نظرات مشتریان ما ضمانت رضایت شما

جهت مشاوره رایگان با شماره 4600 418 0912 whatsapp در تماس باشید.

طراحی کاتالوگ در تهران

طراحی کاتالوگ در تهران با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت طراحی و چاپ در تهران و سایر استان ها و به صورت سفارش آنلاین را به ما بسپارید.

با مشاورین ما جهت راهنمایی های لازم در تماس باشید.

طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور حرفه ای یکی دیگر از خدمات رسانه هنر برتر است. ما کاتالوگ مورد نظر شما را مطابق با سلیقه تان طراحی میکنیم.

اصول طراحی کاتالوگ صنعتی

فروشندگان و توزیع کنندگان اغلب از کاتالوگ برای فروش و مشخص کردن محصولات در طول تماس های فروش استفاده می کنند.

در یک بازار رقابتی، طراحی کاتالوگ و بروشور کسب و کار شما باید به شدت کار کند تا ارتباط معنادار برقرار کند.

بنابراین مشتریان بالقوه شما می توانند با تحریک، تشویق، اطمینان و انگیزه از این طریق به محل کار شما بیاید.

برای اینکه کاتالوگ و بروشور جذاب تری داشته باشید:

 • ازعنوان های اصلی و فرعی استفاده کنید.
 • از جعبه های متنی استفاده کنید.
 • از آیتم ها به صورت لیستی و شماره دار استفاده کنید.
 • از عکس های مرتبط استفاده کنید.
 • از زیر نویس ها برای توضیح عکس ها استفاده کنید.
 • مزایای پیشنهادی را در متن کاتالوگ و بروشور بنویسید.
 • توصیف کوتاه و جامعی از محصول و خدمات داشته باشید.
 • از تم و قالب مشخصی استفاده کنید که مرتبط با کسب و کار شما باشد.
 • از رنگ مناسب کسب کار خود و یا رنگ سازمانی خود استفاده کنید.
 • طراحی جلد کاتالوگ و بروشور خیلی مهم است چون مخاطب را ترغیب می کند  تا آن را مطالعه کند.
 • اطلاعات تماس خود را حتما داخل کاتالوگ یا بروشور ذکر کنید.

قالب طراحی کاتالوگ

قالب طراحی کاتالوگ ( Catalog ) بسته به تعداد و نوع محصولات و خدمات و نوع مخاطب مشخص می شود.

برای طراحی قالب کاتالوگ ابتدا نیاز هست که اطلاعات کلی درباره محصول یا خدماتی که قرار است برای آن کاتالوگ طراحی کنیم بدانیم.

قالب کاتالوگ باید همچنین مناسب مخاطب شما باشد. مثلا اگه خدمات یا محصول شما صنعتی است نمی توان از رنک و قالب های مناسب آرایشی و بهداشتی استفاده کرد.

طراحی کاتالوگ آنلاین

برای سفارش طراحی کاتالوگ به صورت آنلاین میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.

قبل از اینکه کاتالوگ خود را به صورت آنلاین سفارش دهید حتما باید اطلاعات کلی که نیاز هست داخل کاتالوگ باشد را جمع آوری کنید.

اطلاعاتی مثل عکس محصول و خدمات و متن های مرتبط و لوگو و اطلاعات تماس.

زمانی که شما کاتالوگ را به صورت آنلاین سفارش می دهید و اطلاعات را کامل در اختیار طراح قرار می دهید بهتر است نمونه های که مورد تایید شما بوده را برای طراح ارسال کنید.

این کار باعث میشود که تبادل بهتری برقرار کنید و آنچه در ذهن دارید را به طراح انتقال دهید.

البته طراح کپی از همان طرح را به شما ارئه نمیدهد بلکه نسبت به خدمات و محصولات شما و مخاطبتان بسته به سلیقه شما طراحی می کند.

نرم افزار طراحی کاتالوگ

برای طراحی کاتالوگ از نرم افزار های مثل  Photoshop و  Illustrator استفاده می شود.

نمونه کاتالوگ معماری

طراحی کاتالوگ در اصفهان

تهیه کاتالوگ برای شرکت

طراحی کاتالوگ در اصفهان

طراحی جلد کاتالوگ

جلد کاتالوگ اهمیت دارد چون اولین برخورد مخاطب با محصول و خدمات ما از طریق کاتالوگ با جلد صورت می گیرد.

جلد کاتالوگ بیان کننده نوع کسب و کار شما می باشد.

از طریق جلد کاتالوگ هست که مخاطب شما با کسب و کار شما آشنا می شود.

طراحی کاتالوگ در اصفهان

برای دیدن نمونه کارهای طراحی کاتالوگ در تهران توسط رسانه هنر برتر روی این لینک کلیک کنید.

کاتالوگ عکس

طراحی کاتالوگ عکس هم مانند سایر کاتالوگ ها کیفیت عکس اهمیت زیادی دارد.

آنچه در طراحی کاتالوگ مهم است

طراحی کاتالوگ موفق می تواند با جلب احساسات مشتریان ، تمایل به خرید محصولات شما ایجاد کند. کاتالوگ شما می تواند به شما کمک کند محصولاتتان را به روشی متمایز و موثر بازاریابی کنید ، که به نوبه خود فروش شما را افزایش می دهد.

محصولات شما ممکن است کیفیتی فوق العاده داشته باشند ، با این حال ، اگر طراحی کاتالوگ به خوبی نباشد ، پتانسیل خود را محدود می کنید.

مشتریان شما ممکن است بنابر فرضیاتی که در ذهنشان شکل میگیرد محصولاتتان را نخرند ، بنابراین مهم است که این ابزار ارتباطی برند شما را به بهترین روش و کیفیت منظور را منتقل کند. طراحی که ذهن مشتریان را درگیر خود کند ، نکته اصلی است.

اگرچه بسیاری برای بازاریابی محصولات خود به اینترنت روی آورده اند ، کاتالوگ همچنان به عنوان یک استراتژی مهم بازاریابی باقی مانده است. طراحی عالی کاتالوگ می تواند فروش بیشتری برای شرکت شما ایجاد کند و به شما در تمایز از رقبا کمک کند.

درک مخاطب

محتوای شما باید مخاطبان مورد نظر شما را جلب کند ، خواسته ها و نیازهای آنها را برطرف کند. برای درک مخاطبان خود وقت بگذارید و متناسب با آن به کاتالوگ خود سبک دهید.

استفاده از لحن متنی مناسب ، انتخاب بهترین تصاویر و انتخاب محصولات مناسب ، کاتالوگ شما را برای مصرف کننده جالب و دیدن آن را لذت بخش می کند و فروش بیشتری را در پی خواهد داشت.

طراحی جلد کاتالوگ

جلد کاتالوگ شما همان چیزی است که مشتری شما را وسوسه می کند آن را باز کند. طراحی جلد کاتالوگ شما باید فریبنده باشد و آنچه در داخل قرار است خوانده شود را به مشتری شما ارائه دهد. باید به قدری جذاب باشد که بتواند نظر آنها را جلب کند اما برای از بین بردن آنها غالب نیست.

طراحی کاتالوگ با چیدمان مرتب و ساده

کاتالوگ خود را به گونه ای طراحی کنید تا مشتریان شما بتوانند به راحتی خرید کنند. محصولات را به گونه ای قرار دهید که به راحتی برای مشتری شما قابل شناسایی باشد.

به گونه ای که نشان دادن محصولات در یک صفحه محصول شما را به نمایش می گذارد و مبالغه نمی کند. محصولات را طوری قرار دهید که سودآورترین یا جذاب ترین محصولات شما در جای بهتری قرار بگیرند.

برند منحصر به فرد خود را تأسیس

کنید در تمام انواع رسانه ها از جمله کاتالوگ خود با ظاهر و احساس خود سازگار باشید. کاتالوگ شما باید برند تجاری شما را صادقانه نشان دهد و ا اجزای اصلی برجسته شرکت شما را نشان دهد .

نام تجاری شما باید یک احساس کلی اعتماد ، وفاداری و اعتبار را نزد مشتریان ایجاد کند. مشتریان شما وقتی کاتالوگ شما را در ارتباط با فروشگاه ، وب سایت و سایر مواد بازاریابی شما طراحی می کنند ، تشخیص می دهند که آیا خرید کنند یا خیر.

 

رنگ در طراحی کاتالوگ

رنگ یک زبان جهانی و یک ابزار ارتباطی قدرتمند است. از بین همه عناصر تشکیل دهنده یک طرح بصری، رنگ شاید حیاتی ترین و تأثیرگذارترین باشد. تحقیقات انجام شده توسط روانشناسان و بازاریان نشان داده است که چگونه رنگ می تواند بر احساسات و درک ما تأثیر بگذارد.

از طرح های رنگی برای تأکید بر جنبه های خاص یک طرح یا ایجاد روحیه یا احساس مطلوب در بیننده استفاده می شود. طراحان برای ایجاد هماهنگی، تعادل و سازگاری از رنگ به صورت انتخابی استفاده می کنند.

واضح است که رنگ ویژگی مهمی است که باید در هنگام طراحی دارایی های بازاریابی یا ساخت یک نام تجاری مورد توجه قرار گیرد. این وبلاگ درباره روانشناسی رنگ است و اینکه بینش های به دست آمده از روانشناسی رنگ می تواند به شناسایی موثرترین طرح های رنگی برای طراحی برند تجاری و بازاریابی شما کمک کند.

طراحان و بازاریابان گرافیک باید همیشه از تأثیرات ظریف اما قابل توجه رنگ در نحوه درک و احساس بینندگان در مورد پیام یا مارکتینگ بازاریابی آگاه باشند.

برای طراحی خود چه رنگ هایی را باید انتخاب کنید؟ چگونه رنگ می تواند بر خلق و خو و ادراک تأثیر بگذارد؟ چگونه می توانید از این دانش برای ایجاد طرحهای موثرتر و جذابتر که با مخاطب هدف شما ارتباط دارند استفاده کنید؟

رنگ، روانشناسی و احساسات

روانشناسی رنگ، بررسی چگونگی تأثیر رنگها بر رفتارها و ادراکات است. مهم است که آگاهی داشته باشید که انجمن های رنگی اغلب تحت تأثیر تجربیات شخصی و عوامل فرهنگی قرار دارند و تصور اینکه جهانی بودن رنگ های رنگی بسیار ساده است.

بر اساس تحقیقات “رنگ های گرم” مانند قرمز، نارنجی و زرد باعث تحریک و برانگیختگی می شوند، در حالی که “رنگ های سرد” مانند آبی و سبز یک اثر آرامش بخش دارند. بررسی انجام شده بر روی ارتباط رنگ و کلمات نشان داد که 43٪ از افراد رنگ آبی را با قابلیت اطمینان و 76٪ قرمز را با سرعت مرتبط می دانند.

مطالعه دیگری نشان داد که رنگها می توانند تأثیر زیادی در تعیین رفتار مصرف کننده داشته باشند.

وقتی نوبت به طراحی می رسد، یک طرح رنگی با دقت انتخاب شده می تواند احساسات بینندگان را برانگیزد و ناخودآگاه می تواند بر احساس آنها در مورد نام برند و پیام تأثیر بگذارد. به عنوان یک راهنما، رنگ چشم را هدایت می کند و به تأکید بر آنچه مهم است کمک می کند. طراحان و بازاریابان اهمیت تأثیر رنگ را در شکل گیری درک مصرف کننده می دانند.

6 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست