اصول و اهمیت طراحی لوگو سالن های زیبایی

طراحی لوگو سالن های زیبایی

اگر به دنبال برند سازی کسب و کار زیبایی خود هستید ، ساخت لوگوی زیبایی نکته عالی برای شروع است . چه یک شرکت مراقبت از پوست را اداره کنید ، چه محصولات مو را بفروشید و یا حتی سالن زیبایی خود را داشته باشید ، یک لوگوی زیبا به فروش مشتریان در شرکت شما کمک می کند .

اهمیت طراحی لوگو و آرم، طراحی لوگو سالن های زیبایی
اهمیت طراحی لوگو و آرم، طراحی لوگو سالن های زیبایی

متمایز کردن یک کسب و کار زیبایی بدون تعجب نشان می دهد که همه چیز در مورد ظاهر است . شما به لوگویی نیاز دارید که به خوبی مشتریان شما پس از آرایش آن ها به نظر برسد .

با طراحی مناسب ، می‌توانید نه تنها آنچه را که کسب‌ وکارتان انجام می‌ دهد ، بلکه احساسی را که کسب ‌وکارتان به مردم القا می ‌کند ، در میان بگذارید.

ثابت کنید ظاهر را جدی می گیرید

مردم با ظاهرشان به شما اعتماد دارند . اگر برای ظاهر شرکت خود ارزشی قائل نباشید ، کمتر کسی شما را انتخاب می کند . شرکتی که فاقد برندسازی ثابت یا فاقد انگیزه برای پیاده سازی یک لوگوی با کیفیت است ، پرچم قرمز مشتریانی است که به دنبال محصولات و خدمات زیبایی هستند .

نکات طراحی لوگو بیوتی

اگر به عنوان مثال یک آرایشگر یا یک سالن دار زیبایی هستید ، می توانید نام شرکت ، خدمات و شعار کوتاه خود را اضافه کنید .

تصاویر معتبر از مدل های مد و آرم های زیبایی مانند رژ لب ، برس های آرایشی و آینه ها به جذابیت قالب ها می افزایند .

شما می خواهید کسب و کار شما هویت منحصر به فرد خود را داشته باشد . این را با یک الگوی زیبایی خیره کننده نشان دهید . جملات چشم نواز مانند ” زیبایی از درون شروع می شود ” و ” لبخند رضایت را دریافت کنید ” به شما کمک می کند تا ماهیت برند خود را ارتقا دهید .

سادگی را در اولویت قرار دهید

سادگی نکته اصلی ظرافت واقعی است . طراحی لوگوی زیبایی نباید پر از رنگ های روشن و تصاویر متعددی باشد که همگی برای جلب توجه رقابت می کنند . زیبایی طرح باید از فرم ساده و ظریف آن ناشی شود . فقط از چند رنگ استفاده کنید . هر تصویری را ساده نگه دارید .

از رنگ برای نمادسازی تجربه مشتری استفاده کنید

شاید بخواهید یک فضای آرامش بخش در آرایشگاه خود ایجاد کنید . از رنگ های ساحلی روشن مانند آبی استفاده کنید . یا شاید می‌ خواهید مشتریان احساس سلطنت کنند ، بنابر این از رنگ‌ های با شکوه تیره مانند قرمز یاقوتی استفاده کنید . رنگ ها احساسات را برمی انگیزند ، بنابراین به این فکر کنید که می خواهید مشتریان چه احساساتی را با برند شما مرتبط کنند و بر اساس آن طراحی کنید .

الهامات تحقیق و ایده های طوفان فکری

برای طراحی یک طراحی لوگوی برنده ، الهام گرفتن و توسعه ایده های جدید ضروری است . هدف از تحقیق این است که از آنچه در حال حاضر وجود دارد آگاه باشید تا بتوانید چیزی خارق العاده برای کسب و کار زیبایی خود ایجاد کنید . در حالی که طراح این تمرین را انجام می دهد ، شما نیز باید آن را انجام دهید تا بدانید چه چیزی برای برند خود می خواهید و چه چیزی نمی خواهید .

برای این تحقیق :

لوگوهای کسب و کار زیبایی از رقبا در صنایع مشابه را بررسی کنید .

ایده‌ های طراحی زیبایی که مکمل کسب‌ وکار شما هستند را ایده‌ آل کنید.

به پالت رنگ ، علائم و نماد ها ، ترکیب بندی و روند ها فکر کنید .

و در نهایت :

لوگوی خود را در همه جا به اشتراک بگذارید .

هنگامی که طراحی لوگوی برند زیبایی خود را به صورت عمومی اعلام کردید ، آن را در تمام راه های بازاریابی و تبلیغات خود پخش کنید . آن را در طراحی کارت ویزیت ، طراحی وب سایت ، فضای مجازی و سایر موارد تبلیغاتی مانند طراحی بسته بندی لوازم آرایشی و تبلیغات بنر وب در سایر وب سایت ها و رسانه های اجتماعی به نمایش بگذارید .

5/5 - (1 امتیاز)
, ,
نوشتهٔ پیشین
اهمیت طراحی بسته بندی چای در صادرات
نوشتهٔ بعدی
اصول طراحی کاراکتر با اشکال هندسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست