نظرات مشتریان ما ضمانت رضایت شما

جهت مشاوره رایگان با شماره 4600 418 0912 whatsapp در تماس باشید.

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر ابزاری است که به شما کمک می کند داستان خود را بگویید و تاثیره خاص خود را بر مخاطب خود داشته باشید این داستان می توان درباره خدمات، محصولات و یا حتی داستان یک فیلم، کارتون یک کتاب و یا یک بازی کامپیوتری و یا غیره باشد. طراحان کاراکتر برای یادآوری شخصیت های عالی بسیار تلاش می کنند. یک شخصیت خوب طراحی شده اثری ماندگار بر مخاطب می گذارد.

طراحی کاراکتر باید شخصیتی منحصر به فرد داشته باشد و باید از لحاظ بصری نیز تاثیر گذار باشد. طراحی کاراکتر یک فرآیند پیچیده است و فضای کافی برای رشد دارد.

هدف و سبک طراحی کاراکتر به شخصیت کاراکتر بستگی دارد که شخصیت برای چه فرمی لازم است. دامنه سلسله مراتب طراحی شخصیت می تواند از بسیار گرافیکی تا بسیار واقعی عکس برود.

اساس ایجاد یک طراحی شخصیت هنوز مهمترین چیز به توانایی نقاشی بستگی دارد.

طراح شخصیت باید از تمام اصول طراحی آگاهی قوی داشته باشد تا شخصیتی جذاب را ایجاد کند که به بهترین وجه نیازهای داستان را در خود جای دهد. پس از تأیید طراحی شخصیت میتوان در رایانه مدل سازی شود تا نسخه دو بعدی و سه بعدی ایجاد کند که از آن در بازی های ویدیویی یا انیمیشن و یا در تبلیغات ویدئوی و یا روی سطوح دو بعدی مثلا بسته بندی محصول یا بیلبورد تبلیغاتی و غیره استفاده شود.

طراحی کارکتر توسط رسانه هنر برتر

فهرست