نکات و ترفندهای عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی به عنوان عکاسی مد یا عکاسی خیابانی، عجیب و غریب نیست اما بسیار مهم و چالش برانگیز است. عکاسی صنعتی به هیچ تجهیزات تخصصی نیاز ندارد، اما ممکن است نیاز به دانش و مهارت های تخصصی داشته باشد.
آنچه که بسیاری از عکاسان متوجه نمی شوند این است که ماشین ها و جهان اطراف آن ها می توانند برای برخی از تصاویر واقعا جذاب باشند.
مفهوم عکاسی صنعتی، عکس گرفتن از تجهیزات، محصولات، ماشین آلات و گاهی اوقات کارگران و مقامات شرکت است هم چنین بیشتر عکس هایی که توسط عکاسان صنعتی گرفته شده است بر روی بخش های تولید و صنعتی تمرکز می کنند. با این حال، گاهی اوقات موضوع اصلی، ماشین آلات و تجهیزات بزرگ مانند ترانسفورماتور، ترمینال گاز یا سد آب است. اگر شرکت شما در صنعت مانند تولید، فن آوری، انرژی و یا ساخت و ساز در حال فعالیت است، گرفتن عکس های با کیفیت که توجه مخاطبان خود را جذب کند و به یک اثر ماندگار تبدیل شود، بسیار مهم است. عکاسی خوب به طور موثر برای تبلیغ یا فروش محصولات، خدمات شما ضروری است.
ما در این مقاله 4نوع عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی را برای شما بیان خواهیم کرد:

 1. عکس های محصول
  یکی از مهم ترین دارایی هایی که کسب و کار شما می تواند در آن سرمایه گذاری کند، عکس های باکیفیت از محصول است.
  مهم نیست که شما تولید کنند قطعات کوچک یا سیستم های پیچیده و بزرگ باشید، بلکه باید عکس هایی که به عنوان محصول نهایی به دست شما می رسد، باکیفیت باشد.بدون شک داشتن عکس های خوب و با کیفیت از محصول خود به فروش بیشتر شما کمک بسیار زیادی می کند.
 2. پرتره های تجاری
  اگر می خواهید به کسب و کار شما جلا داده شود، باید پرتره های کسب و کار شما در بالاترین سطح باشند هم چنین تصاویر کارکنان باید حرفه ای باشند و با تصویر برند شما سازگار باشند. حتی اگر کاری که انجام می دهید در محیط دفتر نیست، عکس های با کیفیت از پرتره های کسب و کار، برای نگرش و مهارت های شرکت شما مهم هستند.
 3. عکاسی معماری
  عکاسی در مورد ساختمان خود را فراموش نکنید! تصور مردم از شرکت شما تا حد زیادی متاثر از عکاسی در موقعیت و محل سکونت شرکت شما است. عکاسی معماری شامل عکس های خارجی از ساختمان های تولیدی، اتاق های تمیز، مناطق تولیدی و انبارهای ذخیره سازی محسوب می شود.
 4. عکاسی در خط تولید
  در نهایت، عکاسی در خط تولید به مشتریان اجازه می دهد تا با چگونگی نحوه ی کار شما آشنا شوند و زمانی که این امکان را برای آن ها فراهم می کنید باعث می شود آن ها تولید محصول یا خدمات شما را از نزدیک ببینند و بیشتر اعتماد کنند.
  همان طور که قبلا گفته شد عکاسی صنعتی و فیلمبرداری صنعتی کار بسیار تخصصی است و اگر می خواهید بازخورد قابل قبولی داشته باشید باید این کار را به عکاسان حرفه ای واگذار کنید. رسانه هنر برتر با بهر گیری از عکاسان حرفه ای و کاربلد که به صورت علمی این رشته را خوانده اند، کار عکاسی را به عهده می گیرند و برای شما عکس های قابل قبولی ثبت می کنند. شما می توانید با انتخاب عکس های برتر از آن ها در تبلیغات برند خود بهره بگیرید. برادی دیدن نمونه کارهای ما می توانید به قسمت عکسبرداری و فیلم برداری صنعتی مراجعه کنید.

عکاسی تبلیغاتی چیست؟

Rate this post
, , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
هر روز پول بساز و از اون برای پول سازی بیشتر استفاده کن
نوشتهٔ بعدی
طراحی لوگو منحصر به فرد چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.