5 مرحله برای ایجاد یک طراحی بسته بندی لوکس

5 مرحله برای ایجاد یک طراحی بسته بندی لوکس

اکنون بیش از هر زمان دیگری، مشتریان بالقوه به دنبال شاهکارهای لوکسی هستند که تجربه ای به یاد ماندنی را به آنها ارائه دهد.

بسته بندی یک جنبه فوق العاده مهم در ایجاد آن تجربه لوکس است، و با این حال – می تواند یکی از نادیده گرفته ترین ها باشد.

بسته بندی لوکس فرصتی را برای برانگیختن میل، نشان دادن اعتبار، اطمینان از ثبات در پیام های برند و به عنوان مزیت رقابتی ارائه می دهد.

اگر می خواهید مخاطبان خود را به دنیای برند لوکس خود دعوت کنید، طراحی بسته بندی با کیفیت بسیار مهم است. هر عنصر داستانی را بیان می کند و شما می خواهید مطمئن شوید داستانی که می گویید با برند شما همسو است.

5 مرحله برای ایجاد یک طراحی بسته بندی لوکس
5 مرحله برای ایجاد یک طراحی بسته بندی لوکس

برندسازی لوکس و طراحی بسته بندی: چرا مهم است

بسته بندی تنها محافظت فیزیکی برای محصول نیست. تعامل مشتری شما با بسته بندی اولین تاثیری است که در شاهکار لوکس ایجاد می کند و باید خودش صحبت کند.

برای همه نیست.

بسته بندی های لوکس با بسته بندی های تجاری بسیار متفاوت است: محصولات لوکس نیازی به پوشاندن رنگ های روشن ندارند. آنها نیازی به دیده شدن ندارند. نیازی نیست همیشه در همه جا در دسترس باشند. جذابیت برندسازی لوکس در واقع در درک آن از انحصار است.

یک طرح بسته بندی منحصر به فرد و جذاب ایجاد کنید که مخاطبان مناسب را به سمت شما بکشاند.

این مراحل را دنبال کنید تا به درستی یک طراحی بسته بندی با کیفیت بالا را به درستی اجرا کنید و هنر واقعی برند خود را به نمایش بگذارید.

5 مرحله برای ایجاد یک طراحی بسته بندی لوکس:

بسته بندی لوکس شیرینی سیریل لیگناک

1. آن را ساده نگه دارید

برندهای لوکس نیازی به فریاد زدن ندارند تا مورد توجه قرار گیرند. برعکس: آنها به دنبال جذب مخاطب مناسب هستند. چگونه این به بسته بندی ممتاز ترجمه می شود؟ دو کلمه: سادگی طراحی.

بسته بندی لوکس معمولا ساده است. با رنگ‌های پر جنب و جوش، متضاد یا گرافیک روشن زیاده روی نکنید. در عوض، یک یا دو سایه ظریف و کم رنگ را انتخاب کنید. یک لوگوی زیبا و با جانمایی خوب گویای همه چیز است.

2. آن را به یک سفر حسی تبدیل کنید

برندهای ممتاز می دانند چگونه بسته بندی های سطح بالا را به یک تجربه حسی تبدیل کنند. اگر می‌خواهید برند خود را به عنوان ممتاز معرفی کنید، به خاطر داشته باشید که بسته‌بندی باید ظاهر و ظاهری ظریف داشته باشد.

درگیر شدن با حواس ارتباط مستقیمی با دنیای عاطفی مخاطبان شما است و فرصتی قابل توجه برای بیش از حد به وعده های برندتان است.

هنگامی که در حال طراحی بسته بندی برند لوکس خود هستید، از خود بپرسید: چگونه می توانید حواس لامسه، بینایی، بویایی، شنوایی یا حتی چشایی را در بسته بندی های طراحی بالا بگنجانید؟

3. یک تجربه فراموش نشدنی ایجاد کنید

هر مرحله از تجربه برند باید برای مشتری شما ظرافت را به همراه داشته باشد. شما می خواهید یک تجربه طراحی ایجاد کنید که آنقدر لذت بخش باشد که فرآیند باز کردن آن هیجان را به همراه داشته باشد.

مشتریان از برندهای سطح بالا انتظار بیشتری دارند. وقتی از کسب و کارهای درجه یک خرید می کنند، این کار را با احساسات عمیق مربوط به تعلق و انحصار برانگیخته می کنند و برند لوکس شما باید بتواند در هر نقطه تماس به آنها اطمینان دهد.

مواد بسته بندی لوکس بخشی جدایی ناپذیر از هویت نام تجاری انحصاری شما هستند و به مشتریان شما کمک می کنند تا بیشتر مشتاق باشند.

4. از مواد نجیب استفاده کنید

وقتی مشتری هدف شما بسته بندی لوکس شما را نگه می دارد، باید احساس کند که یک شی پیچیده در دستان خود دارد. روی مواد باکیفیت سرمایه‌گذاری کنید تا بسته‌بندی شما همان هاله‌ای از کیفیت و ظرافت را داشته باشد.

شما یک برند لوکس هستید و بسته بندی شما نیز باید لوکس باشد. باید از نظر زیبایی شناسی دلپذیر، با توجه بیشتر به جزئیات و عناصری از ظرافت باشد.

در حالی که این بدان معناست که بسته‌بندی هزینه بیشتری خواهد داشت، اما تجربه لمسی بالایی که مشتریان شما از شما انتظار دارند را ایجاد می‌کند.

5. یک پیام تجاری منسجم داشته باشید

بسته بندی فرصتی باورنکردنی برای برندسازی برای برند رده بالای شما است و می توانید از آن برای انتقال کیفیت، شخصیت و انحصار آن استفاده کنید. بسته بندی – به عنوان هر عنصر دیگری از کسب و کار لوکس شما، از هویت آن گرفته تا ایجاد تجربه لوکس در فضاهای خرده فروشی آنلاین و آفلاین – یک پیوند مستقیم به برند ممتاز شما است.

اطمینان حاصل کنید که پیام‌های نام تجاری ثابتی در تمام کانال‌های ارتباطی و در هر مرحله از فرآیند دارید.

وقتی طراحی بسته‌بندی لوکس شما با داستان برند، محصولات و مخاطبان هدف شما هماهنگ باشد، تجربه‌ای به یاد ماندنی از برند ایجاد می‌کند.

آیا می خواهید در مورد ساخت یک بسته بندی برند لوکس موفق بیشتر بدانید؟

برای رزرو مشاوره با یک متخصص همین امروز با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
, , , ,
نوشتهٔ پیشین
چرا برای بعضی از کسب و کارها ریبرندینگ ضروری است؟
نوشتهٔ بعدی
چرا طراحی لوگو برای رشد کسب و کار مهم است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.