طراحی لوگو آنلاین با ضمانت [99.7%] تایید طرح


با سفارش طراحی لوگو آنلاین بدون اتلاف وقت و با مناسب ترین هزینه در کمترین زمان لوگوی مدنظرتان را تحویل بگیرید. شما برای ساخت یک هویت تجاری برای کسب و کارتان به یک لوگو حرفه ای نیاز دارید. ما آماده ایم تا هرکجا که هستید خدمات طراحی لوگو آنلاین را به صورت حرفه ای به شما ارائه دهیم.

دسته بندی لوگوها

سفارش آنلاین طراحی لوگو

 • انواع فایل های مجاز : (jpg, jpeg, png, pdf, doc).
  حداکثر اندازه فایل 1mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)
 • 7 + 1 =

اگر استارتاپ خود را راه اندازی کرده اید و قصد طراحی لوگو دارید و زمان در طراحی لوگو برایتان مهم است، خدمات طراحی لوگو آنلاین بهترین راه حل است. برای اینکه هزینه و زمان صرف رفت و آمد به شرکت برای طراحی لوگو نداشته باشید می توانید به راحتی سفارش لوگو خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و به صورت غیرحضوری پیگیر طراحی خود باشید. خروجی طراحی لوگو آنلاین توسط یک شرکت معتبر اصلا قابل مقایسه با ابزارهای طراحی لوگو نیست و دارای محدودیت های طراحی می باشد پس زمان و هزینه خود را بیهوده هدر ندهید.

امروزه، طراحی لوگو آنلاین مرسوم شده است. این خدمات آنلاین طراحی لوگو و آرم به کاربران امکان می‌دهد تا با هزینه‌ای پایین و در زمان کوتاه، لوگوی خود را طراحی کنند. در طراحی لوگو آنلاین، کاربران می‌توانند از میان شرکت های مختلف، نمونه کارها و سبک های متفاوت طراحی شده انتخاب کنند. سپس، طراحان حرفه‌ای به صورت آنلاین طرح اولیه را بهبود و ویرایش می‌کنند. این نوع طراحی لوگو مزایایی چون سرعت، هزینه‌ی پایین و گزینه‌های متنوع را دارد. با این حال، لوگوهای طراحی شده به صورت آنلاین از نظر خلاقیت و انحصاری بودن هیچ تفاوتی با دیگر لوگوها ندارند. بنابراین،طراحی لوگو آنلاین بیشتر برای کسب‌وکارهای کوچک یا در مراحل اولیه مناسب است.

انواع لوگو در خدمات طراحی لوگو آنلاین

طراحی لوگو آنلاین خدمات نوین و در دسترس برای همه کسب و کارها. وقتی به دنبال ایجاد یک کسب و کار یا سازمان قوی هستید، داشتن یک لوگو و طراحی برند ضروری است. لوگو معمولاً اولین قطعه ای از برند است که مشتری هنگام یافتن یک کسب و کار مشاهده می کند. هنگام طراحی لوگو ، لازم است نه تنها اجزای لوگو بلکه انواع لوگو ها را نیز بشناسید.

در سطح ابتدایی، 5 دسته مختلف از سبک های لوگو وجود دارد:

مواردی که باید به آن توجه کرد:

 • ظاهر لوگو بر روی محصولات چگونه خواهد بود
 • نحوه ظاهر شدن آن در تبلیغاتی و بازاریابی
 • چگونه برند دیگر شما را به هم متصل می کند
 • افکار و احساساتی که شخصی با دیدن لوگوی شما احساس می کند (فکر کردن در مورد آن عجیب است، اما رنگ ها، اشکال، سبک ها و کلمات خاصی همه واکنش های احساسی را ایجاد می کنند که به یک واکنش احساسی به تجارت شما تبدیل می شود.)

5 نوع مختلف لوگو

لوگو تایپ: نام شرکت با طراحی حروف ارائه می شود.

لتر مارک: با استفاده از یک یا دو حرف اول نام برند شما طراحی می شود در واقع طراحی حروف است.

لوگو ترکیبی: علامتی که در آن نام شرکت به طور جدایی ناپذیری به یک عنصر تصویری متصل است. یعنی ترکیب نوشته و علامت و تصویر.

لوگو تصویری: یک تصویر تحت اللفظی قابل تشخیص است که ساده و سبک شده است و نمادی از کسب و کار شما است.

لوگو انتزاعی: نمادی که یک ایده بزرگ را منتقل می کند و اغلب ابهام استراتژیک را در خود جای می دهد.

انواع مختلفی از لوگوها وجود دارد . لوگو ممکن است فقط نامی باشد که در حروف چاپی انتخاب شده یا علامت یا هر دو باشد.

انواع لوگو و طراحی لوگو آنلاین

انواع لوگو و ایجاد لوگو باید یه سری اصول را رعایت کرد که نیاز به مصاحبه با طراح دارد و از یک طراحه با تجربه و حرفه ای کمک بگیرید چون رنگ و اشکال و نو فونت و ترکیب کلی لوگو در معرفی برند و کسب و کار شما نقش مهمی را دارد و هر کدام از اینها بیانگر مواردی هستند.

قیمت انواع لوگو آنلاین

قیمت انواع لوگو کاملا بستگی به نوع لوگو مورد نظر شما دارد که لوگو تیپ هست به فارسی یا انگلیسی از نماد استفاده میکنید یا صرفا فونت و یا ترکیبی ار این ها و در دو حالت هم فارسی و هم انگلیسی و یا طرح های مینیمال مورد پسند شما هست یا طرح های شلوغتر و اینکه شما از چه طراحی با چه میزان تجربه و سابقه و چه میزان دانشی کمک گرفته باشید و اینکه با چندمین اتود طرح را تایید میکنید.

بررسی انواع لوگو

 • لوگو مونوگرام

علائم اختصاری، مونوگرام یا Letter mark لوگویی است که بر پایه تایپوگرافی طراحی می شود.

طراحی لوگو وین اویل

 • لوگو تایپوگرافی

نام نوشتاری، تایپوگرافی، لوگو تایپ یا Word mark نوعی از لوگو است که شباهت زیادی با مونوگرام دارد.

طراحی لوگو حرفه ای فانوس

 • لوگو تصویری

علائم تصویری، سمبل، آیکون، پیکتوگرام یا Pictorial mark ها عمدتا بر پایه یک تصویر گرافیکی طراحی می شوند.

قیمت طراحی لوگو با فتوشاپ

 • لوگو انتزاعی

لوگوهای انتزاعی یا Abstract یک نوع خاص از لوگو های تصویری هستند.

 • لوگو مسکات

مسکات یا Mascot یک شخصیت است. شخصیتی که قرار است بیانگر و نشان دهنده کسب و کار شما باشد. شخصیتی که بصورت رو در رو می تواند با شما ارتباط برقرار کند.

طراحی لوگو مسکات

 • لوگو ترکیبی

لوگو ترکیبی یا Combination از تلفیق لوگوتایپ و لوگو تصویری خلق می شود.

 • لوگو امبلم

یک لوگو امبلم یا Emblem از یک نوشته یا یک فونت درون یک شکل یا آیکون تشکیل شده است.

 • لوگو مینیمال

ارائه مفهوم با حداقل ها، وظیفه لوگو مینیمال یا Minimal است.

 • لوگو سه بعدی

لوگو های سه بعدی و یا 3D لوگوهایی هستند که پایه طراحی آن از بعد تشکیل شده و از قواعد پرسپکتیو نیز تبعیت می کند.

بررسی اهمیت طراحی لوگو آنلاین

شاید شما کسب‌ و کار های زیاد و گسترده‌ای را دیده باشید که لوگو دارند. اما آیا می‌دانید که چرا این کسب ‌و کار ها از خدمات طراحی لوگو استفاده می‌کنند؟ اگر می‌خواهید به این سوال پاسخ دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که با ما همراه بمانید. به ‌طور کلی لوگو ها نشانه‌ هایی می‌باشند که می‌توانند به‌ عنوان شناسنامه و شخصیت کسب ‌و کار ما شناخته شود.

شاید شما کسب‌ و کار های زیاد و گسترده‌ای را دیده باشید که لوگو دارند. اما آیا می‌دانید که چرا این کسب ‌و کار ها از خدمات طراحی لوگو استفاده می‌کنند؟ اگر می‌خواهید به این سوال پاسخ دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که با ما همراه بمانید.

به ‌طور کلی لگو ها نشانه‌ هایی می‌باشند که می‌توانند به‌ عنوان شخصیت کسب ‌و کار ما شناخته شوند. یک لوگو می‌تواند به مشتریان شما بفهماند که شما چه اقداماتی را انجام می‌دهید و می‌تواند باعث جذب مخاطبین شود.

استفاده از لوگوی متناسب و کاربردی می‌تواند به تولید یک برند تجاری کمک کند و باعث شود که شما در زمینه برندینگ موفق‌تر عمل کنید. لوگو ها تاثیر بسیار زیاد و شگفت‌انگیزی در جذب مشتری دارند.

اگر آن‌ ها به‌ صورت هنری و درست طراحی شوند می‌توانند در ناخودآگاه مشتریان شما تاثیرگذار باشند و باعث جذب آن ‌ها شود. اگر می‌خواهید بیشتر در رابطه با اهمیت طراحی لوگو بدانید، ما را همراهی کنید.

لوگو چیست؟

لوگو شناسنامه برند شماست. این توصیف کوتاه‌ترین و کامل‌ترین توصیفی است که ما می‌توانیم آن را در زمینه طراحی لوگو به شما ارائه دهیم. لوگو ها می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطلاعات بسیار زیادی را به مخاطبین شما انتقال دهند. آن‌ ها می‌توانند نوشته، یک شکل، و یا ترکیبی از این دو باشند.

هر کسب‌ و کار با توجه به ویژگی ‌هایی که دارد می‌تواند از لوگو های متفاوتی بهره ببرد‌. لوگو به شما کمک می‌کند تا به ‌عنوان یک بیزینس من کارکشته و متخصص شناخته شوید و می‌تواند شما را در دست کسب‌ و کار های مدرن قرار دهد.

اگر می‌خواهید از قالب سنتی بودن خارج شوید و خودتان را به رقبای خود نزدیک کنید، حتما باید استفاده از خدمات طراحی لوگو را در صدر فعالیت‌ های خودتان قرار دهید.

بررسی‌ نکاتی که اهمیت طراحی لوگو را آشکار می‌کنند

اگر می‌خواهید برند شناسنامه ‌داری داشته باشید، طراحی لوگو را فراموش نکنید.

مورد اولی که می‌تواند در دسته موارد با اهمیت در طراحی لوگو قرار بگیرد، این است که لوگو می‌تواند به عنوان یک شناسنامه برای برند شما باشد. استفاده مناسب و اصولی از اقدامات مربوط به طراحی لوگو می‌تواند باعث شود که لگو ها تاثیر مستقیم و عمیقی روی مخاطبین شما داشته باشند.

در دنیای امروزه که تبلیغات زیادی اطراف ما را فراگرفته‌اند؛ شاید خواندن جملات طولانی حوصله سربر باشد. در این زمینه شما نیاز دارید که هوشمندی به خرج دهید و با استفاده از یک لوگو و یک نشان در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطلاعات زیادی را به کاربران خودتان انتقال دهید.

دیدن لوگو حتی در یک ثانیه می‌تواند تاثیرات مثبت و سازنده‌ای را روی مخاطبین شما بگذارد و باعث شود که برند و لوگوی شما در ذهن مخاطب باقی بماند.

شما با طراحی لوگو به جمع بیزینس ‌های حرفه‌ای می‌پیوندید

بیشتر برای شما گفتیم که لوگو می‌تواند باعث شود شما از رقیبان خود جا نمانید و در مسیر پیشرفت همراه با آنان حرکت کنید.

در بسیاری از موارد ممکن است ما هزینه و وقت بسیار زیادی را صرف کنیم و به نتیجه دلخواه‌مان نرسیم؛ اما شما می‌توانید با استفاده از یک روش ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر مانند طراحی لوگو؛ به رقابت حرفه‌ای وارد شوید و در تبلیغات خود نیز موفق‌تر عمل کنید.

با طراحی لوگو، جذب مشتری بیشتری خواهید داشت

با استفاده از لوگو، شما تاثیر خوبی در ذهن مخاطبین خود می‌گذارید. این تاثیر می‌تواند به‌ صورت مثبت و سازنده در مخاطبین شما حس اعتماد ایجاد کند. هنگامی ‌که یک مخاطب به‌ صورت مرتب لوگوی شما را ببیند، آرام‌آرام و در فاصله زمانی نسبتاً کوتاهی حس اعتماد نسبت ‌به برند شما پیدا می‌کند.

همین موضوع باعث می‌شود که به شما اعتماد کند و از خدمات یا محصولات شما بهره ببرد. پس شاید استفاده از خدمات طراحی لوگو به ‌صورت سریع برای شما مناسب نباشد؛ اما اگر شما به‌ دنبال این هستید تا کسب‌ و کار خود را برای مدت طولانی‌تری نگه دارید، استفاد از این خدمت برای شما گزینه مناسبی است.

چرا رسانه هنر برتر را برای سفارش طراحی لوگو آنلاین انتخاب کنم؟

برای طراحی لوگو آنلاین که اعتماد در آن به سختی شکل می گیرید باید مطمئن شوید که با یک مجموعه یا فرد حرفه ای کار می کنید پس در ادامه به شما دلایل انتخاب ما را برای سفارش و طراحی لوگو آن خواهیم گفت :

تجربه و تخصص: رسانه هنر برتر با سطح بالای تجربه، مهارت، و تخصص با سابقه چندین ساله در طراحی و ساخت لوگو همواره بهترین ها را ارائه داده است. استفاده از تکنیک‌های بروز و حرفه‌ای و آخرین تکنولوژی ها در طراحی لوگو از ویژگی های بارز تیم طراحی رسانه هنر برتر است.

هماهنگی با برند: طراحی لوگو با دقت به هویت و ارزش و اهداف برند شما انجام می شود. نمایش واضح برند شما و معرفی هویت شما با سبکی خاص و جذاب توسط حرفه ای ترین طراحان لوگو انجام می شود.

تنوع و انعطاف پذیری: انعطاف‌پذیری بالا در انتخاب نوع لوگو از بین اتودهای ارائه شده توسط تیم رسانه هنربرتر یکی از بارزترین ویژگی ها است که در هر مجموعه ای یافت نمی شود. هدف از تنوع و انعطاف پذیری در انتخاب لوگو این است تا شما بتوانید بهترین نماینده برای معرفی برند خود انتخاب کنید.

قیمت مناسب : بدون شک قیمت یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در طراحی لوگو آنلاین است چرا که قیمت منطقی اعتماد را افزایش می دهد. قیمت مناسب و کیفیت کار ایده آل می تواند نیاز شما را برآورده کند. همیشه قیمت پایین انتخاب درست نیست بلکه باید کیفیت کار و رزومه را در نظر بگیرید و یکبار برای همیشه هزینه کنید.

ساخت لوگو برجسته آنلاین

اگر در حال راه اندازی کسب و کار خود هستید یا می خواهید لوگو برجسته ای برای کسب و کار خود طراحی کنید، ما خدمات طراحی لوگوی حرفه ای را به شما ارائه می دهیم. لوگو یکی از مهم ترین عناصر هویت بصری هر کسب و کار است. ساخت لوگو برجسته می تواند به برند شما هویت و شخصیت ببخشد و به مشتریان شما کمک کند تا شما را به خاطر بسپارند.

با استفاده از خدمات ساخت لوگو برجسته آنلاین ، می توانید:

 • به طراحانی با تجربه و خلاقیت دسترسی پیدا کنید.
 • از میان طرح های متنوع موجود در نمونه کارها طرح هایی که می پسندید را برای ما ارسال کنید.
 • لوگو مطابق با سلیقه و هویت برند شما طراحی میشود.
 • فایل های لوگوی نهایی را در فرمت های مختلف دریافت خواهید کرد.
 • زمان طراحی لوگو خود را با طراحی لوگو آنلاین کاهش دهید و در عرض چند روز لوگوی جدید خود را دریافت کنید.

برای شروع، به فرم ثبت سفارش مراجعه کنید و پروژه ساخت لوگو برجسته را ثبت کنید. تیم حرفه ای ما به زودی با شما تماس خواهد گرفت.

جمع بندی

حال شما متوجه شدید طراحی لوگو تا چه حدی مهم و حیاتی می‌باشد بهتر است که هرچه سریع‌تر برای استفاده از این خدمت اقدام کنید. بهتر است که به سراغ افراد متخصص در این زمینه بروید تا بتوانید یک لوگوی مناسب و تاثیرگذار انتخاب کنید.

توجه نمایید که لگو ها تنها یک نشان تجاری نیستند بلکه باید از علم روان‌شناسی نیز در آن ‌ها بهره گرفته شود تا تاثیر زیادی روی مخاطب گذاشته شود. با توجه به نوع فعالیت؛ ممکن است که از عبارت ‌ها، رنگ‌‌ ها، و روش ‌های طراحی متفاوتی بهره گرفته شود. پس سعی کنید تا آنجا که می‌توانید در زمینه طراحی لوگو دقت، تمرکز و حساسیت بالایی داشته باشید.

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.