عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان و فیلم برداری

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان و فیلم برداری یکی دیگر از خدمات رسانه هنر برتر به غیر از طراحی لوگو می باشد : یکی از شاخه های عکاسی ، عکاسی صنعتی می باشد. عکاسی صنعتی به سفارش و نیاز سازمان ها و ارگان ها به منظور ثبت فرایند های تولید، خدمات، کارکنان، سازمان کار، محصولات و یا تجهیزات سازمانی انجام میگیرد. عکسبرداری صنعتی و فیلمبرداری صنعتی کاری بسیار تخصصی است و اگر میخواهید بازخورد قابل قبولی داشته باشید باید این کار را به عکاسان حرفه ای واگذار کنید. رسانه هنر برتر با بهر گیری از عکاسان حرفه ای و کاربلد که به صورت علمی این رشته را خوانده اند کار عکاسی را به عهده میگیرد و برای شما عکس های قابل قبولی ثبت میکند. شما می توانید با انتخاب عکس های برتر از آن ها در تبلیغات برند خود بهره بگیرید.

عکاسی تبلیغاتی به عنوان یکی از مهمترین عوامل مؤثر در توسعه و رشد کسب و کارها، در شهر اصفهان نیز بسیار اهمیت دارد. برای انجام عکاسی تبلیغاتی در اصفهان، می توانید به چندین روش اقدام کنید که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  1. پیدا کردن عکاس حرفه ای: برای انجام عکاسی تبلیغاتی در اصفهان، ابتدا باید یک عکاس حرفه ای را پیدا کنید که توانایی انجام این کار را داشته باشد. می توانید با جستجو در اینترنت و یا مراجعه به دفاتر تبلیغاتی و تبلیغات دهندگان، به دنبال یک عکاس حرفه ای بگردید.
  2. انتخاب مکان مناسب: برای انجام عکاسی تبلیغاتی در اصفهان، باید مکان مناسبی را انتخاب کنید. می توانید از مکان های مشهور و تاریخی شهر مانند پل خواجو، میدان نقش جهان، مسجد شاه وغیره برای این منظور استفاده کنید.
  3. استفاده از تجهیزات حرفه ای: برای انجام عکاسی تبلیغاتی در اصفهان، باید از تجهیزات حرفه ای مانند دوربین های DSLR، لنز های مختلف و روشنایی مناسب استفاده کنید. همچنین می توانید از دوربین های عکاسی حرفه ای و ابزارهای پردازش تصویر مانند فتوشاپ برای بهبود کیفیت تصاویر استفاده کنید.
  4. انتخاب مدل ها و بازیگران: برای انجام عکاسی تبلیغاتی، باید به انتخاب مدل ها و بازیگران مناسب توجه کنید. باید از افرادی با ظاهر جذاب و چشمگیر استفاده کنید که توانایی نمایی را برای نمایش محصول یا خدمات شما داشته باشند.
  1. تهیه نسخه پرینتی و دیجیتال: برای استفاده از تصاویر به عنوان تبلیغات، باید آنها را به صورت پرینتی و دیجیتال تهیه کنید. می توانید از خدمات چاپگرهای تبلیغاتی و شرکت های تبلیغاتی برای چاپ و نمایش تصاویر استفاده کنید.
  2. استفاده از شبکه های اجتماعی: برای انتشار تصاویر تبلیغاتی خود، می توانید از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، فیسبوک و لینکدین استفاده کنید. این شبکه ها برای نمایش تصاویر به صورت دیجیتال و به دسترس بودن برای همه کاربران بسیار مناسب هستند.
  3. استفاده از تبلیغات در رسانه های محلی: برای نمایش تصاویر تبلیغاتی خود، می توانید از تبلیغات در رسانه های محلی مانند رادیو، تلویزیون و روزنامه استفاده کنید. این رسانه ها برای نمایش تصاویر به صورت پرینتی و تصویری بسیار مناسب هستند.

در کل، برای انجام عکاسی تبلیغاتی در اصفهان، باید از تجهیزات حرفه ای، مکان مناسب، مدل ها و بازیگران مناسب و شبکه های اجتماعی و رسانه های محلی استفاده کرد. با انجام این کارها می توانید تصاویر جذاب و کارآمدی را برای نمایش محصول یا خدمات خود تولید کنید.

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان از پیانو نوا

عکاسی تبلیغاتی از کارخانه سنگ اتفاق برتر

عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی در اصفهان از رستوران

عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی از گل طهرون

عکاسی تبلیغاتی و فیلم برداری از رستوران آدانا کباب

عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی از کافه سفید

عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی از کلینیک دندانپزشکی دکتر جعفر زاده

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان از دکوراسیون داخلی گروه معماری ایمان

عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی از فست فود

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان از رستوران

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان و فیلم برداری از سفره عقد

خدمات ما

مجله تبلیغاتی ساینا دیزاین

مجله تبلیغاتی هنــر بــرتر (مجله ســــاینا)

مجله ساینا

رواج عکاسی تبلیغاتی چه فوایدی داشته است؟

هرچه زمان میگذرد مسائل مختلف تخصصی تر می شوند و جزئیات اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. قطعاً با توجه به اینکه صنعت تبلیغات به عنوان یکی از مسائل مهم روز کسب و کارهای جهان شناخته می‌شود هم باید نگاه تخصصی در آن وجود داشته باشد و در جزئیات آن توجه بیشتری اعمال شود.

در گذشته برای انجام تبلیغات از عکس هایی استفاده می شده است که آنچنان ربطی به تبلیغات نداشتند و عملاً اثرگذاری کار را پایین می آوردند اما امروزه عکاسی تبلیغاتی که به آن عکاسی صنعتی هم گفته می شود کاملاً تخصصی شده است. رواج عکاسی تبیلغاتی فواید بسیار زیادی برای صنعت تبلیغات داشته است که برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

مهم ترین فواید عکاسی صنعتی

رواج عکاسی تبیلغاتی  درتبلیغات باعث شده مردم احساس بهتری نسبت به بررسی آن تبلیغات داشته باشند و به این شکل بازاریابی تبلیغاتی برای شرکت‌ها و گسترش بیشتری داشته باشد.

دلیل آن هم کاملا روشن است ،قطعاً شما هم به خوبی می دانید بسیاری از مردم به خاطر همین عکس هاست که تبلیغات را مرور می کنند و آنچنان که به عکس‌ها اهمیت میدهند به مطالبی که در تبلیغات گنجانده شده است کاری ندارند.

از دیگر ویژگی هایی که رواج این شیوه عکاسی به همراه داشته است این است که عکس های تبلیغاتی کاملا مرتبط با موضوع و به صورت جدید آماده می شود. شاید در گذشته شرکت ها برای اینکه در تبلیغات خودشان از عکس استفاده کنند به سراغ چند وب سایت معتبر می‌رفتند و تصاویر مورد نیاز خودشان را از آنها دانلود می‌کردند و با توجه به اینکه عکس ها برای مدت ها قبل بوده است عملاً برای مخاطب جذابیت ایجاد نمی کرد و در نتیجه تمامی هزینه طراحی تبلیغاتی هم بی فایده می شد.

در مجموع می توان گفت رواج عکاسی صنعتی اتفاق بسیار بزرگی در صنعت تبلیغات بوده است و قطعاً تمامی شرکت هایی که برای معرفی محصولات خودشان از راه‌های مختلف تبلیغات استفاده می‌کند از این نظر ذینفع بوده‌اند.

دوربین عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی چگونه باید باشد؟

صنعت تبلیغات بسیار پیچیده است و در آن باید به تمامی موارد دقت شود. یکی از مهمترین مواردی که در صنعت تبلیغات با آن برخورد می کنیم مسئله لزوم استفاده از عکسبرداری صنعتی و فیلمبرداری صنعتی است.

زمانی که قصد داریم از فضایی برای طراحی تبلیغات خودمان عکسبرداری کنیم باید این کار را با دوربین‌هایی انجام دهیم که مناسب کار تبلیغات و صنعتی و تجاری باشند. احتمالاً حالا این سوال برای شما مطرح می شود که چنین دوربینی چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

در ادامه در مورد ویژگی های آن نکاتی را خدمت شما بیان می کنیم و امیدوارم مفید واقع شود.

عکسبرداری صنعتی و فیلمبرداری صنعتی

ویژگی های دوربین عکاسی تبلیغاتی در اصفهان و فیلم برداری

اولین ویژگی که دوربین عکسبرداری صنعتی و فیلمبرداری صنعتی از آن باید برخوردار باشد کیفیت و وضوح بسیار بالا است. در حقیقت زمانی که شما تصویر برداری می کنید، اگر بخواهید از این تصویر در تبلیغات استفاده کنید باید شفافیت بسیار زیادی داشته باشد و مشتری هنگام مشاهده آن حس کند آن فضا و یا منظره را دارد از نزدیک نگاه می کند.

دوربینی که شما برای این کار استفاده می کنید حتی باید در نور بسیار کم هم فوکوس بالایی داشته باشد. نکته دیگری هم که در خرید دوربین عکاسی برای کارهای تبلیغاتی باید به آن توجه داشته باشید این است که خودتان بتوانید تنظیمات آن را به آسانی تغییر دهید چرا که شما در شرایط مختلف نیاز به تنظیمات گوناگونی دارید.

البته توجه داشته باشید علاوه بر اینکه به ویژگیهای یک دوربین در هنگام خرید دقت می کنید به این موضوع هم توجه داشته باشید که قطعات آن با کیفیت باشند.

در خرید این دوربین ها به این مورد هم توجه کنید که ضد لرزش باشند و در صورت لرزش دست های شما کیفیت تصویر دچار تغییر نشود. همچنین سعی کنید دوربینی خریداری کنید که بتواند قابلیت تشخیص چهره را در هر زمان و شرایطی داشته باشد که اگر شما خواستید در تبلیغات خودتان از چهره افراد استفاده کنید از این نظر دچار مشکل نشوید.

برای سفارش بهترین و حرفه ای ترین عکاسی صنعتی به وب سایت ساینا دیزاین مراجعه کنید .

اهمیت عکاسی در تبلیغات

افراد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، انتقال ایده های جدید و آموزش، به تصاویر متکی هستند. نکته اصلی این است که از تصاویر، عکس ها و تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید که آنچه را که شما می فروشد و ارائه میدهید به خوبی نمایش دهد.

اعتبار و برندینگ ایجاد می کند

استفاده از تصاویر برای ایجاد اعتبار و ایجاد ارتباط با مشتریان و چشم اندازها، تصاویر را به ابزار مهمی تبدیل می کند. اگر خریداران بالقوه بتوانند ویژگی های محصولی را که می فروشید به وضوح ببینند، اطمینان بیشتری دارند که آنچه را قول می دهید می فروشید. به علاوه، تصاویر با کیفیت بالا که محصولات، خدمات، چشم انداز یا ارزش های شرکت شما را به وضوح نشان می دهد، در هنگام استفاده از برندها در استراتژی های بازاریابی، به ایجاد برند کمک می کنند.

پیام را جالب تر می کند

بعضی از افراد بیشتر از متن به تصاویر توجه می کنند. به عنوان مثال، اگر بازار هدف شما عکس را به جای متن ترجیح می دهد، استفاده از عکس یا تصاویر برای متقاعد کردن چشم انداز برای خرید یک ضرورت می شود.

یا شاید لازم باشد که هم به افرادی که به تصاویر متکی هستند و هم برای افرادی که به مطالب خواندن احتیاج دارند، متوسل شوید. تصاویر همچنین به افرادی که تبلیغات، ادبیات یا عکس ها و تصاویر وب سایت ها را اسکن می کنند، توجه جلب می کند تا به سرعت درک کنند که آیا می خواهند اطلاعات دقیق تری درباره محصول یا خدمات شما بدانند.

داستان شما را می گوید

جمله قدیمی، “یک عکس هزار کلمه ارزش دارد” زمانی درست می شود که تصویری به شما کمک کند داستان شرکت شما را روایت کند. این که آیا شما یک ایده پیچیده، یک محصول فنی یا یک سرویس ساده می فروشید که تقریباً به هیچ توضیحی احتیاج ندارد، تصاویر به شما کمک می کنند که دلیل پیشنهاد شرکت شما را توضیح دهد.

همچنین می توانید از تصاویر برای توضیح تاریخچه شرکت خود یا تهیه پیش زمینه در مورد محصول یا خدماتی که می فروشید استفاده کنید تا به شما نشان دهد بازار را درک می کنید و در رده های جدید قرار دارید. به عنوان مثال، اگر اتومبیل های لوکس می فروشید و بازار هدف شما خریداران جوان و با نفوذی است، عکس هایی از رانندگان جوان و موفق که جدیدترین مدل ها را می پوشند به شما کمک می کند تا داستان شما را نشان دهد در حالی که نشان می دهد محصول شما برای چه کسانی است.

دیدگاه مشتری را توضیح می دهد

تشویق مشتریان برای ارسال تصاویری از نحوه استفاده آنها از محصول یا خدمات شما در صفحات شبکه های اجتماعی، راهی برای به اشتراک گذاشتن داستان های موفقیت به شما می دهد. این به ایجاد اعتبار کمک می کند.

به علاوه، تصاویری که افراد ارسال می کنند ممکن است به شما کمک کند تا روش هایی را برای بهبود محصول یا خدمات خود پیدا کنید. یا ممکن است منافع مشتری مانند پیشنهادات شرکت خود را که هنوز در تلاش برای بازاریابی و تبلیغات خود بر روی آن تمرکز نکرده اید، کشف کنید.

به عنوان مثال، اگر چندین مشتری عکسی ارسال کنند که نشان می دهد از محصول شما به روشی جدید استفاده می کنند، این تصویر به شما می گوید زمان آن رسیده است که در مورد این مزیت جدید برای استفاده بالقوه در تبلیغات خود تحقیق کنید.

مزایای عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی لازم نیست پیچیده و وقت گیر باشد. نیازی نیست که صد نکته کوچک در تصویر اضافه کنید و از مشتریان بخواهید یک معما را حل کنند. یک تصویر ساده و آسان برای تماشای چشم می تواند یک کار عالی برای ارسال پیام از طریق آن انجام دهد. فقط کافی است چند خط متن به آن اضافه کنید تا پیام کاملاً شفاف باشد.

عکس های تبلیغاتی شما می توانند پیام برند شما را منتقل کنند. سازگاری باعث ایجاد آشنایی می شود، بنابراین انتشار چندین تبلیغ با رنگ های ثابت و پیام های مشابه می تواند به ایجاد آگاهی از برند کمک کند.

هر چقدر کلمات توصیفی باشد ، فقط کافی نیست که مردم را ترغیب کنید محصولات شما را بخرند. اگر واقعاً می خواهید تبلیغ کنید ، یک تصویر می تواند هزاران کلمه در مورد محصول شما و حتی بیشتر در مورد نام برند شما صحبت کند.
عکاسی از تبلیغات ممکن است گران باشد ، اما به اندازه تبلیغات ویدئویی گران نیست. عکس ها می توانند کار را به سرعت انجام دهند و می توانند به اندازه یک فیلم تأثیرگذار باشند.

اگر شغلی را شروع کرده اید و بودجه سنگینی برای تبلیغات ندارید، به عکاسی بپردازید و سپس پیشرفت کنید.عکس تبلیغات باید مخاطب را به شناخت بیشتر محصول شما دعوت کند. اجرای یک استراتژی و کمپین بازاریابی می تواند کاری دلهره آور باشد ، اما با داشتن یک عکاس تبلیغاتی خوب می توانید توجه مشتریان هدف خود را جلب کنید.

سایز عکس تبلیغاتی چگونه باید باشد؟

امروزه تبلیغات یک عنصر جدا نشدنی برای موفقیت یک کسب و کار و حرفه محسوب می‌شود. اما برای اینکه تبلیغات اثر گذاری خودش را به خوبی نشان دهد باید به موارد مختلفی در این زمینه دقت شود. یکی از مهمترین مواردی که در تبلیغات در مورد آن باید دقت زیادی اعمال شود سایز عکس تبلیغاتی است.

قطعاً اگر سایز عکس در تبلیغات مناسب نباشد، تبلیغات آنطور که باید اثرگذاری خودشان را نشان نمی دهند و در نتیجه تمام هزینه‌ای که برای طراحی آنها صرف شده است به هدر می‌رود.

در این مطلب قصد داریم در مورد نکات مختلفی که در اندازه‌گیری عکس‌تبلیغاتی اهمیت پیدا می کند نکاتی را خدمت شما بیان کنیم. همراه ما باشید از مواردی که در اختیار شما قرار داده ایم استفاده کنیم.

اولین نکته ای که در مورد سایز عکس تبلیغاتی باید به آن توجه داشته باشید این است که تبلیغات را برای چه محیطی آماده می‌کنید. ممکن است شما در تبلیغات خودتان برای شبکه های اجتماعی طراحی انجام دهید که طبیعتاً در این شرایط نیاز به اندازه کوچکتری از عکس ها دارید.

اما مثلاً اگر بخواهید برای بنرهای بزرگی که در اتوبان ها مورد استفاده قرار می گیرد، عکس تبلیغاتی آماده کنید نیاز به عکس های با سایز بسیار بزرگ دارید. نکته دیگری که در اندازه گیری عکس برای تبلیغات اهمیت پیدا کند این است که باید توجه کنید بزرگی و کوچکی عکس ها آسیبی به کیفیت آنها نزنند چراکه اصل کیفیت بالای عکس میباشد نه اندازه آن.

مورد دیگری که در اندازه گیری عکس ها برای تبلیغات اهمیت دارند،نوع تبلیغات است. مثلاً عکس هایی که قرار است از آنها در طراحی لوگو استفاده شود اندازه بسیار کوچکی باید داشته باشند اما برای بیلبوردهای تبلیغاتی نیاز به تصاویر با اندازه های بسیار بزرگ وجود دارد. در مجموع شرایط و نوع طراحی که قرار است برای تبلیغات انجام شود در تعیین اندازه عکس تبلیغاتی اثر گذار می باشد.

سه قانون مهم ترکیب بندی برای عکاسی صنعتی

پر شدن کادر تصویر :

در فرایند عکاسی تبلیغاتی زمانی که در یک مقیاس بزرگ عکس برداری می کنید خالی ماندن فضای زیاد در تصویر از اهمیت سوژه ی مورد نظر می کاهد. علاوه بر این بینندگان در مورد تشخیص سوژه ی اصلی ممکن است دچار اشتباه بشوند و توجه زیادی به سوژه ی موردنظر نداشته باشند.

برای جلوگیری از این مشکل می توانید بر روی تصویر زوم کنید تا کادر خالی نشود و یا از فاصله ی کمتری از سوژه عکس بگیرید.

انتخاب ابعاد مناسب :

زمانی که مشغول عکاسی تبلیغاتی هستید با ابعاد گوناگون و تحت زوایای مختلف از سوژه ها عکس بگیرید. تلاش کنید در حالت های عمودی و افقی عکس های متعددی تهیه کنید.

با ویرایش و کراپ شدن عکس ها می توانید تمامی عکس های افقی و عمودی را جذاب تر کنید. اگر اطمینان ندارید که کدامیک از حالت های افقی یا عمودی برای عکاسی بهتر است هر دو حالت را امتحان کنید.

حتما سوژه نباید در وسط کادر باشد :

در حین عکاسی تبلیغاتی به این نکته توجه داشته باشید که حتما نباید سوژه در وسط کادر قرار داشته باشد. در مرکز قرار داشتن سوژه در تمامی تصاویر بینندگان را با حالت یکنواختی مواجه خواهد کرد.

زمانی که سوژه را از مرکز کادر دور می کنید از عناصر موجود در کادر برای ایجاد تعادل در تصویر استفاده کنید. تعادل باید در رنگ ها، نورپردازی و تمامی عوامل موثر دیگر وجود داشته باشد.

اهمیت تصاویر تبلیغاتی با کیفیت بالا

از اصول اولیه ، اهمیت تصاویر تبلیغاتی با کیفیت بالا  این است که به مصرف کنندگان و افراد صنعت نشان می دهد که شما یک حرفه ای هستید و نه آماتور. تصاویر تبلیغاتی با کیفیت بالا همچنین نشان می دهد که شما وقت گذاشته اید تا تصویر خود را جدی بگیرید و ارزش این را دارید که دیگران وقت خود را دیدن آن ها بگذارند.

این عکس ها نه تنها در مورد توسعه تصویر بلکه در ایجاد ارتباط بین شما و مصرف کننده است. واکنش ها تنها چیزی است که مردم هنگام گوش دادن به موسیقی انتظار دارند. عکسهای با کیفیت بالا به هنرمند کمک زیادی در فرایند ایجاد واکنش می کند.

هنگامی که یک تیم تبلیغاتی وارد عمل می شود ، عوامل متعددی در نظر گرفته می شود. اما قبل از هر چیز بازنمایی بصری باید هنرمند را به طور دقیق منعکس کند. از آنجا که صنعت عکاسی تبلیغاتی در حال شلوغ شدن است ، برای هنرمندان بسیار مهم است که حرفه ای به نظر برسند تا به بهترین نحو کیفیت مناسب را به دست آورند.

هنگامی که یک هنرمند شروع به عکاسی می کند ، اغلب به این فکر می کنند که چه نوع افرادی را به عنوان مخاطب هدف می خواهند. گروه هایی از افراد که آنها را جذب خواهند کرد ، به نوعی از عکس هایی که ترویج کنندگان هنگام کار بر روی یک استراتژی بازاریابی استفاده می کنند ، بازی می کنند. عکسهای با کیفیت بالا می توانند به روشن شدن آنچه هنرمند از طریق تصاویر خود می گوید کمک کند و به مصرف کنندگان کمک می کند تا ایده ها را سریعتر جذب کنند.

همچنین تشخیص افزایش استفاده از رسانه های اجتماعی و اهمیت تصاویر تبلیغاتی با وضوح بالا و کیفیت بالا بسیار مهم است.

عکس های با کیفیت بالا از دیرباز استاندارد صنعت بوده اند و هرکسی که آنها را ندارد عقب می افتد. تسلط بر هنر ارتقاء از طریق عکس های با کیفیت بالا در میان سایر موارد کلیدی بازاریابی برای هر برندی ضروری است.

آخرین نکته ای که باید به آن توجه شود این است که عکس های خود را به  برند خود وفادار نگه دارید. به عنوان مثال ، عکس های تبلیغاتی صنایع غذایی مانند عکس های تبلیغاتی فروش محصولات پیانو نیستند. مطمئن شوید که پیامی را که می خواهید ارسال کنید ارسال می کنید.  تصاویر تبلیغاتی نوازنده مورد علاقه خود را مرور کرده و به آنچه می خواهید برسید.

اگر وقت خود را برای بهبود تصویر خود بگذارید و اگر روی تصاویر تبلیغاتی با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید ، حرفه ای بودن مورد نظر خود را به افرادی که می خواهید آن را مشاهده کنید ارائه می دهید.

عکاسی برند چیست ؟

عکاسی برند مجموعه ‌ای از تصاویر حرفه‌ ای است که کسب ‌وکار شما را به‌ صورت بصری نشان می‌ دهد و با استفاده از رنگ ‌ها ، لحن ، وسایل ، مجموعه‌ ها و موارد دیگر با هویت بصری شما مطابقت دارد . این ها می ‌توانند شامل عکس ‌هایی از شما ، تیمتان ، محصولاتتان ، فرآیندتان ، فضایتان و چیزهای دیگری باشد که کسب ‌وکارتان را منحصربه ‌فرد می‌ کند .

عکاسی مرتبط با نام تجاری ، نام تجاری شما را مرتبط تر و انسانی تر می کند .

چرا عکاسی برند مهم است؟

زمانی که شما و یا تیمتان در طول بازاریابی خود دیده شوید ، مشتریان بالقوه می‌توانند ببینند با چه کسی کار می‌ کنند ،  نگاهی اجمالی به فرآیند داشته باشند و خود را بخشی از آن تجربه تصور کنند . عکس ‌هایی که انسان‌ ها در آن‌ ها هستند ، محصولات و خدمات شما را دست نیافتنی ، مفهومی یا فرضی به نظر می ‌رسانند و آن‌ ها را به عنوان چیزی ملموس ، قابل دستیابی و مطلوب به واقعیت تبدیل می ‌کنند .

عکاسی نام تجاری اولین تاثیر فوق العاده ای را ایجاد می کند .

مردم تنها در 50 میلی ثانیه اولین برداشت را ایجاد می کنند ، بنابراین هر چیزی که به اشتراک می گذارید باید شگفت انگیز باشد و آن را سریع انجام دهید !

عکاسی با کیفیت خوب ، ثابت و حرفه ای از برند به جذب مشتریان بالقوه در یک لحظه کمک می کند ، زیرا آن ها متوجه خواهند شد که شما از توجه به جزئیات ، محتوای با کیفیت بالا ، ثبات و زیبایی شناسی عالی قدردانی می کنید .

اهمیت عکاسی در بازاریابی

به راحتی توجه را جلب می کند : هیچ چیز به اندازه یک عکس ، چشم بیننده را به خود جلب نمی کند .

مردم آموزش دیده اند تا در زندگی روزمره خود به دنبال عکس بگردند . بنابراین ، به اشتراک گذاشتن یک عکس مورد توجه به مشتری  ، هوشمندانه ترین کاری است که می توانید هنگام بازاریابی کسب و کار خود انجام دهید . هیچ چیز بهتر از عکس در هر نقطه از زمان کار نمی کند.

سرمایه گذاری است : ما در عصری زندگی می کنیم که عکاسی بهترین راه برای بازاریابی یک تجارت یا محصول است . بنابراین ، به جای اینکه آن را به عنوان یک هزینه عمده ببینید ، آن را به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید .

به عنوان بهترین راه برای بازاریابی کسب و کار یا محصولات شما معرفی می شود . برای اطمینان از فروش معتبر در کسب و کار خود می توانید از تصاویر با کیفیت بالا برای بازاریابی استفاده کنید .

جذابیت عاطفی : کاملاً درست است که یک متن و صدا می تواند به طور مؤثر نقطه فروش محصول شما را با مشتریان احتمالی به اشتراک بگذارد ، اما آن ها واقعاً نمی توانند در همان سطحی باشند که یک عکس با مخاطب ارتباط برقرار می کند . بنابراین هنگام تبلیغات همیشه باید بدانید که انسان ها موجوداتی احساسی هستند .

استفاده از جذابیت های احساسی از طریق عکس ها در بازاریابی و تبلیغات می تواند شما را در کسب و کارتان به مراتب هدایت کند .

تصویر حرفه ای : ایجاد تاثیر مثبت بر افرادی که تبلیغات شما را می بینند ضروری است . با استفاده از عکس های باکیفیت در تبلیغات ، می توانید تصویری حرفه ای را به مخاطبان خود به نمایش بگذارید . به همین دلیل است که کسب و کارها مایل به صرف مبالغ هنگفتی برای عکاسی هستند . یک عکاس حرفه ای می تواند پیام قدرتمندی را از طریق تصاویر خود ارسال کند که می تواند مشتریان را به سمت کسب و کار شما جذب کند .

وسایل مورد نیاز برای عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی از آن دسته عکس هایی است که ایمنی در درجه اول و عکاسی خوب در رتبه دوم قرار می گیرد.

در زیر 5 قطعه ضروری از کیت مورد نیاز برای عکاسی صنعتی  آورده شده است:

– دوربین

مطمئناً مهم ترین وسیله ای که در اختیار خواهید داشت دوربین است و انتخاب آن باید چیزی باشد که بسیار جدی بگیرید. این احتمال وجود دارد که این گران ‌ترین هزینه نیز باشد، و مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و بهترین دوربین با بهترین هزینه  را به دست آورید.

رفتن به سمت دوربینی با چیزی در حدود 20 مگاپیکسل – 24 مگاپیکسل نقطه شروع خوبی است.

داشتن لنز مناسب بسیار اهمیت دارد.عکاسی محصول نیاز به وضوح دارد. مشتری شما می خواهد محصول خود را تا حد امکان تیز و زیبا ببیند.

– سه پایه

صرف نظر از اینکه چقدر ثابت می ‌کنید که می ‌توانید هنگام عکس ‌برداری دستتان را ثابت نگه دارید، هرگز نمی ‌تواند همان سطح سکون را که یک سه‌ پایه می ‌تواند ارائه دهد، ارائه دهد. این ممکن است بزرگترین هزینه نباشد، اما مطمئناً یکی از مهم ترین قطعات کیت برای خرید است.

– دکل روشنایی

نور چیزی است که عکاسی شما را خوب جلوه می دهد یا بد.

نورافکن‌ ها و دکل‌ های نورپردازی فوق ‌العاده ‌ای در بازار وجود دارند که می‌ توانید برای کسب ‌و کار خود خریداری کنید و به شما این امکان را می ‌دهند که در هنگام عکاسی انعطاف ‌پذیرتر باشید. هیچ مشتری نمی خواهد در مورد نور بدی که شما را از گرفتن عکس مناسب باز می دارد بشنود، آن ها شما را استخدام کرده اند تا کاری را تحویل دهید و با یک دکل روشنایی یا نورافکن شما می توانید دقیقاً آن چیزی که مد نظر مشتری است را ارائه دهید.

– حمل و نقل

حمل و نقل به شما مکانی امن برای ذخیره اقلام گران قیمت می دهد، این یک کمپین بازاریابی موبایلی است و همچنین حس حرفه ای بودن را که مشتریان شما انتظار دارند به شما می دهد. داشتن یک ماشین یک چیز است، اما اگر بتوانید روی چیزی کمی شبیه به تجارت سرمایه گذاری کنید، می توانید مطمئن شوید که پیام درستی به مشتریان خود می دهید و می توانید امنیت تجهیزات خود را به حداکثر برسانید.

– نرم افزار ویرایش

برای عکس برداری صنعتی بسیار ضروری است که نرم افزار ویرایش عکس سطح بالایی داشته باشید که بتوانید هم برای توسعه و هم برای ویرایش تصاویر از آن استفاده کنید.

با توجه به گستره کارهایی که اکنون می ‌توانیم با یک عکس انجام دهیم، مشتری به طور فزاینده ‌ای خواستار انواع جدید و متفاوتی از تصاویر است که می‌ خواهند ببینند، و این به شما بستگی دارد که بتوانید آن را ارائه دهید. شرکت های تجاری به شدت بر روی خلاقیت تمرکز می کنند و به همین دلیل است که شما باید نرم افزار ویرایش عکس داشته باشید تا آنچه را که می خواهند ارائه دهید.

اهمیت فضا در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

قانون فضا یک تکنیک ترکیب بندی ظریف است که از فضای منفی در عکس استفاده می کند تا چشم بیننده را به اطراف تصویر هدایت کند.

استفاده از فضای منفی در تصویر به عکاس این امکان را می دهد که حرکت، قصد و به معنای انتزاعی تر، تعادل بهتری را در عکس بیان کند. وقتی یک عکاس از قانون فضا برای جلوه ‌های خوب استفاده می‌ کند، قبل از هدایت به فضای نگاتیو تصویر، ابتدا چشم ‌های بیننده به ‌طور طبیعی به سمت سوژه کشیده می ‌شود.

 

چرا از قانون فضا در عکاسی خود استفاده کنید؟

وقتی از قانون فضا به خوبی استفاده شود، رابطه ای با بینندگان شما ایجاد می کند که تقریباً می توانند خودشان وارد تصویر شوند و صحنه را از چشم سوژه مرکزی عکس شما ببینند. فضای منفی بیننده را به داخل تصویر می کشاند و باعث می شود آن ها شروع به فرافکنی احساسات، افکار و دیدگاه های خود در مناظر عکس کنند.

فضا در عکاسی صنعتی یک روایت قوی در عکس ایجاد می کند که بیننده شما در آن شرکت خواهد کرد. این یک راه عالی برای درگیر کردن مخاطبان در درام تصویر و جان بخشیدن به موضوع اصلی عکاسی شما است.

نحوه استفاده از فضا در عکاسی محصول

هنگامی که از قانون فضا استفاده می کنید و از فضای منفی استفاده می کنید، باید در نظر داشته باشید که چگونه سوژه عکس خود را به گونه ای قرار دهید که برجسته باشد و برای بیننده احساس “توجه” ایجاد  کند. برای اینکه این کار را به بهترین نحو انجام دهید، باید سعی کنید از سایر تکنیک های ترکیب بندی در ترکیب با قانون فضا استفاده کنید.

قانون فضا و قانون یک سوم.

از این قانون برای کمک به انتخاب محل قرار دادن سوژه در عکس استفاده کنید. این بدان معنی است که شما باید سوژه را در یک سوم سمت چپ یا راست عکس قرار دهید و دو سوم تصویر را به عنوان فضای نگاتیو بگذارید تا بتوانید روایت تصویر را در آن پخش کنید.

قانون فضا و خطوط پیشرو.

برای ایجاد عمق و حرکت می توانید از خطوط پیشرو استفاده کنید که از سوژه خود به فضای منفی کشیده می شوند. این به طور خودکار نگاه بیننده را به فضای منفی می کشاند و به شما کمک می کند تا حس قوی روایت را در تصویر ایجاد کنید.

وقتی از «فضای منفی» استفاده می‌ کنید، این لزوماً به این معنا نیست که چیزی در آن فضا وجود ندارد. علاوه بر استفاده از دریا، آسمان، زمین ‌های خالی و سایر ویژگی ‌های نسبتاً یکنواخت برای ایجاد فضای خالی، می‌ توانید از فضای منفی نیز استفاده کنید که الگوهای جالبی دارد.

ایجاد نقاط مورد علاقه در فضای نگاتیو همچنین می تواند برای افزودن به روایت به عکس در عین ایجاد بافت و کنتراست بیشتر در آن استفاده شود.

در عکاسی محصول، عکاس نه تنها از بافت جالب و بازی نور بر روی امواج استفاده می ‌کند، بلکه از امواج به‌ عنوان خطوط اصلی برای جلب توجه بیننده به سمت راست تصویر، که سوژه ‌ها به سمت آن حرکت می ‌کنند، استفاده می‌ کند.

خلاصه: قانون فضا در عکاسی.

هنگامی که از قانون فضا در عکاسی خود استفاده می کنید، فراموش نکنید که می توانید و احتمالاً باید از آن در کنار سایر تکنیک های ترکیب بندی استفاده کنید. هر تکنیک در عکاسی با تکنیک های دیگر همپوشانی دارد تا ملیله جذابی از پتانسیل ها را تشکیل دهد که می توانید برای تمام عمر آن ها را کشف و آزمایش کنید!