اصول طراحی لوگو برای پوشاک مردانه

طراحی لوگو برای پوشاک مردانه

اصول طراحی لوگو برای پوشاک مردانه:  یک لوگوی عالی ارزش های شما را بیان می کند و به مردم کمک می کند شما را به خاطر بسپارند. همچنین به مشتریان جدید کمک می کند تصمیم بگیرند که آیا محصول شما درست است یا خیر. طراحی لوگوی برند لباس شما شأن و اعتقادات مصرف کننده را تقویت می کند. بنابراین، داشتن یک لوگوی مد برای خود که بر روی آن مخاطبان شما را بشناسند بسیار مهم است. لوگو بخش مهمی از هویت برند شماست. این اولین برداشتی است که مخاطبان هدف شما را بر اساس آن قضاوت خواهند کرد. ایجاد هویت بصری برند شما که با شخصیت برند شما مطابقت داشته باشد برای موفقیت برند شما حیاتی است.

 

طراحی لوگو، طراحی لوگو برای پوشاک مردانه
طراحی لوگو، طراحی لوگو برای پوشاک مردانه

یک لوگوی پوشاک خوب چیست؟

دلیل اصلی پشت هر لوگو ایجاد تصور درست است. لوگوی لباس مد شما بسته به شخصیت برند شما به طور موثر پیام شما را به مخاطبان هدف شما منتقل می کند. مخاطبان شما را وادار می کند تا بر اساس برند شما عمل کنند و مشتریان جدید ایجاد می کند. یک لوگوی لباس خوب به گونه ای است که دیدن آن برای مخاطب ساده، بادوام، راحت خواهد بود و تاثیر مثبتی بر بینندگان خواهد داشت.

چند ترفند ساده برای طراحی لوگوی لباس خود

اولین کاری که باید انجام شود تحقیق و تکمیل تکالیف است. بازار، رقبای خود و مخاطبان هدف خود را مطالعه کنید. در مورد بازار تحقیق کنید و متوجه خواهید شد که مخاطب شما به ویژگی های مختلف چه واکنشی نشان می دهد. ببینید رقبای شما چگونه لوگوی خود را می سازند و چگونه با مخاطبان خود درگیر می شوند. هنگامی که یک لوگوی لباس دارید، محصولات خود را از قبل آماده کرده اید. از این رو، طراحی عنصر خود برای شما آسان خواهد بود. نماد شما یا جزء لوگوی مد باید دارای چیزی مرتبط با صنعت مد یا لباس‌ها یا لوازم جانبی مد باشد.

انتخاب یک عنصر برای لوگوی شما، لوگوی شما را از نظر بصری جذاب می کند. همچنین، لوگوی شما آنچه را که می فروشید با فونت عالی ترکیب می کند. همیشه به خاطر داشته باشید که لوگوی شما باید متفاوت و خلاقانه باشد. اگر از یک تصویر کلی استفاده کنید، با مشکلات کپی رایت مواجه خواهید شد و همچنین برای برند سازی شما مناسب نخواهد بود. این یکی از اشتباهات اولیه است که به بسیاری از برند های جدید آسیب می‌ زند و آن ها متحیرند که کجا اشتباه کرده ‌اند.

طراحی لوگو، طراحی لوگو برای پوشاک مردانه
طراحی لوگو، طراحی لوگو برای پوشاک مردانه

فونت لوگو

استفاده از یک فونت عالی که با عنصر شما و شخصیت برند شما مطابقت داشته باشد بسیار مهم است. فونت لوگو باید خوانا نگه داشته شود تا در هر اندازه و در هر پس زمینه به سرعت خوانده شود. بهتر است به اندازه کافی طوفان فکری داشته باشید تا ضخامت و کدورت فونت خود را متعادل کنید. همیشه در مورد عناصر جزئی مراقب باشید و از فونت های سخت خوان خودداری کنید. این به مخاطب شما اجازه می دهد تا با نگاهی ساده به آنچه می گویید بفهمد. به یاد داشته باشید، هرچه مخاطبان شما بدون بررسی دقیق لوگوی شما را سریعتر درک کنند، بهتر است.

رنگ لوگو

هر زمان که یک لوگو طراحی می کنید، مطمئن شوید که از سه رنگ بیشتر استفاده نکنید. باید همیشه با رنگ های تک رنگ همراه شوید. رنگ های بیشتر منجر به اضافه بار اطلاعات می شود و شما نمی خواهید این اتفاق بیفتد. ساده نگه دارید زیرا می بینید، سادگی پاداش می دهد. همچنین در مورد روانشناسی رنگ ها کمی مطالعه کنید. همه طراحان بزرگ در سراسر جهان به طور کلی از این مفهوم استفاده می کنند. انجام این کار وزن لوگوی کلی شما را هنگامی که طرح نهایی را دریافت می کنید، افزایش می دهد. به عنوان مثال، قرمز برای انتقال انرژی و روشنایی است، در حالی که سیاه نماد ظرافت و پیچیدگی است.

سخنان پایانی

طراحی لوگوی مد ممکن است در ابتدا فرآیندی دلهره آور به نظر برسد. طراحی لوگو یک هنر است و برخی از حرفه ای ها در این زمینه مهارت دارند. اگر احساس می کنید توانایی کافی برای طراحی لوگوی خود را ندارید، می توانید آن را به طراحان هنر برتر بسپارید. هنر برتر با داشتن طراحان حرفه ای و تجربه طراحی لوگو برای بسیاری از برند ها، یکی از بهترین شرکت های خدمات لوگو به شمار می آید.

برای پاسخ به سوالات خود با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
, , ,
نوشتهٔ پیشین
تاثیر طراحی شخصیت و کاراکتر بر ذهن مشتری
نوشتهٔ بعدی
طراحی لوگو برای شغل طراحی و ساخت کابینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.