ثبت برند و لوگو تجاری

از برند خود محافظت کنید، موفقیت خود را تضمین کنید!

ثبت برند و یا حفاظت از علائم تجاری مانع از سواستفاده رقبا ، متقلبان و ارائه خدمات نامرغوب می شود. ثبت برند و لوگو ، اولین قدم برای شروع فعالیت تجاری است که برای معرفی محصول و خدمات ضروری است. خوشبختانه شرکت رسانه هنر برتر با سال ها سابقه درخشان در ثبت لوگو و برندهای مختلف این مسیر را برای شما هموار کرده است. جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه ثبت برند با شماره 09124184600 تماس حاصل نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند

عکس صفحه اول شناسنامه ، عکس کارت ملی، عکس جواز کسب یا پروانه تولید، آدرس و کد پستی، شماره موبایل که به نام خودتان باشد ، شماره تلفن ثابت. مدارک به صورت اسکن شده به شماره 09124184600 در واتساپ ارسال شود.


نمونه مجوز های ثبت برند و  لوگو توسط  رسانه هنر برتر

( در کمترین زمان با بهترین قیمت )

ثبت برند دکتر ارسطو علیزاده
ثبت شرکت آلومهر
ثبت برند دکتر محمد رفیعی
ثبت برند گوانجی
ثبت برند دکتر عمرانی

سفارش آنلاین ثبت برند

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg, png, pdf.
  حداکثر اندازه فایل 1MB (jpg, jpeg, png, pdf)
 • 8 − 2 =

ثبت برند چیست؟

هدف از ثبت برند یا ثبت علامت تجاری ثبت نام کالا یا خدمات تولیدی عرضه شده در بازارهای هدف با نام انتخابی توسط مدیران کسب و کار و متمایز کردن خدمات با سایر تامین کنندگان در بازار هدف و مشتریان می باشد. با ثبت برند مشتریان شما با اطمینان خاطر محصولات را انتخاب و مصرف می کنند. ثبت برند ، اعتماد و اطمینان به برند را افزایش می دهد

صاحبان علائم تجاری باید برند خود را ثبت کنند تا نام و لوگوی آن ها به رسمیت شناخته شود. علامت تجاری یا برند می تواند یک طرح، نماد، عبارت یا نام خاص باشد. یک علامت تجاری یا برند معمولاً ویژگی ها و ویژگی های خاص خود را دارد و می تواند با دیدن، شنیدن و احساس در اذهان حک شود. با توجه به تقاضای زیاد ثبت علائم تجاری و لوگو و پیچیدگی روند ثبت آن ممکن است برای ثبت برند خود با مشکلات و مسائل زیادی مواجه شوید. به همین دلیل ما در رسانه هنربرتر با ارائه خدمات ثبت برند و پیگیری ثبت به طور کامل این روند را برای شما آسان کردیم. این خدمات موجب می شود تا با کمترین مراجعه و تماس تلفنی برند خود را ثبت کنید.

ثبت برند تجاری چیست؟

ثبت برند یا نام تجاری روند متمایز کردن محصولات و خدمات و شرکت ها از دیگر محصولات مشابه در بازار کار است. در صورتی که برند شما ثبت شده باشد احتمال سواستفاده از برند شما به صفر میرسد. پس برای حفظ موفقیت و برند خود برای ثت برند تجاری اقدام کنید. برای ثبت برند و علامت تجاری با شرکت رسانه هنر برتر تماس بگیرید و با طی کردن روال قانونی و مطمئن آن به راحتی برند خود را ثبت کنید.

مسلما در بازار کار یک تامین کننده از محصول وجود ندارد و با افزایش تعداد کارخانه ها و تولید محصولات مشابه اما با کیفیت متفاوت لازم است تا محصولات خود را از دیگر محصولات مجزا کنید. با ثبت علامت تجاری خود و معرفی محصولا با برند ویژه خودتان سهم بیشتری از بازار رقابتی را خواهید گرفت. تفکیک کردن محصولات با برند تجاری میسر است و ثبت برند تجاری به تضمین موفقیت محصول کمک زیادی خواهد کرد.

مزایای ثبت برند و علامت تجاری چیست؟

 • تشخیص و تمیز محصولات توسط مشتریان
 • متمایز کردن محصولات از یکدیگر توسط شرکت ها
 • ایجاد شهرت و اعتماد و نوعی ابزار بازاریابی برای شرکت هاست
 • اجازه استفاده توسط اشخاص ثالث و کسب درآمد مستقیم از محل حق امتیازها
 • امکان اعطای نمایندگی و راه اندازی شعبه های متعدد
 • سرمایه گذاری جهت حفظ یا بهبود کیفیت محصولات

ثبت برند ، تضمین موفقیت شما

ثبت علامت تجاری یا برند برای تمایز محصولات شما از محصولات مشابه و فیکی که توسط افراد سودجو ارائه می شود ضروری است. با ثبت و حفظ برند خود دیگر رقبا نمی توانند با تولید و ارائه محصول و خدمات مشابه ، کیفیت خدمات شما را زیر سوال ببرند و در صورت بروز چنین مشکلی به راحتی می توانید به عنوان صاحب نام و برند بر اساس گواهی ثبت برند از افراد مورد نظر شکایت کنید.