نظرات مشتریان ما ضمانت رضایت شما

جهت مشاوره رایگان با شماره 4600 418 0912 whatsapp در تماس باشید.

طراحی کاتالوگ در اصفهان

طراحی کاتالوگ در اصفهان

طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور بسیار اهمیت دارد. شما با طراحی کاتالوگ به معرفی خدمات و محصولات خود میپردازید. هدف از طراحی کاتالوگ معرفی شرکت، معرفی محصول و معرفی خدمات قابل ارائه به مشتریان است. بنابراین لازم است که طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور را به صورت حرفه ای انجام دهید چرا که کاتالوگ شما معرفی کننده برندتان میباشد برای این امر بهتر است طراحی کاتالوگ را به متخصصین واگذار نمایید تا به بهترین شکل شما را راهنمایی نمایند. رسانه هنر برتر از متخصصین طراحی و دانش آموختگان گرافیک به صورت اصولی و کاملا حرفه ای کاتالوگ شما را مطابق با خواستتان طراحی می کند و به شما در این راه مشاوره می دهد. رسانه هنر برتر تاکنون افتخار طراحی کاتالوگ تبلیغاتی، طراحی کاتالوگ صنعتی، طراحی کاتالوگ شرکتی، طراحی کاتالوگ فروشگاهی، طراحی کاتالوگ تجاری و …
با طراحی خاص و خلاقانه را برای شرکت ها و برند های بسیاری داشته است. نمونه  طراحی کاتالوگ رستوران ، طراحی کاتالوگ شرکت را در نمونه کارهای ما میبینید.

طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور حرفه ای یکی دیگر از خدمات رسانه هنر برتر است. ما کاتالوگ مورد نظر شما را مطابق با سلیقه تان طراحی میکنیم.

طراحی کاتالوگ ارزان

وقتی لیست از محصولات برای تبلیغ و فروش دارید ، به یک ابزار بازاریابی کارآمد نیاز است . که ممکن است آن را به عنوان نماینده برند خود در معرض دید مخاطبان قرار دهید. با توجه به این نکته ، کاتالوگ را باید به صورت اختصاصی تهیه کنید.  با داشتن یک فهرست جذاب و مرتب، می توانید یک تأثیر عمیق در ذهن مخاطبان خود ایجاد کنید. با نگاهی به کاتالوگ های مخصوص یک فروشگاه ، می توان گفت که کتابچه ای از اطلاعات کامل در دستان شماست. با یادآوری این موضوع ، محصولات و خدمات به گونه ای قرار می گیرند که بهترین نتیجه را برای جلب مشتری کسب می کنند. شاید برای شما که کسب کاری جدید دارید و یا برای هر کسی قیمت و هزینه برای طراحی و چاپ و کلا بودجه تبلیغاتی مهم باشد ولی آنچه که مهم تر است کیفیت است هم از نظر طراحی و هم از نظر چاپ پس بهتر است که شما به دنبال قیمتی منصفانه باشید تا ارزانی اینکه طراحی توسط یه هنرمند گرافیست طراحی شود و چاپ روی کاغذ با کیفیت چاپ شود جذابیت محصول و خدمات شما را بیشتر می کند و تاثیر گذار تر خواهد بود.

در ادامه مختصری در مورد طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور بدانید :
تعداد صفحات طراحی کاتالوگ و بروشور میتوانند مضربی از عدد ۴ باشند. برای مثال کاتالوگ ۴ صفحه ای (یک برگه آ۳ که از وسط خط تا خورده است)، کاتالوگ ۸ صفحه ای، کاتالوگ۱۶صفحه ای، کاتالوگ ۲۴صفحه ای، کاتالوگ ۳۲ صفحه ای و کاتالوگ ۴۰ صفحه ای.
کاتالوگ در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی میشود که معمولا ابعاد رایج و استاندارد در طراحی کاتالوگ، کاتالوگ آ۴ یا رحلی (۲۱ در ۲۸ سانتیمتر) افقی یا عمودی
کاتالوگ آ۴ + یا رحلی بزرگ (۲۴ در ۳۴ سانتیمتر) افقی یا عمودی، کاتالوگ مربع (۲۳ در ۲۳ سانتیمتر)، کاتالوگ آ۵ یا رقعی (۱۵ در۲۱ سانتیمتر) افقی یا عمودی
کاتالوگ وزیری (۱۷ در ۲۴ سانتیمتر) عمودی میباشد که این ابعاد با توجه به کاغذهای رایج در بازار کمترین مقدار پرتی کاغذ را دارند.
فهرست