تعرفه موشن گرافیک چگونه محاسبه می شود ؟

تعرفه موشن گرافیک که یک بازار تجارتی و رقابتی جدیدی پیدا کرده است که اگر به دنبال آن هستید که درآمد شرکت و یا حتی فروشگاه کوچک خودتان را افزایش دهید تنها راهی که دارید این است که به سراغ تبلیغات موثر و مفید بروید .

بسیاری از تبلیغات قدیمی نظیر پخش بروشور یا تبلیغات روزنامه های امروزه دیگر بازخوردی در میان مخاطبان ندارد. تبلیغات جدیدی نظیر موشن گرافیک و یا استفاده از طراحی لوگو می‌تواند گزینه مناسب تری برای رشد درآمد و تبلیغات شما باشد.

تعرفه موشن گرافیکموشن گرافیک که یکی از بهترین راه های جدید تبلیغاتی محسوب می شود، در واقع ویدیو هایی هستند که با استفاده از شخصیت های کارتونی تبلیغات شما را در مدت زمان کوتاه و سریع انجام می‌دهند و اتفاقاً تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطبان دارند.

اما مطمئناً یکی از مواردی که دغدغه شما هم در زمینه ساخت موشن گرافیک است، قیمت این کار می باشد. تعرفه موشن گرافیک بر اساس چند مورد تعیین می شود و شما باید این موارد را بررسی کنید و بر اساس آنها خرید خودتان را انجام دهید.

اولین موردی که در تعرفه موشن گرافیک تاثیر دارد مدت زمان ویدیو است که قرار است برای شما ساخته شود. هرچه مدت زمان ویدیو طولانی تر باشد طبیعتاً قیمت آن نیز بالاتر می رود.

مورد بعدی که در قیمت موشن گرافیک تاثیر دارد این است که تکنیک اجرایی و ساخت آن چه موردی باشد. در واقع این موضوع که شما قصد دارید یک ویدیو دو بعدی و یا سه بعدی بسازید و همچنین قصد دارید ویدیو شما ترکیبی و یا تلفیقی باشد تعیین کننده تعرفه موشن گرافیک است.

طبقه بندی محصول نیز تأثیر زیادی دارد. یعنی اگر شما یک محصول تبلیغاتی بخواهید طبیعتاً  موشن گرافیک آن با یک موشن گرافیک مناسب برای پکیج هویت بصری که برای تلویزیون و اینترنت ساخته می‌شود متفاوت است.

 

چگونه پایین ترین تعرفه از موشن گرافیک را بپردازیم؟

 

اگر به دنبال آن هستید که با پرداخت پایین ترین مبلغ برای موشن گرافیک، با کیفیت ترین نوع آن را دریافت کنید، بهتر است به مجموعه های اینترنتی معتبر در این زمینه مراجعه کنید. البته دقت کنید که بسیاری از مجموعه‌های معتبر اینترنتی که ادعای دریافت پایین ترین تعرفه موشن گرافیک را دارند ممکن است از نظر کیفیت برای شما موشن گرافی که ضعیف تری را بسازند.

اما شما می توانید با مراجعه به مجموعه اینترنتی ما زمان پرداخت پایین ترین تعرفه موشن گرافیک بهترین نوع کیفیت آن را تجربه کنید. در مجموعه اینترنتی ما هدف اول کسب رضایت شما می باشد و سعی می کنیم سفارش های شما را با کیفیتی بالا تحویل دهیم. کسب درآمد و منفعت مالی در اولویت های بعدی ما قرار دارد.

این موضوع را شما میتوانید با صحبت با مشتریان و مخاطبان قدیمی و دائمی ما متوجه شوید. ما سالهاست در این زمینه فعالیت می‌کنیم و تا به امروز توانسته ایم رضایت اکثر مشتریان را جلب نماییم.

البته این نکته را هم باید خدمت شما عرض کنیم که از دست دادن فرصت خرید موشن گرافیک با کیفیت در مجموعه ما که پایین ترین تعرفه موشن گرافیک را دارد در واقع از دست دادن یک فرصت بی نظیر برای شما می باشد که ممکن است دیگر برایتان تکرار نشود. پس بهتر است سریعتر تصمیم بگیرید و این فرصت را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست