طراحی لوگو در تهران ✔️ 🥇 بهترین قیمت و ضمانت تایید طرح


لوگو، یکی از عوامل اساسی در برندسازی محسوب می‌شود. انتخاب یک لوگوی منحصربه‌فرد بهبود شناخت و شناسایی برند را ایجاد می‌کند. طراحی ساده و قابل شناسایی با استفاده از رنگ‌ها و نمادها بسیار حیاتی است. لوگوی موفق، ارتباط نزدیکی با برند برقرار می‌کند و مشتریان را جذب می‌کند؛ این امر هویت برند را تقویت می‌کند و تفاوت رقابتی ایجاد می‌کند.


نقطه شروع برای برندینگ، طراحی یک لوگو قدرتمند و شایسته است.

فرم ثبت سفارش آنلاینفرم ثبت سفارش آنلاین

سفارش آنلاین طراحی لوگو

 • انواع فایل های مجاز : (jpg, jpeg, png, pdf, doc).
  حداکثر اندازه فایل 1mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)
 • مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو
 • سیزده + هفت =

سوالات متداول

قیمت طراحی لوگو چقدر است؟

هزینه طراحی لوگو از بین 3 میلیون تا 7 میلیون متغییر است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 09124184600

مدت زمان طراحی یک لوگو چقدر است؟

حداکثر یک هفته زمان لازم است تا لوگو ی شما آماده شود.

انواع طراحی لوگو های طراحی شده در آژانس تبلیغاتی رسانه هنر برتر چیست؟

ما در آژانس تبلیغاتی رسانه هنر برتر انواع لوگو های : لوگو مونوگرام، لوگو ترکیبی، لوگو نوشتاری و …. را طراحی می کنیم.

توسط رسانه هنر برتر با تیم متخصص و حرفه ای با مناسب ترین قیمت برای برندینگ و کسب و کار شما و با بهترین کیفیت.

تا به حال شده برند بزرگی رو بدون لوگو ببینید؟ نه؟ دلیلش اینه که اصلا وجود ندارن. یک لوگو (آرم) تاثیر زیادی بر درک مشتریان از برند شما دارد. پس طبیعتا، شما میخواید که لوگوتون ممتاز باشه. شما تلاش میکنید که مشترهای درست رو جذب و کاری کنید که آن ها عاشق برندتون شوند. پس به لوگوتون به عنوان عکس پروفایل دوست یابی تون نگاه کنید. این چیزی است که باعث میشه مردم علاقه پیدا کنن و سعی کنن که در مورد شما بیشتر یاد بگیرن. بنابراین شما میخواهید که بهترین حالت رو داشته باشید، درسته ؟
لوگوی شما بیشترین تاثیر رو در اولین برداشت از تجارتتان خواهد داشت: به مشتریانتان اطلاعاتی در مورد برندتون خواهد داد و باعث میشود که بدانند آیا برای آنها مناسب است.

فرایندساخت لوگو در تهران توسط رسانه هنر برتر با تیمی متشکل از بهترین طراحان لوگو و با مناسب ترین قیمت برای برندینگ و کسب و کار شما و با بهترین کیفیت ممکن انجام می پذیرد. طراحی لوگو با توجه به سلیقه افراد و حوزه کاری می تواند متفاوت باشد. لوگوهایی که طراحی می‌شوند به صورت لوگوهای نوشتاری، لوگوهای انتزاعی، لوگوهای تصویری، لوگوهای ترکیبی و… غیره هستند. از آنجایی که لوگو یکی از مهمترین عناصر تبلیغاتی و معرفی یک کسب و کار است و اولین چیزی است که مخاطب شما با آن ارتباط برقرار می کند. طراحی مناسب و اصولی لوگو می تواند به تاثیر گذاری برند شما در ذهن مشتری و مخاطب کمک بسیار زیادی نماید.

مراحل طراحی و ثبت لوگو:

 • طراحی لوگوی انحصاری
 • مراجعه به سامانه اداره مالکیت معنوی و ثبت اظهارنامه
 • ارسال مدارک به اداره
 • در صورتی که مدارک هم تایید شود اقدام جهت چاپ آگهی در روزنامه رسمی
 • بعد از چاپ آگهی به مدت یک ماه بعد ثبت نام نوبت دوم آگهی برند
 • دریافت تصدیق برند ده ساله به صورت حضوری

برای ثبت لوگو باید مراحل قانونی به درستی دنبال شود. بهتر است تمامی این مراحل با نظر و دیدگاه مشاورین متخصص دنبال شود. تا جلوی هزینه های اضافی و دوباره کاری ها گرفته شود. برای اطلاعات بیشتر با رسانه هنر برتر تماس بگیرید.

درک اهمیت اشکال در طراحی لوگو

قدرتمندترین ابزار یک برند برای تبلیغ خدمات یا محصولات خود یک لوگو است. این اولین چیزی است که مغز انسان هنگام نگاه کردن به یک برند متوجه می شود. لوگوی یک برند باید پیام را منتقل کند. ویژگی هایی مانند فونت، رنگ و شکل باید در طراحی لوگو بسیار مهم باشد. شکل یک لوگو بسیار مهم است زیرا ساختاری به طراحی می دهد. مغز انسان اشکال مختلف را به شیوه روانشناختی متفاوتی می پذیرد. برخی از آن ها برای آن ها جذابیت دارند در حالی که برخی دیگر آن ها را کاملاً به تعویق می اندازند. از این رو، آرم ها باید طوری طراحی شوند که به خاطر سپردن و درک آن آسان باشد. انتخاب اشکالی که پاسخ مورد نظر را برمی انگیزند مفید خواهد بود. ممکن است بر احساس مشتریان نسبت به برند تأثیر بگذارد. واکنش مورد نظر را می توان با انتخاب دقیق اشکال مناسب ایجاد کرد. اشکال هندسی، اشکال ارگانیک و اشکال انتزاعی / نمادین 3 دسته اصلی از اشکال در ساخت لوگو هستند.

 

 1.  اشکال هندسی:

اشکال هندسی اولین چیزی است که در هنگام فکر کردن به اشکال در ذهن ما ایجاد می شود. اینها شامل اشکال اساسی ریاضی یا اشکال دست ساز انسان است که به طور طبیعی در محیط وجود ندارند. بنابراین، با استفاده از اشکال هندسی به طراحی لوگو کمک می کند تا سازماندهی، کارایی و ساختار مناسب را فراهم کند.

 1.  اشکال ارگانیک:

اشکال ارگانیک توسط هیچ قانونی اداره نمی شوند. بنابراین، شکل آنها قابل تعریف نیست. تصادفی و بدون مرز چنین اشکالی را توصیف می کند. ایجاد آسایش و آرامش بخشی از مزایای این گونه اشکال است. شما به راحتی می توانید آن ها را در اطراف خود مانند پوست درختان مشاهده کنید. برگ جویده شده توسط حشرات، آبشار، و غیره اشکال ارگانیک می تواند تم کلی لوگو را برجسته کند.

 1.  اشکال انتزاعی یا نمادین:

اشکال انتزاعی ساختاری مشخص اما پیچیده دارند . نماد ها یا حروف شیک این شکل را به خوبی توصیف می کنند. آن ها ایده ها یا مفاهیم را به شکل دقیق نشان می دهند. زبان بصری کاربرد اساسی چنین اشکالی است. این اشکال بسیار رایج هستند، بنابراین برای اصلی جلوه دادن آن ها به طراحی هوشمندانه نیاز دارند.

لوگو باید نمادین باشد تا مردم بتوانند آن را در مغز خود ثبت کنند. لوگو می تواند یک برند را بسازد یا شکست دهد. طراحی لوگو نیاز به شکل مناسب برای ایجاد تاثیر مثبت بر مصرف کنندگان دارد. با نگاه کردن به دسته های مختلف و تشخیص قدرت اشکال مختلف. این ممکن است کار انتخاب مناسب برای لوگوی شما را آسان کند.

شکل باید بافت، عمق و حرکت را به لوگو اضافه کند. اشکال انتخاب شده باید نواحی مختلف و نقاط مورد علاقه را برجسته کنند. نایک، اپل و توییتر الهام‌ بخش رویکرد حداقلی و در عین حال تاثیرگذار خود شده ‌اند. در نهایت، استفاده از محصول مشخص می کند که کدام شکل را انتخاب کنید.

لوگو تصویری :

یک آیکون یا لوگو مبتنی بر گرافیک است که تصویر برند را در ذهن مخاطبین یاددآور می شود.

طراحی لوگو persian safety group

 لوگو تایپ یا لوگو نوشتاری:

طراحی لوگو تایپ یا لوگو نوشتاری شکل نوشتاری عنوان یک برند است و یک لوگو مبتنی بر فونت است که تنها بر نام یک کسب و کار تمرکز دارد.
از آنجا که تمرکز بر روی نام شما خواهد بود، باید یک فونتی طراحی شود که ماهیت آنچه را که کسب و کار شما انجام می دهد را در بر گیرد.

طراحی لوگو در شیراز برای مزون متر و قیچی

 لوگو مونوگرام :

مونوگرام یا حرف نماد، شکل گرافیکی حرف یا حروف ابتدایی عنوان تجاری یک برند است. با دیدن منوگرام عنوان برند در ذهن مخاطب یاددآور می شود.

طراحی لوگو برای تکنو صنعت نوین

لوگو ترکیبی :

از ترکیب عنوان برند و لوگو ( نماد تجاری با نشانه نمادین یک برند ) به دست می آید. از آن جا که یک نام با تصویر مرتبط است، لوگو ترکیبی یک انتخاب همه کاره است، با ترکیب عنوان برند و لوگو، با یکدیگر برای تقویت نام تجاری خود کار می کنند. برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید.

طراحی لوگو برای آرکا

لوگو نمادین :

لوگوهای نمادین متشکل هستند از یک متن در داخل یک نماد یا آیکونی که مربوط به یک عنصر تصویری است. مانند پیکسل های تزئینی، مدال ها و درجات است هم چنین این لوگوها ظاهری سنتی دارند که می توانند تأثیر قابل توجهی داشته باشند. بنابراین اغلب آن ها برای بسیاری از مدارس، سازمان ها یا سازمان های دولتی انتخاب می شوند.

طراحی لوگو برای پایا پنیک

لوگو شخصیتی :

مهم ترین عنصر بصری این دسته، وجود شخصیت ها یا کاراکتر نمادین برند در آن ها است، شکل گیری این شخصیت ها غالبا مرتبط با تاریخ برند است.

لوگو مفهومی :

لوگو مفهومی ممکن است ترکیبی از موارد بالا باشد. با این تفاوت که بیشتر بر روی معنی و پیشینه کلمه که به لوگو تبدیل می شود تمرکز دارد.

 

با 3 نفر از بهترین طراحان لوگو و لوگو تایپ آشنا شوید:

استاد مرتضی ممیز

پدر گرافیک ایران است. از معروف ترین آثار این بزرگوار میتوان به لوگوی شرکت سایپا، لوگوی سازمان آتش نشانی، شهرداری تهران و علامت استاندارد ایران  اشاره کرد .

استاد بیژن جناب

او نیز یکی از طراحان برجسته ی لوگو ایران است یکی از بنیانگذاران انجمن صنفی گرافیک ایران یکی از معروف ترین آثار استاد بیژن جناب میتوان به طراحی لوگو تایپ ایران خودرو اشاره کرد .

استاد اسماعیل کیا مقدم 

ایشان طراح اولیه لوگو بانک صادرات هستند و بعد ها به علت درخواست بانک صادرات این نماد به دست استاد مرتضی ممیز اصلاح شده است.

بهترین طراح لوگو در تهران و خصوصیات طرح لوگو

زمانی که شما لوگو خود را به طراح لوگو حرفه ای می سپارید این طراح باید اصولی را برای لوگو شما در نظر گیرد که عبارتند از:

 • منحصر به فرد بودن لوگو
 • به یاد ماندنی بودن لوگو
 • انعطاف پذیر بودن طرح
 • گویا بودن نشان
 • ساده بودن لوگو و آرم

طراح لوگو

طراح لوگو ابتدا با مشتری خود مصاحبه می کند و نیاز های مشتری را از نظر لوگو مشخص میکند و حتی فرمی را برای اطلاعات طراحی لوگو توسط مشتری تکمیل میکند. سپس شروع به اتودهای اولیه میکند و ایده پردازی میکند و پیش طرح ها را به مشتری ارائه می دهد تا نهایتا به تایید مشتری برسد. سپس با نرم افزارهای گرافیکی شروع به اجرا میکند. یک طراح لوگو حرفه ای کاملا مسلط به طراحی دستی و نرم افزار های گرافیکی هست و می تواند با مشتری خود به خوبی تعامل کند و بازخودها را دریافت کند و زمان طراحی از آنها استفاده کند.

اهمیت لوگو

اهمیت لوگو برای کسب کارهای که برندینگ و رقابت برای آنها اهمیت زیادی دارد پوشیده نیست چون اولین تصویری که شما در ذهن مخاطب میگذاردی همان تصویر بصری باکیفیت هست که از لوگو و برندینگ شما شروع می شود.

قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی و ساخت آرم طیف گسترده ای دارد و اگر شما در صنعت طراحی گرافیک نیستید، ممکن است گیج شوید که چه قیمتی منطقی است زیرا قیمت طراحی آرم متفاوت است. برای طراحی لوگو نیازمند تیمی حرفه ای هستید تا در این زمینه به شما کمک کند. رسانه هنر برتر تاکنون موفق به طراحی لوگو برای شرکت ها و صنف های مختلف شده است. دیگر نگران ساخت لوگو خود نباشید. هنر برتر طراحی حرفه ای لوگو اصفهان و دیگر کشورها را با استفاده از تیم خلاقانه خود برای شما انجام می دهد. برای قیمت طراحی آرم با ما تماس بگیرید. هر سال انجمن طراحان گرافیک تعرفه ای از قیمت های ساخت لوگو و سایر طراحی های گرافیکی ارائه می دهد ولی خیلی از شرکت های قیمتهای پایین تر و یا بالاتری از تعرفه مشخص شده دریافت میکنند برای همین نمیتوان قیمت مشخصی برای خدمات گرافیکی در نظر گرفت ولی شاخص آن تعرفه ای هست که انجمن طراحان گرافیک مشخص میکند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت های انجمن طراحان گرافیک به سایت www.igds.ir مراجعه کنید.

چطور ایده یک لوگو در ذهنتان شکل می‌گیرد؟

 • مرحله اول: یافتن چند کلمه کلیدی در مورد سوژه
 • مرحله دوم: یافتن نمادهایی برای کلمات کلیدی که یافته‌اید
 • مرحله سوم: یک کاغذ باطله بردارید و هر طرحی که به ذهنتان می‌رسد روی آن اعمال کنید
 • مرحله چهارم: گشتی در سایتهای طراحی لوگو بزنید
 • مرحله ششم: کمی در مورد سلیقه مشتری داده جمع کنید
 • مرحله هفتم: شروع به ترکیب داشته‌ها یا انتخاب بهترین‌ها کنید

چگونه طراح لوگو شویم؟

شما باید طراحی لوگو را تمرین کنید. با قلم و کاغذ شروع کنید (حتی اگر Adobe Illustrator دارید). تعداد کاغذ داشته باشید تا بتوانید ایده های خود را در مرحله قبل ترسیم کنید. در یک زمان به لوگو یک شرکت متمرکز شوید و مفاهیم بسیاری زیادی را تولید کنید. برای شروع شاید طراحی مجدد یک آرم موجود، سودمندتر باشد. منظورم این است که از ابتدا این روند به شما در آموزش ذهن کمک می کند تا مانند یک طراح لوگو فکر کنید. به Illustrator مراجعه کنید و شروع به تولید کنید. با گذشت زمان این روند بدون شک به شما کمک می کند.

برای طراح لوگو شدن چه چیزی را باید مطالعه کنم؟

شما باید موارد زیر را مطالعه کنید:

 • طراحی گرافیکی (کلی)
 • تئوری رنگ (رنگی)
 • نظریه رنگ طلایی نسبت / فیبوناچی توالیوگرافی توالی
 • Adobe Illustrator

من پیشنهاد می کنم فقط به جستجوی برخی مقالات در مورد هر یک از این مباحث بپردازید و درک اساسی از هر یک از آنها را بدست آورید. نه فقط درس بخوانید یا فقط تمرین کنید بلکه هر دو جنبه باعث بهبود دیگری می شود.

 

آموزش طراحی لوگو

اگر کسب و کار ساده‌ای دارید و می‌خواهید در کم‌ترین زمان ممکن یک لوگو برای خود طراحی کنید، این آموزش می‌تواند به شما کمک کند. با استفاده از photoshop و Illustrator می توانید ایده خود را اجرا کنید. سخت‌ترین بخش طراحی لوگو را می‌توان دستیابی به ایده‌های خوب باشد. وقتی که درباره لوگوتان ایده پردازی می‌کنید، به آن چه قصد دارید با لوگو آن را به افراد مختلف نشان دهید فکر کنید. اول از هر چیزی ایده‌هایتان را قبل از آن که به فتوشاپ ببرید و طراحی را آغاز کنید، بر روی کاغذ پیاده کنید و تغییرات مختلفی را بر روی آن انجام دهید.

نرم افزار طراحی لوگو

ساخت لوگو با فتوشاپ

برنامه فتوشاپ یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ساخت لوگو است. دو تا از بهترین نرم افزارهای طراحی آرم عبارتند از :

بهترین نرم افزار طراحی لوگو است و طرح را به صورت وکتور خروجی می دهد. و در حال حاضر شاید بهتر از این نباشد.

این نرم افزار نسبت به Adobe Illustrator  قدمت بیشتر دارد و دقت این نرم افزار بالا است ولی پیشنهاد من Illustrator است.

طراحی لوگو همواره در حال تکامل است و با پیشرفت تکنولوژی و تغییر در سلایق طراحی، روش‌های جدیدی برای ایجاد لوگوهای متمایز و جذاب به وجود می‌آید. در زیر، چندین روش جدید و تازه برای طراحی لوگو معرفی می‌شوند:

طراحی متحرک (Motion Graphics):

استفاده از انیمیشن و حرکت در لوگو می‌تواند آن را جذاب‌تر و جلب‌کننده‌تر کند. از افکت‌های تحرکی مختلفی مثل انتشار، دوران و تغییر اندازه استفاده می‌شود تا لوگو به طرزی دینامیک نمایان شود.

استفاده از تکنولوژی AR و VR:

با توسعه واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR)، می‌توان لوگوها را به شکلهای تعاملی و تجربی جدیدی طراحی کرد. این رویکرد به کاربران اجازه می‌دهد با لوگو تعامل کنند یا به عنوان بخشی از تجربه واقعیت مجازی استفاده شوند.

استفاده از هوش مصنوعی (AI) در طراحی:

سیستم‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی به طراحان امکان می‌دهند تا مدل‌های طراحی لوگو را بهبود ببخشند و با تجزیه و تحلیل داده‌های بیشتر، لوگوهای بهتری ایجاد کنند.

استفاده از تجربه کاربری (UX) و طراحی زیبا (UI):

طراحی لوگوها باید با اصول تجربه کاربری و طراحی رابط کاربری هماهنگ باشد. ایجاد لوگوهایی با استفاده از فرم‌ها، رنگ‌ها و تنظیمات ترتیب مناسب می‌تواند تجربه کاربری را بهبود ببخشد.

استفاده از ترکیب مواد و تکنیک‌های مختلف:

طراحان می‌توانند مواد مختلف مثل نقاشی دستی، عکاسی، موسیقی و سایر هنرها را با یکدیگر ترکیب کنند تا لوگوهای متنوع و منحصربه‌فرد ایجاد کنند.

استفاده از نمایشگرهای خورشیدی (Solar-Powered Displays):

در برخی موارد، لوگوها با استفاده از نمایشگرهای خورشیدی تعبیه شده در محصولات و ساختمان‌ها به صورت پویا نمایش داده می‌شوند. این نوع لوگوها به تبلیغات پایدارتر و برق مصرفی کمتر کمک می‌کنند.

هرچند این روش‌ها جدید هستند، اما برای طراحی لوگو موفق، همچنان باید اصول اساسی طراحی را رعایت کرد و به ارتقاء شناخت برند و تجربه کاربری متمرکز شد.

نکات بهترین طراحی لوگو

– از رنگ ها به طور موثر استفاده کنید :

رنگ به تعیین حال و هوای کلی یک طرح کمک می کند . البته به یاد داشته باشید که یک رنگ می تواند دو معنی را منتقل کند . سایر عناصر لوگو به تعیین اینکه رنگ می خواهد چه چیزی را منتقل کند کمک می کند . به عنوان مثال ، رنگ قرمز می تواند هم شور و هم خشم را منتقل کند . ارزش یا روشنی یا تیرگی نسبی یک رنگ نیز نقش مهمی در تنظیم حال و هوای رنگ دارد .

به گفته روانشناسان ، رنگ سبز نماد ایمنی ، طبیعت ، سلامتی و طراوت است . بدیهی است که برای شرکت های تولید کننده مواد غذایی گزینه خوبی است . در مرحله بعد ، زرد معمولاً توسط مردم به عنوان رنگ نوآوری و خوش بینی در نظر گرفته می شود ، بنابراین می تواند توسط شرکت های با فناوری پیشرفته استفاده شود .

آبی برای بدن مفید است زیرا نمادی از خرد ، اعتماد به نفس و ثبات است . در استفاده از رنگ مشکی دقت کنید : علاوه بر ظرافت و قدرت ، مرگ را نیز به همراه دارد .

– سادگی کلید است

همه آرم ‌های نمادین ساده هستند : اپل ، نایک ، مایکروسافت و بسیاری دیگر نمونه‌ های عالی هستند. شما آن ها را از هزاران لوگو دیگر تشخیص خواهید داد زیرا ویژگی های ساده و در عین حال منحصر به فردی دارند .

توجه داشته باشید که طراحی لوگوی شما ممکن است در آینده با رشد شرکت تغییر کند ، بنابراین باید انعطاف پذیر نیز باشد . با استفاده از عناصر ساده مانند دایره ها، خطوط ، حلقه ها و غیره، لوگوی خود را تا حد امکان ساده کنید، اما هنگام انجام این کار، خلاقیت را کاهش ندهید.

چرا داشتن یک لوگو برای برند مهم است ؟

– زیرا توجه را به خود جلب می کند

– اولین تاثیر قوی ایجاد می کند

– پایه و اساس هویت برند شما است

– به یاد ماندنی است

– شما را از رقابت جدا می کند

– وفاداری به برند را تقویت می کند

– مورد انتظار مخاطبان است

بیایید نگاهی عمیق تر به  این نکات بیندازیم :

 1. توجه را جلب می کند :

یک لوگو می تواند به سرعت توجه بینندگان را جلب کند و ارزش های اصلی یک شرکت را به روشی جالب به اشتراک بگذارد .

 1.  تأثیر اول را قوی می گذارد :

شما یک فرصت دارید که این را درست انجام دهید. لوگو اولین معرفی یک شرکت به مصرف کنندگان است .  اگر به خوبی طراحی شود ، می تواند علاقه عموم را برانگیزد و آنها را به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت دعوت کند .

 1. این پایه و اساس هویت برند شماست :

نام تجاری موفق در مورد گفتن داستانی است که بر احساسات مشتریان تأثیر می گذارد و اگرچه درست است که لوگو تنها بخشی از برند یک شرکت است، اما به عنوان پایه و اساس کل روایتی است که برند بر اساس آن ساخته شده است .

 1. خاطره انگیز است :

لوگوها نقطه شناسایی هستند. آن ها نمادی هستند که مشتریان برای شناسایی برند شما استفاده می کنند. از آنجایی که یک لوگوی خوب یک عنصر بصری و زیبایی شناختی است، باعث یاد آوری مثبت در مورد برند شما می شود .

 1.  شما را از رقابت جدا می کند :

جرات داشته باشید با لوگوی خود متفاوت باشید، زیرا لوگوی شرکت شما به مصرف کنندگان می گوید که چرا کسب و کار شما منحصر به فرد است. یک لوگوی خوب طراحی شده شرکت می تواند همه چیز را از پیشینه شرکت (حرفه ای، آرام، سرگرم کننده) گرفته تا ماموریت آنها (سرگرمی، کارایی و نوآوری) را از طریق نماد مناسب یا فونت مناسب بیان کند.

 1.  وفاداری به برند را تقویت می کند :

همانطور که نام تجاری شما رشد می کند، لوگوی شما برای طیف گسترده ای از مصرف کنندگان آشنا تر می شود و این آشنایی این تصور را ایجاد می کند که شما قابل اعتماد و در دسترس هستید .

 1. مخاطبان شما انتظار آن را دارند :

و در آخر :

لوگوی شما اولین چیزی است که مخاطبان شما با دیدن هرگونه ارتباط از برند شما به دنبال آن خواهند بود. باید جلو و مرکز همه موارد بازاریابی شما مانند کارت ویزیت، بروشور ، تبلیغات و غیره باشد. اگر لوگویی ندارید، پس فرصتی را از دست می دهید تا کسب و کار خود را در ذهن مخاطبان خود بچسبانید.

برای ساخت لوگو برای برند خود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که جزئیاتی در مورد کسب و کار خود به ما ارائه دهید. سپس فونت‌هایی را که دوست دارید و رنگ ‌هایی را انتخاب کنید که به بهترین شکل شخصیت برند شما را نشان می‌ دهند.

هنگامی که این جزئیات را ارائه کردید، شرکت هنر برتر دست به کار می شود و برای شما یک لوگوی کامل و بی نظیر  طراحی می کند که کاملاً با چشم انداز برند شما هماهنگ باشد. شرکت هنر برتر لوگو های زیادی را برای برند های مختلف انجام داده است . شما می توانید لوگو برند خودتان در کیش را به ما بسپارید. شما به عنوان یک کسب و کار جدید نیازمند این هستید تا به دنیای دیجیتال امروز توجه ی کافی را داشته باشید و تلاش کنید تا برندی قوی و ماندگار تاسیس کنید.

لوگو رستوران و کافی شاپ

لوگو رستوران و کافی شاپ باید مناسب با نوع کسب و کار حس خوشمزگی و تازگی را انتقال دهد رنگ در این نوع لوگو اهمیت زیادی دارد و با انتخاب رنگ های مناسب میتوانید مخاطب و مشتری بیشتری را جذب کنید. و در این زمینه برندینگ خاص خود را داشته باشید که بسته بندی و طراحی داخلی و … را شامل میشد در اینجا نمونه طراحی لوگو رستوران و کافی شاپ طراحی شده توسط رسانه هنربرتر را می توانید ببینید.

 

 

طراحی لوگو با حروف فارسی

در اینجا نمونه طراحی لوگو با حروف فارسی طراحی شده توسط رسانه هنربرتر را می توانید ببینید.

سفارش طراحی لوگو

طراحی لوگو حروف انگلیسی

در اینجا نمونه طراحی لوگو با حروف انگلیسی طراحی شده توسط رسانه هنربرتر را می توانید ببینید.

 

 

لوگو حروف

در اینجا نمونه لوگو های حروف طراحی شده توسط رسانه هنربرتر را می توانید ببینید.

 

 

 

انواع لوگو

در این ویدئو می توانید با انواع لوگو آشنا شوید.

رشته طراحی لوگو یا طراحی گرافیک ؟

ما رشته ی به عنوان طراحی لوگو نداریم در واقع طراحی لوگو توسط طراح گرافیک انجام می شود و جزو تخصص های آنها به حساب می آید. طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین (Graphic design) فرایند ارتباطات بصری، و حل مسئله با استفاده از فونت، فضا، تصویر و رنگ است. رشته طراحی گرافیک زیر مجموعه ارتباطات بصری و طراحی ارتباطات در نظر گرفته شده ‌است. طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند.

کاربردهای رایج طراحی گرافیک شامل هویت (لوگو و نام تجاری)، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)، تبلیغات چاپ، پوسترها، بیلبوردها، گرافیک وب‌سایت و عناصر، علائم و بسته‌بندی محصولات است. در فارسی واژه «طراحی» را در ترجمه «Design» به کار می‌برند. این ترجمه چنانچه به معنای نقشه کاری باشد، صحیح است. اما طراحی گرافیک به معنای خلق و سامان دادن یک سلسله عوامل تصویری برای بیان یک مفهوم یا پیام یا اطلاعات در جهت هدفی مشخص و معین است.

تفاوت آرم و لوگو

لوگو در واقع نمادی هست که برای معرفی شرکت و موسسه ای طراحی می شود و در جهت برندینگ موثر است ولی نماد یک طرح گرافیکی است که نمایانگر و توصیف کننده جمله یا کلمه و مفهومی است مثل نمادهای راهنمایی و رانندگی.

طراحی تخصصی لوگو

یک آرم ساختاری از هویت تجاری شرکت شما است. یک طراحی لوگو آرم و نشانه عالی همان نمایی است که نام تجاری شما را به طور منحصر به فرد از دیگران مشخص می کند و به مخاطبان خود اجازه می دهد از آنچه انجام می دهید آگاه شود. ما می دانیم که هر مشاغل الزامات منحصر به فردی دارد. بنابراین، ما به شما کمک می کنیم تا یک آرم دلخواه را با قیمت مناسب دریافت کنید. همچنین می توانید با طراحان ما در ارتباط باشید و نظرات و ایده های خود را در میان گذارید.

طراحی لوگو حرفه ای آنلاین رایگان

چند وب سایت عالی برای ایجاد لوگو به صورت رایگان :

اکنون، لازم نیست شما یک متخصص طراحی لوگو در تهران باشید تا یک آرم ایجاد کنید. منابع بی شماری وجود دارد که به شما امکان می دهد یک آرم را به صورت رایگان طراحی کنید. ولی این ها صرفا لوگو های حرفه ای و با مفهوم نیستند بخصوص برای یک کسب و کار قدرتمند. در اینجا 6 منبع را برای ایجاد آرم به صورت رایگان معرفی میکنیم که با مقایسه این لوگوها با لوگوهای که توسط یک متخصص طراحی شده متوجه کیفیت و مفهوم واقعی لوگو حرفه ای می شوید. چون این سایت ها به صورت غیره حرفه ای طراحی میکنند و شاید بیشتر جنبه سرگرمی دارند تا مفهوم لوگو جامع و با مفهوم.

دانلود نرم افزار طراحی لوگو آنلاین برای اندروید، لوگو ساز آنلاین

Logo Maker Plus Premium 1.2.4.5 دانلود نرم افزار طراحی لوگو آنلاین در اندروید، لوگو ساز آنلاین

نرم افزاری برای طراحی لوگو ها می باشد. در این برنامه که محصولی از استودیوی Logopit است. این گونه نرم افزار ها لوگوی با کیفیت بالا برای چاپ و اصول خلاقانه طراحی لوگو را برای شما فراهم نمی کنند. صرف جهت طراحی آیکون هستند.

طراحی اسم رایگان و طراحی لوگو آنلاین

بهترین سایت ساخت لوگو رایگان :

 1. Logomakr
 2. Logo Type Maker
 3. Designimo
 4. Logo Garden
 5. Design Mantic

سفارش طراحی لوگو آنلاین

شرکت رسانه هنربرتر به عنوان مجری طرح های گرافیکی خدمات طراحی لوگو را به صورت آنلاین برای سهولت کار شما انجام میدهد. شما می توانید از این صفحه سفارش آنلاین وارد شوید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

طراحی لوگو در تهران

طراحی آرم و لوگو دارای اهمیت بسیاری است. اگر دارای شرکت و یا حرفه ای هستید که میخواهید آن را به عموم معرفی کنید. در ابتدا نیاز به طراحی لوگو دارید. لوگوی شما معرف کار و شخصیت کسب و کار شماست. طراحی لوگو حرفه ای بسیار ضروری است و برای این کار نیازمند تیمی حرفه ای هستید تا در این زمینه به شما کمک کند. رسانه هنر برتر با بهره گیری از طراحان با تجربه و خلاق تاکنون توانسته است نظر بسیاری از شرکت ها را جلب کند و طراحی لوگو حرفه ای آنها را انجام دهد. یک آرم خوب باید در انواع مختلف، شکل ها و شرایط استفاده شود.

یک لوگو نباید فقط در یک اندازه به صورت آنلاین استفاده شود بلکه باید بتوان بدن اینکه فرمت آن بهم بریزد در اندازه و شکل های مختلف استفاده کرد.
لوگویی که بتوان در هر اندازه به صورت چاپ شده یا در رسانه های مختلف استفاده کرد باعث می شود برند شما به مراتب بیشتر قابل مشاهده باشد.
با یک لوگو موفق در دست، می توانید یک نام تجاری تاثیرگذار ایجاد کنید تا در ذهن مصرف کننده در دراز مدت بماند.
به همین خاطر باید برای طراحی لوگو حرفه ای خود، به متخصصین طراحی گرافیک مراجعه کنید.
یک طراح لوگو حرفه ای می تواند لوگو شما را به بهترین شکل و متناسب ترین فرم طراحی کند.
در صورت نیاز به طراحی لوگو، میتوانید در ادامه پاره ای از نمونه کارهای طراحی لوگو ما را مشاهده کنید.
و بدون داشتن نگرانی کافیست طراحی لوگو خود را به ما بسپارید.
رسانه هنر برتر بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران و سایر استان ها با حرفه ای ترین طراحان است.
و شما می توانید لوگو دلخواهتان را به ما سفارش دهید تا برایتان طراحی کنیم.

کاغذ طراحی لوگو

برای طراحی لوگو مثل هر طراحی دیگری روی هر نوع کاغذی امکان پذیر است.
شما ابتدا طرح و ایده اولیه را روی کاغذ معمولی مثل A4 طراحی می کنید.
و سپس زمانی که لوگو به تایید مشتری رسید با نرم افزارهای گرافیکی مثل فوتوشاپ یا ایلوستریتور شروع به اجرا می کنیم.
و زمانی که نیاز باشه لوگو روی سطحی چاپ بشه بسته به اینکه بسته بندی محصول است یا سربرگ و یا کارت ویزیت و … میتوان لوگو را چاپ کرد روی انواع سطح ها فقط نیاز هست که لوگو با کیفیت بالا طراحی و ذخیره شده باشد.

 

7 اصل اساسی طراحی گرافیک و لوگو

 • تعادل
 • هم ترازی
 • سلسله مراتب
 • کنتراست
 • ریتم
 • مجاورت
 • رنگ و فضا

 

نبایدها در طراحی یک لوگو

مشکلات متعددی هنگام طراحی لوگویتان در انتظار شما هستند. در اینجا چند نکته در مورد کارهایی که نباید انجام دهید وجود دارد:
*تسلیم کلیشه های صنعت خود نشوید. شما یک دندانپزشک هستید پس لوگو شما باید دندان داشته باشد؟ قطعا نه. در اینجا نحوه جلوگیری از لوگوهای عمومی وجود دارد.
*خیلی پیچیده اش نکنید. سادگی کلیدی برای به یادماندنی (و قابل چاپ بودن)است.
*سعی نکنید خیلی به روز باشید. مد روز بودن روند خارق العاده ای است، اما مطمئن شوید که لوگویتان سه سال دیگر قدیمی به نظر نرسد.
*فقط برای ذخیره چند دلار بیشتر به یک لوگو با کیفیت پایین بسنده نکنید. لوگو شما محلی برای کم گذاشتن نیست و غالبا شما چیزی را دریافت می کنید که برای آن هزینه کرده اید.

 

 

سوال های متداول درباره طراحی لوگو

اصول طراحی  و ساخت آرم موثر چیست؟
اصول طراحی لوگو
 • ساده:باید آرم شما در یک نگاه به راحتی قابل شناسایی باشد.
 • بیاد ماندنی: یک آرم کارآمد باید به یاد ماندنی باشد.
 • بی زمان: یک آرم کارآمد باید مربوط به یک زمان خاص نباشد و از روند آن جلوگیری نکند.
 • همه کاره و مقیاس پذیر: از یک آرم مناسب در اندازه ها و رنگ های مختلفی استفاده می شود.
 • مناسب و قابل تفکیک باشد: در طرح سفید و سیاه هم قابل تشخیص باشد.

 

چه چیزی باعث ایجاد لوگوی بد می شود؟

لوگو ها باید واضح و به یاد ماندنی باشند. آنها باید از هر طریق نماینده برند باشند و تشخیص آن آسان باشد.
با مقایسه این بدان معناست که آرم های بد می توانند بسیاری از خصوصیات ناخوشایند را داشته باشند:
سردرگمی ، تندخویی ، پیچیدگی بیش از حد و یا تشخیص ضعیف

طراحی لوگو خوب چیست؟

یک آرم خوب از لحاظ فرم مشخص ، مناسب ، عملی ، گرافیکی و ساده است و پیام مورد نظر مالک را منتقل می کند.
یک مفهوم یا “معنی” معمولاً پشت یک آرم مؤثر است و پیام مورد نظر را به شما ارتباط می دهد. …
یک آرم عالی در اصل به دو چیز جلب می شود: مفهوم عالی و اجرای عالی

مفهوم طراحی و ساخت لوگو چیست؟

یک آرم از طریق استفاده از یک مارک ، پرچم ، نماد یا امضا یک شرکت یا محصول را مشخص می کند.
یک آرم به طور مستقیم شرکت را به فروش نمی رساند و بندرت تجارت را توصیف می کند.
آرم ها برای هویت وجود دارند و نه برای توضیح.

چه چیزی باعث ایجاد یک آرم یا لوگو خوب در سال 2022 می شود؟

آرم های شکل هندسی ساده – مینیمالیسم
برای یادآوری بیشتر آنها ، طراحان معمولاً از یک رنگ یا طرح رنگی منحصر به فرد به همراه نسخه سیاه و سفید استفاده می کنند.

قسمت های یک آرم یا لوگو چیست؟

یک آرم تجاری کوچک از سه بخش مختلف تشکیل شده است:
The Graphic – عنصر گرافیکی یک آرم می تواند یک نماد ، یک تصویر ، یک بافت ، یک الگوی یا حتی یک خط به خوبی طراحی شده باشد. …
The Typeface – تایپ سبک نوع یا فونت است که برای تایپ نام کسب و کار و برچسب برای آرم استفاده می شود.

بهترین نرم افزار برای ساخت و طراحی لوگو چیست؟

Adobe Illustrator اصلی ترین نرم افزار طراحی گرافیک است.

بهترین نرم افزار ساخت طراحی لوگو رایگان چیست؟

بهترین برنامه برای iOS و Android برنامه ی این Desygner است. Desygner به شما امکان می دهد با استفاده از هزاران طرح و عنصر رایگان لوگو ایجاد کنید و آنها را با گزینه های ویرایش نامحدود اصلاح کنید.

هزینه سفارش طراحی لوگو چقدر هست؟

هزینه سفارش طراحی لوگو در هر جایی متفاوت است ، اما اگر شما یک تجارت کوچک یا یک استارتاپ هستید که به دنبال طراحی با کیفیت هستید.
یک طراحی آرم خوب باید بین 1 میلیون تا  4 میلیون قیمت داشته باشد. البته این نسبت به شرایط، سال و شرکت متفاوت است.
طراحی لوگو

روند ساخت و طراحی لوگو چیست؟

طراحی یک آرم یک پروژه زمان بر است که دارای مراحل مختلفی برای توسعه یک محصول نهایی قدرتمند است.
این یک فرایند مشترک است که طی آن ارتباط بین طراح و مشتری ضروری است.

تفاوت طراحی لوگو و برندسازی در چیست؟

برند،لوگو و هویت برند تجاری تفاوت در چیست. پیرامون این اصطلاحات و معنای آنها سردرگمی زیادی وجود دارد.
آنها غالباً با هم اشتباه گرفته می شوند. با این حال، تفاوت های واضحی بین آنها وجود دارد.

طراحی لوگو

طراحی و ساخت و سفارش لوگو چیست؟

یک لوگو در ابتدایی ترین آن ، صرفاً یک نماد، متن نوشتاری یا هر دو است.
که به نام تجاری شما و کارهایی که کسب و کار شما انجام می دهد، به مخاطبین شما معرفی می شود.
لوگو مهم است، یک بخش اصلی از هویت یک نام تجاری است، به ساختن برند کمک می کند و می تواند عناصر شخصیت و ارزش برند شما را منتقل کند.

سفارش طراحی لوگو
با این حال، یک آرم یا لوگو به خودی خود برند شما نیست.
بسیاری از افراد به طور متناوب از آرم و لوگو استفاده می کنند ، اما این اشتباه است.
طراحی لوگو شما تنها بخشی از هویت برند شما است.

انتخاب رنگ در ساخت و سفارش لوگو

رنگ ها می توانند معانی خیلی خیلی زیادی داشته باشند. روانشناسی پشت رنگ پیچیده است، اما به صورت خلاصه، رنگ ها دارای عواطف مشخص و عقاید خاصی هستند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تئوری رنگ، این راهنمای دقیق در مورد رنگ لوگو و معنی آن ها را بررسی کنید.
*قرمز: قرمز مخفف هیجان، شور و خشم است. انتخاب عالی است اگر برند شما شلوغ، جوان پسند و میخواهید که برجسته باشد.
*نارنجی: نارنجی بسیار کمتر از قرمز استفاده می شود اما به همان اندازه پرانرژی است. این رنگی زنده، نشاط آور و بازیگوش است.
*زرد: اگر می خواهید ظاهری در دسترس و دوستانه داشته باشید، زرد انتخاب درستی است. انرژی شاد، مقرون به صرفه و جوانی می دهد.*سبز: رنگ سبز بسیار متنوع است و واقعا می تواند برای هر برندی کارساز باشد.
مخصوصا برای هر کسی که می خواهد با طبیعت ارتباط برقرار کند بسیار مناسب است.
*آبی: رنگ آبی یک انتخاب کاملا کلاسیک و رایج است. آرامش آور و خنک است و نمادی از قابلیت اطمینان و بلوغ است.
*بنفش: بنفش می تواند بلیط شما برای لوکس به نظر آمدن باشد. بسته به سایه، بنفش می تواند مرموز، التقاطی یا زنانه باشد.
*صورتی: اگر هدف شما دختران هستند، هیچ چیز بهتر از صورتی نیست. اما این تمام ماجرا نیست!
صورتی با سایه هایی مانند گل رز پاستیلی، صورتی هزار ساله یا سرخابی نئون، می تواند به لوگو شما ظاهری بزرگ و خنک، اما هم چنان جوان پسند و زنانه ببخشد.
*قهوه ای: قهوه ای ممکن است که در نگاه اول رنگ عجیبی به نظر بیاید، اما برای لوگوهای قدیمی و مقاوم کاملا مناسب است.
این می تواند ظاهری دست ساز ، منحصر به فرد و پیر به برند شما ببخشد.
*مشکی: اگر شما به دنبال ظاهری زیبا، مدرن و لوکس هستید، مشکی انتخاب بسیار خوبی خواهد بود.
یک مینیمالیست سیاه و سفید راهی است اگر می خواهید آن را ساده نگه دارید.
*سفید : می خواهید لوگوی شما تمیز، مدرن و مینیمالیستی به نظر برسد؟  از رنگ سفید زیادی در لوگویتان استفاده کنید.
به عنوان یک رنگ خنثی در ترکیب بندی  با تمام رنگ های دیگر کار می کند، اما لمس تمیز، جوان پسند و اقتصادی می دهد.
*خاکستری: خاکستری رنگ نهایی است اگر می خواهید به ظاهری بالغ، کلاسیک و جدی دست پیدا کنید.
سایه های تیره مرموزتر به نظر می رسند، در حالی که سایه های روشن بیش تر در دسترس هستند.

ترکیب بندی رنگ ها در طراحی لوگو

مطمئنا نیازی نیست که فقط با یک رنگ به یک نشان تک رنگ بچسبید، اما می توانید چندین رنگ لوگو را با هم ترکیب کنید تا یک داستان رنگی کامل از برند را تعریف کنید.
برای انتخاب رنگ هایی که به خوبی با هم کار می کنند، به چرخ رنگ نگاهی بیندازید.
*رنگ های مکمل مستقیما روبروی یکدیگر بر روی چرخ رنگ قرار دارند.
آن ها بهترین ها را در هر دو رنگ به نمایش می گذارند و ظاهری بسیار پویا ایجاد می کنند.
*رنگ های مشابه روی چرخ نزدیک به یکدیگر قرار می گیرند. اگر می خواهید رنگ های لوگو شما هماهنگ باشد، اینها به خوبی با هم کار می کنند.
*رنگ های سه گانه از سه قسمت مساوی روی چرخ رنگ کشیده می شوند. این ها را برای یک اثر تحریک کننده و جسورانه انتخاب کنید.

 

موضوع برای ساخت لوگو

موضوع برای طراحی لوگو در واقع همان موضوع کسب و کار یا همان خدمات یا محصولات هست و البته موضوع برای طراحی لوگو می تواند چشم انداز ها و اهداف کسب و کار هم باشد.
موضوع طراحی لوگو را می تواند صاحب کسب و کار به طراح انتقال دهد و از او بخواهد با نمادها را به صورت بصری مطرح کند.
این یک نکته هوشمندانه است که باید درباره آن فکر کرد.
لوگو در قلب تجارت شما قرار دارند.
آنها با مشتریان بالقوه و فعلی ارتباط برقرار می کنند و نشان می دهند که شما یک برند منحصر به فرد هستید که از مطالبات آنها اطلاع دارید.

تایپوگرافی

برای یک غیر حرفه ای، ارزش تایپوگرافی و فونت یکسان هستند. این دو به جای یکدیگر توسط افراد غیر حرفه ای استفاده می شود. اگرچه از نظر یک طراح گرافیک، تفاوت زیادی بین آنها وجود دارد.
تایپوگرافی به ویژه دارای آموزشهای مختلف در اینترنت است که به متخصصان کمک می کند تا ایده ها و گزینه های جدید را بیابند و کارهای آینده خود را منحصر به فرد کنند.

سفارش طراحی لوگو پیج اینستاگرام و یا وبلاگ

لوگو یک نماد یا علامت گرافیکی مشخص است که در ارتباط با معرفی برند ، هویت، محصول یا خدمات استفاده می شود. در وبلاگ ها ، از لوگو ها به همین ترتیب استفاده می شود ، قابلیت شناسایی وبلاگ را افزایش می دهد و به هویت یابی نام تجاری کمک می کند.

طراحی لوگو پیج
در طراحی لوگو به خاطر داشته باشید که لوگو سفیر شرکت است، نه فروشنده. خود لوگو مسئولیتی در قبال فروش محصول نخواهد داشت. با این حال ، باید به اندازه کافی تأثیرگذار باشد تا احساسات و خاطرات مثبت را در مشتریان ایجاد کند ، که می تواند منجر به تعاملات پرسود شود. یک لوگوی خوب کلید موفقیت در برندسازی است. اگرچه لوگو فقط بخشی از برند شرکت است، اما اولین چیزی است که هر مشتری بالقوه به آن توجه می کند. از این پس، یک طراح لوگو باید اطمینان حاصل کند که لوگو پایه و اساس کل روایتی است که برند آن بر اساس آن ساخته شده است.

لوگوی سایت

نمونه طراحی لوگوی سایت رسانه هنر برتر:
سفارش طراحی لوگو از بهترین شرکت طراحی لوگو رسانه هنر برتر
هزینه ساخت یک لوگو چقدر است؟
طراحی لوگو یکی از خدمات خلاقانه است و بنابراین سفارش طراحی لوگوی دارای قیمت مشخص نیست.
ارائه دهندگان خدمات طراحی لوگو زیادی وجود دارد، به همین دلیل ممکن است محدوده قیمت طراحی لوگوی شما بسیار متفاوت باشد.

ساخت لوگو

ساخت لوگو با فوتوشاپ و سایر نرم افزارهای مثل ایلاستراتور امکان پذیره.

ساخت لوگو برای یک سازمان، شرکت و یا حتی یک کسب و کار کوچک یکی از اساسی‌ترین اقدامات است که بدون آن هیچ تشکیلاتی نمی‌تواند چندان موفق و حرفه‌ای جلوه کند.

اما آنقدرها که بعضی فکر می‌کنند هم کار ساده و پیش پا افتاده‌ای نیست. اهمیت داشتن لوگو و آرم برای هر کسب و کاری، حساسیت طراحی و دیزاین آن را بیشتر می‌کند، بنابراین انتخاب یک طراح لوگو و یک روش طراحی مناسب از اهمیت ویژه‌ای برخودار است.

در اینجا مهمترین مراحل ساخت لوگو آمده است:

شاید از خود بپرسید: چگونه می توانم لوگوی خودم را طراحی کنم؟ اینها مراحلی است که باید دنبال کنید:

 • بدانید که چرا به لوگو نیاز دارید
 • هویت برند خود را مشخص کنید
 • برای طراحی خود الهام بگیرید و تحقیق کنید
 • رقبا را بررسی کنید
 • سبک طراحی خود را انتخاب کنید
 • نوع مناسب لوگو را پیدا کنید
 • به رنگ توجه کنید
 • تایپوگرافی مناسب را انتخاب کنید
 • با طراح خود ارتباط برقرار کنید
 • گزینه های لوگو خود را ارزیابی کنید
 • طراحی لوگوی خود را با نام تجاری خود ادغام کنید

شغل طراحی لوگو

یک طراح لوگو برای برند تجاری مورد استفاده آرم و لوگو یک نام تجاری یا محصول خاص را ایجاد می کند ، معمولاً از طریق گرافیک و تایپوگرافی بصری و قابل تشخیص. این طراحان به طور معمول دارای مدرک کارشناسی در زمینه طراحی گرافیک، دارای دوره های آموزشی در زمینه بازاریابی و طراحی هستند. و به نرم افزارهای گرافیکی تسلط کافی دارند و ایده پرداز و خلاق هستند.

برند بوک چیست؟

به زبان ساده ، برند بوک نمای کلی رسالت، تصویر و ارزشهای اصلی برند شما است. مهمتر از همه، این هویت نام تجاری است، یک طرح با لایه هایی از جزئیات، از موارد کلی تر (مانند هدف برند) تا ظرافت های پیچیده تر، مانند جزئیات مربوط به طرح رنگ و فونت. با ترکیب همه این عناصر، یک کتابچه راهنمای نام تجاری جامع شکل می گیرد که دیدگاه روشنی از شرکت و محصول آن در اختیار کارکنان و مشتریان قرار می دهد.

به عنوان یک قاعده کلی ، یک برند بوک موفق باید موارد زیر را داشته باشد:
 • نام تجاری
 • طرح کلی داستان ، اخلاق و هدف/ماموریت
 • لوگوی برند ، تغییرات آن
 • نمادها
 • طرح رنگی
 • قلم ها ، اندازه ها و تغییرات سبک

تصاویری که برند را منعکس می کنند و نمونه هایی را ارائه می دهند که از چه تصاویری می توان در استراتژی بازاریابی برند استفاده کرد.

شکل در طراحی لوگو

همانطور که قبلاً در مقاله ای که به روانشناسی اشکال اختصاص یافته بود اشاره کردیم، تمام اشیاء بصری را می توان از نظر شکل تجزیه و تحلیل کرد. ممکن است مردم همیشه متوجه نباشند که چه اشکال و اشکالی در اطراف آنها وجود دارد، اما تأثیر زیادی بر آگاهی و رفتار ما دارند. چندین سال تحقیق و آزمایش به متخصصان کمک کرده است تا تعریف کنند که هر شکل معمولاً چه معنایی دارد و چگونه می تواند بر درک انسان تأثیر بگذارد. بیایید نگاه دقیق تری داشته باشیم.

 • مربع و مستطیل: نظم، قدرت، شجاعت، امنیت، قابلیت اطمینان.
 • مثلث: هیجان، خطر، خطر، تعادل، ثبات.
 • دایره و بیضی: ابدیت، زن، جهان، جادو، رمز و راز
 • مارپیچ: رشد، خلاقیت، آرامش، هوش
 • اشکال طبیعی: اصالت، ارگانیک، تعادل، طراوت
 • اشکال انتزاع: دوگانگی معنا، یکتایی، تفصیل.

طراحی لوگو واقعا چقدر هزینه دارد و چرا قیمت ها بسیار متفاوت است؟

بسته به اینکه چه کسی را برای کار انتخاب کرده اید و کسب و کار شما چقدر بزرگ است، هزینه طراحی لوگوی شما تعیین می شود. قصد من این است که قبل انتخاب طراح، هزینه طراحی لوگو را به شما ارائه کنم. هدف من، در این مقاله، این است که به شما یک نمای کلی از آنچه در بازار موجود است و چقدر طراحی یک لوگو برای کسب و کار شما می تواند ارزشمند باشد و هزینه داشته باشد صحبت کنم.

هزینه یک لوگو چقدر است؟

طراحی لوگو یکی از خدمات خلاقانه است و بنابراین سفارش طراحی لوگوی دارای قیمت مشخص نیست.
ارائه دهندگان خدمات طراحی لوگو زیادی وجود دارد، به همین دلیل ممکن است محدوده قیمت طراحی لوگوی شما بسیار متفاوت باشد.

طراحی لوگو و نشانه و تاثیر آن بر تبلیغات و جذب مخاطب

باید گفت امروزه رقابت در بازار کسب و کار بیش از آن که به خود محصولات مربوط بشود به برند آنها وابسته است.

برند دارای اجزای مختلفی است که لوگو یکی از این اجزاست که به موارد دیداری و هویت بصری آن برند مربوط است. ویژگی های ظاهری هر لوگو باید ویژگی های ماهیتی برند را برای بیننده تداعی کند.

لوگو هر شرکت عناصر متنوعی از جمله شکل، تصویر، سبک طراحی، اندازه و همچنین رنگ ها را در خود دارد و به عنوان امضای سازمان به کارگرفته می شود و باید مشخصاً از دیگر عوامل مشابه متفاوت باشند.

لوگو، چهره و منظر هر برند است. بنابراین طرح آن اهمیت زیادی دارد و نشانی است برای بیان کردن یک عبارت یا تلقین یک مفهوم به مخاطب. باید گفت طراحی خلاقانه و متناسب آنها در رسانه های تبلیغات محیطی نقش مهم تعیین کننده ای در اثربخشی بیشتر تبلیغات دارد که باعث ارتقا عواملی نظیر آگاهی از برند، ترجیح برند و نگرش به برند می شود.

 

طراحی لوگو به صورت دستی

از زمانی که کامپیوتر به مهم ترین عنصر در طراحی مدرن تبدیل شده، اغلب کارهای دیجیتال با استفاده از کامپیوتر انجام میشه. البته این ویژگی گاهی اوقات نتیجه مطلوب رو به همراه نداره. بنابراین قبل از طراحی لوگو بهتره طرح رو به صورت دستی بکشیم و در اختیار مشتری قرار بدیم تا از ایده هایی که دریافت می کنیم هم استفاده کنیم.

free logo

FreeLogo یک نرم‌افزار لوگوی آنلاین رایگان است که به کارآفرینان، مشاغل کوچک و متوسط، مترجمان آزاد یا انجمن‌ها کمک می‌کند تا در چند دقیقه لوگوهای نه چندان حرفه ای را ایجاد کنند!

FreeLogo پیشرفته‌ترین سازنده آرم HTML5 در اینترنت هست  که به شما امکان می‌دهد از ابزار  تلفن هوشمند یا تبلت خود برای ساخت لوگو رایگان استفاده کنید تا لوگوی خود را به صورت رایگان در هر زمان و هر کجا که الهام گرفته می شود بسازید !

از میان هزاران قالب با کیفیت بالا می توانید لوگو رایگان خود را انتخاب کنید و با ویرایش رنگ، شکل و فونت، لوگوی خود را سفارشی کنید.و اگر لوگوی خیلی حرفه ای نمی خواهید  الگویی را پیدا خواهید کرد که نیازهای شما را برآورده کند!

وقتی کارتان تمام شد، فایل‌های PNG و JPG با کیفیت بالا را از لوگوی جدید خود دانلود کنید. لوگوی خود را در بخش های محتلف برندتان استفاده کنید لوگوی خود را روی آگهی‌ها، کارت‌های ویزیت، کالاها، مواد بازاریابی، رسانه‌های اجتماعی و هر چیز دیگری که می‌توانید فکر کنید، نمایش دهید.

استفاده از خدمات طراحی لوگو آنلاین

طراحی لوگو یکی از این اقدامات می‌باشد. در این زمینه شما می‌توانید با استفاده از خدمات طراحی لوگو آنلاین، بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف برای طراحی لوگو اقدام کنید.

اگر شما در حال راه‌ اندازی یک بیزینس و کسب ‌و کاری هستید، قاعدتاً هزینه‌های بسیار زیادی را برای سرپا نگه داشتن کسب‌ و کار خود می‌پردازید. همین موضوع باعث می‌شود تا شما دیگر توانایی پرداخت هزینه برای اقدامات تبلیغاتی گوناگون را نداشته باشید. طراحی لوگو یکی از این اقدامات می‌باشد. در این زمینه شما می‌توانید با استفاده از خدمات طراحی لوگو آنلاین، بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف برای طراحی لوگو اقدام کنید. به این ‌موضوع توجه داشته باشید که طراحی لوگو کاری بسیار سخت و تخصصی می‌باشد و نیاز به دانش کافی و خلاقیت بسیار زیادی دارد. اما حتی با این‌ وجود شما خودتان می‌توانید به طراحی لوگو بپردازید. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید این کار را انجام دهید؛ ما را همراهی کنید.

طراحی لوگو آنلاین چگونه می‌باشد؟

پیشتر برای شما گفتیم که پرداخت کردن هزینه‌ های گزاف برای طراحی لوگو به‌ صورت تخصصی و حرفه‌ای، برای بسیاری از افراد کار غیرمنطقی میباشد. به‌ خصوص اگر کسب ‌و کار شما به‌ عنوان یک کسب ‌و‌کار دوم شناخته می‌شود. برای مثال در فضای مجازی شما صاحب یک پیج برای یک کانال برای کسب‌ و کار هستید؛ در این زمینه طراحی لوگو آنلاین برای شما گزینه‌ی مناسب‌تری است. استفاده از این خدمت می‌تواند به شما کمک کند بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ های زیاد هم لوگوی مورد نیاز خود را داشته باشید و هم برند خود را گسترش دهید.

کار طراحی لوگو کار بسیار سخت است. اما اگر شما از طریق طراحی لوگو به ‌صورت آنلاین اقدام به ساخت یک لوگو بکنید، کار شما نسبتاً آسان می‌شود. سایت ‌ها و اپلیکیشن‌ های بسیار زیادی وجود دارند که دارای قالب ‌های از پیش ‌تعیین‌ شده هستند. این قالب ‌ها به شما کمک می‌کند تا به‌ راحتی به طراحی لوگو بپردازید. حتی در برخی موارد آموزش ‌های نسبتاً کوتاهی نیز برای طراحی لوگو در این اپلیکیشن‌ ها و سایت‌ ها برای شما وجود دارد. قالب ‌های از پیش ‌تعیین‌ شده، به شما کمک می‌کند تا به ‌صورت اصولی به طراحی لوگو بپردازید. به‌ هر حال این شما هستید که می‌توانید با توجه به تخصص خودتان انتخاب کنید که می‌خواهید خودتان به طراحی لوگو بپردازید یا می‌خواهید این کار طراحی را به افراد متخصص بسپارید.

چرا باید از خدمات طراحی لوگو آنلاین بهره ببرم؟

مهم‌ترین عاملی که می‌تواند باعث شود شما از خدمات طراحی لوگو آنلاین بهره ببرید صرفه‌ جویی در هزینه‌ ها می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از این خدمت خودتان در اوقات فراغت روی لوگوی مورد نظر خود کار کنید. در ادامه می توانید ایراد های آن را برطرف کنید تا در نهایت لوگویی را طراحی کنید که آن را می‌خواهید.

شاید طراحی لوگو آنلاین زمانی زیادی را از شما بگیرد، اما در هزینه‌ی شما صرفه‌جویی بسیار زیادی می‌شود. در ادامه شما می‌توانید درآمد خود را در زمینه‌ های دیگر مانند تبلیغات خرج کنید.

مزایای استفاده از خدمات طراحی لوگو آنلاین چه می‌باشد؟ 

ساخت لوگو با سرعت شگفت‌انگیز  

مورد اولی که می‌تواند در دسته خدمات طراحی لوگو آنلاین قرار بگیرد ساخت هرچه سریع‌تر لوگو می‌باشد. اگر شما بخواهید دوره ‌های تخصصی طراحی لوگو را به پشت سر بگذارید تا بتوانید به‌صورت تخصصی به طراحی لوگو بپردازید زمان زیادی از شما گرفته می‌شود. اما شما می‌توانید با استفاده از قالب‌ های از پیش ‌تعیین ‌شده‌ی طراحی لوگو آنلاین در مدت‌زمان بسیار کوتاهی احد کمتر از یک ساعت به طراحی لوگو بپردازید. همان ‌طور که پیش‌تر نیز به شما گفتیم، برای ساخت لوگوی آنلاین شما نیازی به تخصص ندارید. تنها به کمی خلاقیت نیاز دارید تا بتوانید به طراحی لوگوی خود بپردازید.

ساخت لوگو بدون نیاز به تخصص 

دوره‌ های تخصصی که برای ساخت لوگو وجود دارند بسیار هزینه‌بر می‌باشند. همچنین ممکن است که شما هیچ ‌وقت دیگر به آن ‌ها نیاز پیدا نکنید. اما شما می‌توانید بدون نیاز به تخصص و با استفاده از قالب‌ های از پیش آماده‌ شده سایت ‌ها و اپلیکیشن ‌های طراحی لوگو آنلاین، لوگوی مورد نظر خود را طراحی کنید.

صرفه‌جویی در هزینه 

مهم‌ترین عاملی که می‌تواند باعث شود شما از خدمات ساخت لوگو آنلاین بهره ببرید صرفه‌جویی در هزینه می‌باشد. با این کار شما نیازی ندارید تا از شرکت‌ های خدمات‌ دهنده و متخصص بهره ببرید. همین موضوع باعث می‌شود که شما در هزینه‌های خودتان صرفه‌جویی نمایید و با کمترین هزینه‌ها یک لوگوی شگفت‌انگیز برای خودتان طراحی کنید. در دنیای امروز که برای شروع کسب ‌و کار هزینه‌ های زیادی نیاز می‌باشد؛ صرفه‌جویی می‌تواند به شما کمک کند.

 

چه عواملی در قیمت طراحی و ساخت لوگو تاثیر گذار می‌باشند؟

نوع لوگو

مورد اولی که تاثیر بسیار زیادی در قیمت ساخت آرم شما دارد نوع لوگویی میباشد که شما را انتخاب کرده‌اید. شاید شما نیز بدانید که لوگو ها در سه دسته عکس، متن و ترکیبی از این دو می‌باشند. شما باید با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید که می‌خواهید از کدام نوع این لوگو بهره ببرید. هر کدام از این انواع لوگو قیمت منحصر به ‌فرد خودشان را دارند. همین موضوع باعث می‌شود که قیمت طراحی لوگو برای شما متفاوت باشد.

استفاده از خدمات افراد متخصص 

مورد دیگری که در قیمت طراحی آرم و لوگو تاثیر گذار می‌باشد، این است که شما برای طراحی به سراغ چه کسی رفته‌اید. معمولاً فریلنسر هایی که تازه‌کار هستند؛ قیمت‌ نسبتاً پایین برای طراحی از شما خواهند گرفت. در کنار این موضوع، استفاده از خدمات شرکت ‌های معروف و یا طراح هایی که تا حد بسیار زیادی محبوبیت پیدا کرده‌اند، می‌تواند باعث بیشتر شدن هزینه شود. شما باید انتخاب کنید که می‌خواهید یک فرصت به افراد تازه ‌کار بدهید و هزینه کمتری را پرداخت کنید؛ یا در کنار پرداخت هزینه زیاد از یک لوگوی شگفت‌انگیز بهره ببرید.

بسیاری از شرکت ‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، به دلیل تخصصی بودن خدماتشان مبلغ بالایی را برای قیمت ساخت لوگو به شما پیشنهاد می‌دهند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در زمینه طراحی آرم خساست به خرج ندهید و تا آنجا که می‌توانید از خدمات افراد متخصص و زبده بهره ببرید. طراحی یک لوگوی مناسب نیاز به دوباره ‌کاری ندارد و شما را تا آخر عمر از از طراحی دوباره لوگو بی‌نیاز می‌سازد. علاوه ‌بر این موضوع، هنگامی ‌که شما یک لوگو را به ‌عنوان شناسنامه برند خود معرفی می‌کنید دیگر نمی‌توانید آن را تغییر دهید. همین عوامل باعث می‌شوند که شما در تلاش اولی که می‌خواهید به ساخت لوگو بپردازید، یک لوگوی با کیفیت عالی را به‌ عنوان شناسنامه ی ‌برند خود ارائه دهید.

زمانی ‌که برای طراحی لوگوی شما مصرف‌ شده است

از موارد دیگری که در قیمت طراحی آرم برای شما تاثیرگذار می‌باشد، ما می توانیم به زمان استفاده‌ شده برای طراحی آرم اشاره کنیم. برای طراحی آرم های مختلف با سطح پیچیدگی‌ گوناگون، انرژی و زمان متفاوتی صرف می‌شود. هر چقدر زمانی که برای طراحی آرم شما مورد استفاده قرار گرفته بیشتر باشد، به طبع شما نیاز دارید که هزینه ‌های بالایی برای قیمت آن بپردازید.

تعداد دفعاتی که لوگوی شما ویرایش شده 

از دیگر مواردی که روی قیمت ساخت لوگو تاثیر گذار می‌باشد، تعداد دفعات ویرایش لوگو می‌باشد. برای این ‌که یک لوگو به‌ عنوان یک نسخه نهایی انتخاب شود؛ شما باید ایراد نسخه‌ های متفاوت آن را تصحیح کنید و تغییرات مورد نظر خودتان را روی آن اعمال کنید. هر چقدر  تعداد دفعات ویرایش لوگو افزایش پیدا کند، شما باید هزینه بیشتری را برای لوگویی که طراحی‌ شده بپردازید.

چگونه قیمت ساخت لوگو را پایین تر بیاوریم؟

همان ‌طور که پیش‌تر نیز به شما گفتیم، قیمت ساخت لوگو به موارد گوناگونی بستگی دارد. این شما هستید که می‌توانید هوشمندی به خرج دهید و با انتقال خواسته خودتان به شرکت خدمات دهنده، تعداد دفعات ویرایش را پایین‌تر بیاورید و هزینه‌ای که باید برای ساخت لوگو بپردازید را کمتر کنید. علاوه بر اینکه شما نباید در زمینه ساخت لوگو خساست به خرج دهید، روش ‌هایی نیز وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند که هزینه‌ای که برای ساخت لوگو می‌پردازید را پایین‌تر بیاورید. این شما هستید که می‌توانید با هوشمندی از این روش‌ ها بهره ببرید.

 

یادگیری ساخت لوگو می تواند یک فرآیند طولانی باشد. ساخت لوگو به دانش نظری ، مهارت طراحی و در حالت ایده آل، تمرین زیاد بستگی دارد. طراحانی که با طیف وسیعی از برند های مختلف و تکرار های متعدد کار کرده‌ اند، تجربه‌ ای را ایجاد می ‌کنند که می ‌تواند به آنها کمک کند تا هویت ‌های جدید و موفق برند را ایجاد کنند. لوگوی مناسب زمانی که با محصول مناسب ترکیب شود می ‌تواند به یک دارایی گران‌ قیمت تبدیل شود.

30 دیدگاه.

 • ممنون. بله ما لوگو ها را به صورت دسته بندی شده در سایت در صفحه ای که لینک آن را ارسال میکنم میتونید مشاهده کنید.
  یا در منوی سایت قسمت نمونه کاره و بعد دسته بندی لوگو ها کلیک کنید.
  https://www.saynadesign.com/portfolio/sample-category-of-logos/

 • تشکر

 • یاسین واحدی
  آوریل 20, 2021 5:23 ب.ظ

  طراح لوگو رسانه هنر برتر به صورت حرفه ای لوگوها را طراحی کرده. عالیه

 • Khashayar hosseini
  می 13, 2021 12:34 ب.ظ

  لوگو شخص ها همه تایپوگرافی هستند و نماد ندارند زیاد ولی به نظر جالب میاند

 • کامیار رحیمی
  می 13, 2021 5:51 ب.ظ

  نمونه لوگوها خیلی حرفه ای بودند بخصوص تایپوگرافی ها

 • باربد کلانتر
  می 22, 2021 5:31 ق.ظ

  سلام سفارش لوگو حرفه ای چطور داخل سایت شما انجام بدم؟

 • برای خرید لوگو آماده میتونم از سایت شما کمک بگیرم این مورد را شما دارید که لوگوی آماده باشه و من از بین ان طرحها انتخاب کنم؟

  • نه ما امکان خرید لوگو آماده را داخل سایت نداریم ولی طبق سفارش شما 2تا3 اتود یا همون پیش طرح را آماده میکنیم که شما راحت تر انتخاب کنید.

 • ما از نرم افزار های فتوشاپ و ایلاستریتور استفاده میکنیم و طراحی ابتدا به صورت دستی و سپس با نرم افزار اجرا می شود.

 • یوسف محمدی
  می 22, 2021 11:44 ب.ظ

  خرید لوگو را من به چه صورت میتونم انجام بدم؟

 • Delaram Alian
  می 24, 2021 2:08 ق.ظ

  ساخت لوگو و روند ثبت لوگو به چه صورت است؟

 • رضا خان زاده
  می 29, 2021 3:25 ب.ظ

  آیا شما می توانید از برنامه لوگو ساز حرفه ای به من معرفی کنید؟

  • ما نمیتوانیم به شما برنامه لوگو ساز حرفه ای را معرفی کنیم اگه سفارش داشتید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 • مسعود هگمتانه
  می 31, 2021 10:00 ق.ظ

  آیا شما لوگو کیک خانگی هم طراحی کرده اید من میخواهم نمونه ها را جهت ثبت سفارش مشاهده کنم؟

 • رویا غفوریان
  ژوئن 4, 2021 2:59 ب.ظ

  برای ثبت برند و لوگو چه اقداماتی لازم است انجام دهیم؟

  • برای ثبت برند و لوگو می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را جهت ثبت برند و لوگو داشته باشید.

 • فریبا وکیل زاده
  ژوئن 9, 2021 3:25 ب.ظ

  طراح لوگو ها خیلی با سلیقه طراحی کرده.

 • احسان رحمتی
  ژوئن 14, 2021 9:32 ب.ظ

  طراح لوگوهای رسانه هنر برت خیلی متخصص و با سلیقه هستند

 • سلام بله ولی لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره مشاورین ما تماس بگیرید.

 • حسن یزدانی
  ژوئن 25, 2021 7:52 ق.ظ

  ساخت لوگو ها به صورت حرفه ای انجام شده و مشخص هست که طراح لوگو حرفه ای دارید. عالی

 • سلام بله میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 • احمد روغنی
  جولای 7, 2021 10:49 ق.ظ

  طراحی آرم ها عالی کار شدند.

 • ¸ÔƢ°ËÁőž÷Ăź
  سپتامبر 8, 2021 4:31 ق.ظ

  شما آموزش ساخت لوگو هم دارید؟

  • بله لطفا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید مشاوره های ما اطلاعات لازم را جهت ساخت لوگو به شما میدند.

 • بله نمونه کارهای طراحی سالن زیبایی داخل سایت هست

 • بله به قسمت نمونه کارها منوی دسته بندی لوگوها

 • ممنون

 • سلام بله ما سفارش لوگو آنلاین هم داریم با شماره تلفن های داخل سایت تماس بگیرید شما را راهنمایی میکنند.

 • برای سفارش لوگو به صورت آنلاین لطفا با شماره های که در سایت هستند تماس بگیرید.

 • قیمت ها متفاوت هست و این بستگی به انتظارات شما از لوگو داره لطفا با مشاورین ما در تماس باشید.