تابلو چلنیوم ستاره ای
 • تابلو چلنیوم طلایی
 • تابلو چلنیوم ترکیبی
 • تابلو چلنیوم باکس

روش ساخت تابلو چلنیوم چگونه است ؟

در ساخت هر یک از روش های تابلو چلنیوم ، تابلو ساز برش هایی را در ابعاد و اندازه های مشخص شده بر روی پلکسی می دهد و با استفاده از رول چلنیوم که از جنس آلومینیومی می باشد ، تابلوی سفارشی مشتری را می سازد .

مزیت های تابلو های چلنیوم :

– کیفیت بالای تابلو های چلنیوم

این تابلو ها در برابر گرما و سرما و اشعه خورشید مقاوم است .

– هزینه پائین تولید تابلوهای چلنیوم

ساخت تابلو های چلنیوم با حروف های برجسته ، نسبت به تابلو های استیل و آهنی قیمت کمتری دارد .

– تنوع بالای تابلوهای چلنیوم

تنوع بسیار بالا از لحاظ نوع چلنیوم و شیوه طراحی حروف این نوع تابلوها را جزو شیکترین تابلوهای مورد استفاده قرار داده است .

– عایق بودن در برابر شرایط آب و هوایی

مزیت دیگر تابلوهای چلنیوم عایق بودن آن در مقابل ورود آب و گرد و غبار است . این عایق بودن به این گونه است که یک سری گرد گیر ها در اطراف تابلو قرار می گیرد و مانع ورود آب به مدار تابلو می شود و از سوختگی تابلو جلوگیری می کند .

– دارای روکش نایلون بر روی نوار چلنیوم

دیگر مزیت تابلو های چلنیوم وجود روکش محافظ نایلونی روی قطعات است . این  باعث جلوگیری از خط و خش بر روی چلنیوم می شود . این روکش در مراحل ساخت و نصب بر روی قسمت براق خواهد ماند و پس از نصب باید از روی آن جدا شود .

 قیمت تابلو های چلنیوم :

عوامل زیادی بر تعیین قیمت تابلو چلنیوم تاثیر می گذارد از جمله :

 1. نوع متریال استفاده شده در تابلو

ورق های به کار رفته در تابلو چلنیوم مانند ورق پی وی سی ، روکش پلکسی و یا ورق استیل در قیمت موثر میباشند . همچنین استفاده یا عدم استفاده از دیود ها و نوع و تعداد آنها در تابلو چلنیوم در قیمت آن تاثیر می گذارد .

 1. نصب تابلو

تابلو چلینیوم را تقریبا در هرجایی میتوان نصب کرد  و نصب آن حتما باید توسط یک نیروی مجرب و کارآزموده انجام پذیرد . که هزینه های نصب با توجه به نوع زیرکار ، ارتفاع و نحوه تقسیم جریان منبع تغذیه متفاوت می باشد .

 1. حروف برجسته

نوع حروف برجسته بر قیمت آن تاثیر می گذارد . برای مثال متن های طولانی  و حروفی که دارای تعداد زیاد  هستند ، و یا حروف لاتین برای ساخت بسیار زمان بر هستند و موجب افزایش قیمت خواهند شد .

 1. اس ام دی و تعداد ماژول به کار رفته در برد تابلو چلنیوم

اس ام دی یا ال ای دی لامپ هایی هستند که جهت روشنایی تابلوهای تبلیغاتی مورد استفاده واقع می شوند . این اس ام دی ها شامل انواع متفاوتی همچون خطی ، ریسه ای و بلوکی هستند .

 1. نصب تابلو چلنیوم در ارتفاع بالا یا پایین

هر چقدر فاصله تابلو از زمین بیشتر باشد ، نیازمند استفاده از ابزارهای بیشتری جهت نصب می باشد . بنابراین قیمت نصب تابلو چلنیوم در ارتفاعات بالاتر مستلزم صرف مبلغ بیشتری است .

برای مشاوره با رسانه هنر برتر در تماس باشید.