طراحی سایت آرایشگاه و سالن زیبایی

طراحی سایت آرایشگاه و سالن زیبایی

صنعت زیبایی به طور مداوم در حال تغییر است . روند های جدید می آیند و می روند .

در این دنیای همیشه در حال تغییر، تبلیغات یک امر ضروری است، بنابراین حضور دیجیتالی برای سالن شما ضروری است. در ادامه چند مزیت داشتن وب سایت برای سالن آرایشی آورده شده است .

طراحی وب سایت در اصفهان و تهران، اصول تولید محتوای، طراحی سایت آرایشگاه
طراحی وب سایت در اصفهان و تهران، اصول تولید محتوای، طراحی سایت آرایشگاه

 

1 . برای گسترش پایگاه مشتریان خود

تنها چیزی که مردم همیشه در حال استفاده از آن هستند موبایل آن هاست . اگر بخواهند به یک سالن بروند ، اولین کاری که انجام می دهند این است که  “سالن های نزدیک من” را جستجو کنند .

اگر وب سایت دارید ، نام شما نمایش داده می شود . مردم با شما آشنا می شوند و به جای رقبای شما به سالن شما می آیند . وقتی همه آن ها توسط شما مورد توجه قرار گرفتند ، آن را به دوستان و خانواده خود معرفی می کنند . یک مشتری به 3 مشتری دیگر منجر می شود!

2 . برای رزرو قرارهای آنلاین

هر چه راحتی بیشتر باشد، مشتری بیشتر جذب سالن شما می شود . به جای تماس تلفنی یا رفتن فیزیکی به سالن برای رزرو وقت ، قرار آنلاین بسیار آسان تر است . مردم می توانند بازه های زمانی را که ترجیح می دهند ، آرایشگر و خدماتی را انتخاب کنند که همه چیز را از آسایش خانه خود می خواهند .

3 . اجازه دهید کارکنانتان احساس خاص بودن کنند

در وب سایت خود ، می توانید بیوگرافی کوچکی از همه کارکنان خود آپلود کنید. به این ترتیب مردم با آرایشگرانی که در سالن شما کار می کنند آشنا می شوند و می توانند انتخاب کنند که کدام یک را برای خود می خواهند . نه تنها این ، بلکه کارکنان شما نیز احساس ویژه ای خواهند داشت . این باعث ایجاد حس وفاداری نسبت به سالن شما می شود.

 4 . برای به نمایش گذاشتن خدمات

طیف گسترده ای از خدمات خود را در وب سایت خود به نمایش بگذارید . می توانید یک منو و چندین صفحه فرعی برای توصیف انواع خدمات و بسته های سالن اختصاصی اضافه کنید . توضیحاتی در مورد آن ها اضافه کنید تا مردم با آن ها آشنا شوند و بتوانند خدمات را بر اساس آن انتخاب کنند.

5 . وب سایت ها به شما کمک می کنند تا با سالن های دیگر رقابت کنید

یک وب سایت به شما کمک می کند تا نسبت به سالن های دیگر دست برتر داشته باشید . مردم می ‌توانند قیمت‌ ها ، پیشنهادات ، بسته‌ ها را با هم مقایسه کنند و بهترین گزینه را انتخاب کنند . این باعث می شود که آن ها به جای رقبای شما به سالن شما بیایند .

6 . تصاویر را نشان دهید و همه روندها را دنبال کنید

شما می توانید تصاویری از آخرین کارهای خود را به نمایش بگذارید ،  از تمام روند های جدید در صنعت زیبایی بپرید و به مشتریان خود بفهمانید که شما در بالای همه چیز هستید . با دیدن تصاویر ، حس خواستن ایجاد می شود و به سالن شما می آیند . جذابیت بصری برای جذب مشتریان قدیمی و جدید ضروری است.

7 . یک وب سایت به رشد دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی شما کمک می کند

یک وب سایت شما را قادر می سازد تا حضور سایر رسانه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام را تقویت کنید . می توانید حساب های خود را به وب سایت پیوند دهید تا مردم بتوانند شما را دنبال کنند . به همین ترتیب ، می توانید پیوند را به وب سایت خود در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید . این امر باعث افزایش ترافیک به وب سایت می شود.

حال اگر به دنبال بهترین طراحی سایت سالن آرایشی هستید یا در حال برنامه ریزی یک وب سایت سالن جدید هستید ، این ها عوامل مهمی هستند که باید درک کنید و در برنامه های وب سایت خود بگنجانید .

محتوایی که باید مدام اضافه کنید :

وب سایت سالن شما باید مانند یک مجله عالی باشد ، محتوای جدید جالب باید هر هفته اضافه شود .

این به یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) نیاز دارد که به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه مقاله جدیدی را در وب سایت سالن خود ارسال کنید . تا حد زیادی پرکاربرد ترین وردپرس است . اگر یک CMS در قلب طراحی سایت سالن خود ندارید ، شما به یک طراح سایت نیاز دارید که مدیریت سایت شما را بر عهده بگیرد .

ساختار وب سایت که برای موتورهای جستجو بهینه شده است :

اگر می خواهید در نتایج جستجو رتبه بالایی داشته باشید ، بهینه سازی ساختار وب سایت برای موتورهای جستجو ( SEO Website Salon ) حیاتی است.

اگر برای تمام عبارات کلیدی سالن خود رتبه ای را در 3 رتبه برتر کسب کنید ، ترافیک زیادی به سایت شما وارد می کند و مشتریان جدیدی را به ارمغان می آورد . این در ابتدا با منو ها و صفحاتی که به خوبی برنامه ریزی شده اند به دست می آید که به راحتی برای بازدید کنندگان پیمایش می کنند . اما مهم تر از آن ، به موتورهای جستجو تصویر واضحی از موضوع وب سایت خود بدهید .

شما هنگام انتخاب ساختمان برای تاسیس سالن خود متوجه شدید که مکان همه چیز است ، همین امر در مورد رتبه بندی در موتورهای جستجو نیز صدق می کند . اگر نمی توانید در 3 مکان برتر گوگل برای تمام عبارات کلیدی خود قرار بگیرید ، طراحی سایت سالن شما کار نمی کند .

– نه تنها به یک ساختار عالی برای سئو نیاز دارید ، بلکه باید محتوا (کلمات ، تصاویر و ویدیوها) در هر صفحه با دقت ایجاد شود تا موتورهای جستجو را آموزش دهد . برنامه‌ های ربات  تقریباً هر روز از سایت شما بازدید می‌ کنند تا محتوای شما را بخوانند و درباره ارتباط آن با مجموعه‌ ای از عبارات جستجو تصمیم بگیرند .

– پس از اینکه یک طراحی وب سایت عالی دارید و ترافیک زیادی از طریق رتبه موتور جستجو بالا دارید ، آخرین و مهم ترین گام این است که آن بازدید کنندگان وب را به مشتریان سالن تبدیل کنید .

با چندین سال تجربه و چندین وب سایت سالن پشتیبانی شده ، ما در ترفند هایی متخصص هستیم که وب سایت سالن شما را به موتوری برای مشتریان جدید تبدیل می کند .

چرا آرایشگرها نیاز به وب سایت دارند

صنعت زیبایی همچنان در حال تغییر است، داشتن وب سایت برای کسب و کار موفق سالن ها بسیار مهم است.

با داشتن طراحی سایت به مشتریان خود نشان دهید که با آخرین روند ها به روز هستید. سالن‌ های شما به  وب ‌سایت نیاز دارند زیرا بهترین ابزاری است که می ‌تواند نشان دهد که استایلیست‌ های شما تخصص و آگاهی از آخرین روند ها و تکنیک ‌های مد دارند، به علاوه محصولاتی که در سالن ‌ها استفاده می‌ کنید بسیار پیشرفته، جدید و تازه هستند.

ما در عصر جدیدی زندگی می کنیم که در آن هر فردی این توانایی را دارد که بیش از هر زمان دیگری بر آینده خود کنترل داشته باشد.

طراحی وب سایت در اصفهان و تهران، وب سایت اختصاصی، چرا آرایشگرها نیاز به وب سایت دارند
طراحی وب سایت در اصفهان و تهران، وب سایت اختصاصی، چرا آرایشگرها نیاز به وب سایت دارند

 

چند دلیل برای اینکه هر آرایشگر باید یک وب سایت داشته باشد:

برندسازی شخصی

هیچکس به اندازه شما به کسب و کار و نتیجه نهایی شما اهمیت نمی دهد.

اما برای موفقیت، باید آگاهانه همیشه خود را برند سازی کنید.

شما می خواهید مشتریان کسب و کار شما را بدون توجه به جایی که در آن کار می کنید، دنبال کنند.

ایجاد اعتماد

در حین تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت مشتریان فعلی شما، بازدیدکنندگان بسیاری هستند که از وب سایت شما دیدن می کنند. بازدیدکنندگان زیادی اساساً به دنبال اعتبار هستند و سپس آنچه را که در وب سایت شما پیدا می کنند را دنبال می کنند تا ببینند عملیات تجاری شما در واقع چقدر معتبر است.

حرفه ای بودن را نشان می دهد

داشتن وب سایت خود بهترین راه برای این است که به مشتریان جدید خود نشان دهید که شما یک تجارت قانونی و حرفه ای هستید. با کوتاه ‌تر شدن دامنه توجه مشتریان، عکس ‌ها و ویدیوها بهترین راه برای جلب توجه دیگران هستند.

قابلیت یافتن سریع

یافتن شما در سریع ‌ترین زمان ممکن برای مشتریان بسیار حیاتی است. داشتن وب سایت این امکان را به مشتریان می دهد در هر زمان و مکانی شما را جستجو کنند. همچنین اگر سالنی را ترک کرده‌ اید و به سالن دیگری نقل مکان کرده‌ اید و می‌خواهید که مشتریان گذشته ‌تان در صورت عدم تماس، سریعاً بفهمند کجا رفته ‌اید داشتن وب سایت به شما این امکان را می دهد.

در دسترس بودن

از نظر فیزیکی فقط می توانید ساعات زیادی در روز کار کنید. اما ما انسان ها موجودات جالبی هستیم که در عجیب ترین ساعات روز به دنبال تصادفی ترین چیزها می گردیم. وقتی برای پاسخ به تماس یا رزرو قرار در دسترس نباشید، مشتریان دیگران را چایگزین شما می کنند. اما با داشتن وب سایت، شما در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس خواهید بود.

قرار گرفتن در معرض دید

یکی از مهم ترین مزایای داشتن یک وب سایت، قرار گرفتن در معرض افزوده است. هرچه بیشتر در معرض دید قرار بگیرید، شانس پیدا کردن مشتری جدید بیشتر خواهد بود. افراد می توانند از طریق ارتباط کلامی، رسانه های اجتماعی یا موتورهای جستجو وارد صفحات شما شوند. اما صرف نظر از اینکه چگونه به اینجا می رسند،  شما می خواهید آن ها را به مشتریان جدیدی تبدیل کنید که روی صندلی شما نشسته اند.

به عنوان یک آرایشگر بسیار مهم است که نسبت به آنچه که تصویر شما برای دیگران در اینترنت ظاهر می شود بسیار آگاه باشید. بهترین راه برای انجام این کار این است که کنترل اوضاع را در دست بگیرید و وب سایت خود را داشته باشید. لازم نیست سرمایه گذاری بزرگی باشد، اما مطمئناً سرمایه گذاری ارزشمندی است.

5/5 - (1 امتیاز)
, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
طراحی بسته بندی محصولات غذایی
نوشتهٔ بعدی
اصول طراحی برندینگ برای کافه رستوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.