موفقیت و خلاقیت

مطالب

خلاقیت بهترین راه رسیدن به موفقیت

امروزه دیگر دنیا، دنیای افراد موفق است و یک اصل در موفقیت افراد، خلاقیت آن هاست. شواهد دلالت دارند که هم وراثت و هم محیط، در بالندگی و رشد خلاقیت مؤثر است اشاره آلفرد هیچکاک اغلب برای شخصیت پردازی قهرمانان قصه های خود از عنصر خلاقیت بهره می گرفت.

به عبارت دیگر هر کدام از شخصیت های داستانی او یک ویژگی خاص داشتند. روشهای گروهی برای برانگیختن خلاقیت بیشترین تلاش در زمینه پرورش خلاقیت را می توان در حوزه کارهای گروهی مشاهده کرد. برجسته ترین شیوه های گروهی برای پرورش خلاقیت عبارتند از: روش طوفان فکری (سیال سازی ذهن)، روش گوردن و روش تلفیقی نامتجانس ها.

دستورالعمل‌هائی برای خلاقیت

?⚫️برای خلاق بودن حتماً نباید ایده‌هایتان بزرگ باشد، بلکه تنها باید کمی دنیا را تغییر دهد.

?⚫️اگر ایده‌هایتان منحصر به‌فرد باشد، نمی‌توانید کارهای حیرت‌آوری انجام دهید در نتیجه دنیا را تغییر می‌دهید.

?⚫️شما مسئول تجربیات خویش هستید.

?⚫️همه افراد قله اورست شخصی خودشان را دارند و همه به روی زمین هستند تا از قله خود بالا بروند.

?⚫️هر چه فرد باهوش‌تر و مستعدتر باشد، کمتر نیاز به پشتوانه دارد.

?⚫️اگر درد را بپذیرید، به شما صدمه‌ای نمی‌زند.

?⚫️هرگز خود درونتان را با افراد دیگر مقایسه نکنید.

?⚫️دنیا در حال تغییر و پیشرفت است و برای هدایت و عبور از واقعیت جدید باید خلاق بود.

?⚫️نگاه شما به دنیا باید خلاق‌تر و مبتکرانه باشد و ایجاد ارتباطات دوسویه و خلاق بین شما و دیگران موجب بروز خلاقیت‌های تازه می‌گردد.

?⚫️شایستگی و لیاقت می‌تواند خریداری شود اما شور، هیجان و عشق نمی‌تواند خریداری گردد. تنها افرادی‌که می‌توانند دنیا را تغییر دهند، آن‌هائی هستند که می‌خواهند.

?⚫️با صدای خودت آواز بخوان.

?⚫️اگر کسی اهمیتی نمی‌دهد، خلاقیت را برای خودت به‌کار گیر.

?⚫️در مورد یافتن فکر بکر نگران نباش، خودش به‌تدریج شکل می‌گیرد.

?⚫️قدرت هرگز داده نمی‌شود بلکه گرفته می‌شود.

?⚫️لحظه‌ای که آماده انجام کاری می‌شوید لحظه‌ای است که رؤیای خود را به مرحله واقعیت می‌رسانید شما از کسی نخواستید که به شما قدرت و اراده ببخشد تا به اهدافتان دست یابید بلکه خود قدم گذاشته‌اید و به دیگران ثابت کرده‌اید که قبلاً این توانائی را داشته‌اید و زمانی‌که آماده انجام می‌شوید در واقع آن‌را به‌دست می‌آورید.

?⚫️هر چه ایده‌های شما جدیدتر و بکرتر باشد، دیگران کمتر قادر خواهند بود، نصایح سودمندی به شما ارائه دهند. برخی دوستان شاید شما را دوست بدارند اما نمی‌خواهند که شما تغییر کنید.

برای هر چیز ارزنده‌ای نیرو، انرژی و وقت بگذار.

?⚫️هیچ‌کس چیزی را یک‌دفعه کشف نمی‌کند، بلکه همه چیز به‌تدریج و با زحمت به‌دست می‌آید.

اگر خلاق باشید و مستقل فکر کنید، شرکت شما و افراد مافوق شما پیش از پیش به شما نیاز خواهند داشت.
سخت‌ترین بخش خلاق بودن این است که به آن عادت کنید. 

? خلاقیت ?

0109010431-galleries-e1411393620277 و این بار در کمپینی خلاقانه آزار و اذیت کودکان توسط والدین به شدت محکوم می گردد. همانطور که در گذشته به این موضوع پرداخته ایم مناسب ترین مکان برای تبلیغاتی که جنبه عمومی دارند فضاهای عمومی پربازدید است.

فضاهایی همچون ایستگاه اتوبوس، ایستگاه های مترو،‌ بدنه اتوبوس و مترو از جمله فضاهایی است که حضور بسیاری از افراد در آنها اجتناب ناپذیر است. ایستگاه اتوبوس نیز از جمله فضاهایی است که هر مسافر جهت استفاده از اتوبوس مجبور است در آن به انتظار بنشیند.

از این رو ممکن است مدت زیادی از وقت ما در روز در این ایستگاه ها بگذرد. بسیاری از فاراد هیچ سرگرمی برای گذران این وقت ندارند و این هما نزما نطلایی است که تبلیغات در ایستگاه اتوبوس به دید مخاطب رسیده و به طور کامل مورد توجه قرار می گیرد. علاوه بر این اگر تبلیغات انجام شده در این مکان جالب و خلاقانه باشد نظر هر رهگذری را نیز به خود جلب می کند.

0116000833-galleries-e1413227938491

و این بار آژانس هواپیمایی Pacific آسمان را به حراج گذاشته است. طراح خلاق این طرح برای ترغیب مسافران به استفاده از خدمات این شرکت هواپیمایی بیلوردی فوق العاده را به تصویر کشیده است.

همانطور که در گذشته اشاره شد تبلیغات شلوغ نه تنها بازخورد مثبتی ندارد بلکه به دلیل داشتن اطلاعات اضافی مخاطب دچار سردرگمی شده و تمایلی به خواندن و توجه به آن ندارد ولی زمانی که تبلیغ بسیارکوتاه و مفید باشد نه تنها نظر هر رهگذری را به خود جلب می کند بلکه تازگی خاصی برای وی خواهد داشت.
این آژانس هواپیمایی نیز به همین نحو به اجرای بیلبورد خود پرداخته و متنی کوتاه جالب را به نمایش گذاشته است، متنی ترغیب کننده که بدون شک نظر هر مخاطبی را به خود جلب می کند و در زیر متن توضیحی کوتاه که جلوه ای خاص را به او می بخشد. متن “حراجی” را به صورت بزرگ در وسط این بیلبورد و در زیر آن به صورت کوچک نوشته شده است “آسمان هر گز  اینقدر ارزان نیست”.

در حقیقت این تبلیغ به قدری جالب است که به واقع هر شخصی را ترغیب به سفر با این آژانس هواپیمایی کرده و این حس را به مخاطب القا می کند که تعرفه های این آژانس ارزان ترین تعرفه است.

گروه طراحی رسانه هنر برتر

PROMINENT ART MEDIA

telegram_logo-svg تبلیغات عینک گوانجی آگهی نامه تبلیغاتی رسانه هنر برتر (عینک گوانجی GOVANJI) Telegram logo تبلیغات آگهی نامه تبلیغاتی رسانه هنر برتر (استودیو به اضافه عکس ) Telegram logo لوگو نقش لوگو در تبلیغات برندها Telegram logo

 کانال ما در تلگرام

Rate this post
sayna, saynadesign, تکنیک های خلاقیت, تکنیک های خلاقیت در تبلیغات, خلاقیت, خلاقیت در تبلیغات, خلاقیت طراحی, ساینا دیزاین, ساینا ژورنال, طراحی, طراحی مجله, طراحی گرافیک در اصفهان, مجری تبلیغات محیطی در اصفهان, مجله هنر برتر, موفقیت, موفقیت و خلاقیت, ژورنال تبلیغاتی, ژورنال تبلیغاتی ساینا, کانون آگهی تبلیغاتی, کانون آگهی تبلیغاتی رسانه هنر برتر, کانون تبلیغات اصفهان, کانون تبلیغاتی اصفهان
نوشتهٔ پیشین
طراحی ست اداری باردین و کارت ویزیت
نوشتهٔ بعدی
تبلیغات هدفمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.