ساخت تیزر تبلیغاتی اصفهان

ساخت تیزر تبلیغاتی اصفهان

چگونه می توان یک تیزر تبلیغاتی خوب ساخت؟

ساخت تیزر تبلیغاتی اصفهان:

5 عنصر کلیدی یک تیزر ویدیویی موثر

 1. آن را کوتاه بسازید. تیزر ایده آل ممکن است فقط 30 ثانیه طول بکشد. …
 2. تمرکز محکمی ایجاد کنید. سعی نکنید همه چیز را در یک تیزر کوتاه به اشتراک بگذارید. …
 3. برند خود را به رخ بکشید. …
 4. سطح انرژی و هیجان را بالا نگه دارید. …
 5. یک فراخوان قدرتمند برای اقدام ایجاد کنید.

بهترین شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاه شدن، ترغیب و یاد آوری مشتریان نسبت به محصولات و شرکت ها شناخته می شوند .

تبلیغات به طور صحیح و به کارگیری رسانه مناسب برای انتقال محتوای مد نظر به مخاطبین می تواند مرحله معرفی محصول را با سرعت بالایی طی کند .

در میان انواع تبلیغاتی که وجود دارد مانند : رسانه ای و چاپی ، کماکان تیزر های تبلیغاتی بهترین گزینه می باشند که بیشترین تاثیر را روی مخاطبین دارند .

تیزر تبلیغاتی گالری ساعت

تیزر تبلیغاتی گالری ساعت

اصول ساخت تیزرهای تبلیغاتی

وقتی از تیزر تبلیغاتی صحبت می کنیم ، منظور همان ویدیو یا کلیپ تبلیغاتی است که معمولاً در آن محصول یا خدمات معرفی می شود .

زمان استاندارد تیزرهای تبلیغاتی بین 15 تا 50 ثانیه است . اما در واقع زمان تیزر قانون خاصی ندارد و می تواند بیشتر یا کمتر از این فاصله باشد .

ساخت تیزر کاری تخصصی است که نیاز به دانش و تجربه بالایی دارد .

سازندگان تیزر تبلیغاتی در شرکت رسانه هنر برتر با ایجاد یک سناریوی منسجم و هدفمند و با استفاده از اصول گرافیک و کادر بندی و همچنین اصول فیلمبرداری حرفه ای سعی در انتقال پیام شما در کمترین زمان ممکن و در حداکثر زمان را برای انتقال پیام به مخاطب دارند .

آیا تیزر تبلیغاتی افزایش فروش خواهد داشت ؟

همانطور که گفتیم تیزر تبلیغاتی امروزه پربیننده ترین و پربازده ترین نوع تبلیغات محصولات و خدمات هستند .  زیرا مردم به دنبال این هستند که بیشترین و مفید ترین اطلاعات را در کوتاه ترین زمان دریافت کنند .

این ابزار می تواند شانس فروش محصولات یا خدمات شما را یک باره ۱۰ ها برابر افزایش دهد .

واقعیت این است که همه چیز به سمت جذاب تر شدن ، سریع تر شدن ، کم ریسک تر شدن و البته موثرتر شدن می رود .

در این شرایط شیوه ی تبلیغات برند و محصول شما هم باید همسو با نیاز و علاقه مندی مخاطبانتان شود . وگرنه در مدت کمی با وجود داشتن محصول و یا خدمات خوب از رقیبان خود عقب می مانید . هنر برتر ساخت تیزر را بر اساس یک استراتژی قوی پیش می برد که در نتیجه باعث شناخته تر شدن برند شما در بازار کار و افزایش فروش شما می شود .

امروزه بازاریابان از تیزر های تبلیغاتی برای اعلام انتشار یک محصول و به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط استفاده می کنند .

مراحل ساخت تیزر :
 • گام اول : ارائه اطلاعات و  درک نوع محصول و یا خدمات که به ما به عنوان سازندگان تیزر تبلیغاتی کمک می کند .
 • گام دوم : تهیه طرح سناریو
 • گام سوم :تولید

در این مرحله گروه تولید در روز و مکان مشخص شده تولید کار را آغاز می کند . این مرحله به تمرکز و دقت بالای تمام افراد گروه نیاز دارد . در مرحله تولید تمام آنچه که روی کاغذ سناریو نوشته شده است اجرایی شده و ذهنیت ها به عینیت خواهند رسید .

تیزر ساخته شده توسط هنر برتر چه ویژگی هایی را دارد ؟
 • برند شما را به خوبی به تصویر می کشد .
 • سطح انرژی و هیجان را بالا نگه می دارد که موجب جذابیت تیزر می شود و بیننده را ترغیب به دیدن آن می کند .
 • فراخوان قدرتمند برای اقدام ایجاد می کند .
 • در زمانی مناسب یک تیزر ایده آل به عمل می آورد .
 • توجه به کوچک ترین جزئیات نیز دارد .

کاربرد های تیزر تبلیغاتی :

با ایجاد حس کنجکاوی در مخاطب به آنها انگیزه می دهد که شما را دنبال کرده و بخواهند که اطلاعات کامل تری در رابطه با محصول مورد حرفه و یا شرکت شما به دست آورند .

این نوع از تبلیغ باعث می شود خریداران و مشتریان شما افزایش پیدا کند به همین دلیل باید هدف اصلی خود را از تبلیغ مشخص کنید .

می توانید از محصولات و یا خدمات جدیدی که قصد ارائه آنها را دارید رونمایی کنید .

همچنین از این طریق می توانید پیام خودتان را به خوبی به مخاطبان خود برسانید .

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی در هنر برتر :

 • ابتدا درخواست شما را برای ساخت تیزر با دقت برسی می کنیم .
 • جزئیات حرفه و شرکت شما را مورد توجه قرار می دهیم .
 • یک سری طرح های پیشنهادی برای تیزر تبلیغاتی به شما پیشنهاد می دهیم .
 • و پس از آن با در نظر گرفتن ملاک های شما ، توسط تیم حرفه ای و خلاق تیزر تبلیغاتی را تولید می کنیم .

تاثیر تیزر تبلیغاتی :

تیزر تبلیغاتی یک روش فوق العاده برای تبلیغات می باشد . بر اساس آمار هایی که گرفته شده است ، دیده شدن حرفه شما با کلیپ تبلیغاتی 37% بیشتر از موارد دیگر است .
ساخت تیزر ؛ راهکاری است که به شما کمک می کند تا به بهترین وجه ممکن ، خدمات و محصولات خود را به نمایش بگذارید ، و با آن فروش و درآمد خود را چندین برابر کنید .

قیمت تیزر تبلیغاتی :

معمولا ساخت تیزر تبلیغاتی با جزئیات زیاد و کیفیت بسیار بالا همراه است به همین دلیل قیمت آن بسته به زمان کلیپ ، کیفیت داستان و حتی تصویر سازی کلیپ متفاوت است .

ساخت تیزر تبلیغاتی نیازمند دقت و ظرافت می باشد و باید توسط تیم حرفه ای و با تجربه ساخته شود .
ما در این حرفه بهترین هستیم و می توانیم با خدمات و امکانات منحصر به فردی که داریم ، شما را تا بدست آوردن موفقیت کامل و دیده شدن بهتر همراهی کنیم .

اپلیکیشن ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی یا کلیپ تبلیغاتی همیشه جرو اثر گذار ترین شیوه تبلیغات و جذب مخاطب به شمار می روند . از تبلیغات تلویزیونی گرفته تا محتواهایی که در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و … هستند همگی نشان می دهند که تا چه حد محتوای ویدیویی می تواند اثر گذار باشد .

استفاده از نرم افزار هاس ساخت تیزر در واقع بخشی از فرایند کار تیزر تبلیغاتی است . بخش ویژه تاثیر گذاری تیزر این است که توسط شرکت حرفه ای ساخته شود و تمامی نکات ریز و مهم در تیزر رعایت شود .

با پیشرفت فناوری و ساخت برنامه های ساخت تیزر باعث شد تولید کنندگان تیزر تبلیغاتی بتوانند  خلاقیت خود را به کار بگیرند و در نتیجه کلیپ های موفقی در این زمینه بسازند .

برخی نرم افزار های در این زمینه وجود دارند که ساده هستند . اما ساخت کلیپ تبلیغاتی با چنین برنامه هایی و ساخت کلیپ توسط شرکت های حرفه ای و نرم افزار های حرفه ای تفاوت زیادی دارد . به طور کلی می توان گفت اثر گذاری کلیپی که توسط شرکت ساخته شود بیشتر است و در جذب مخاطب بسیار تاثیر دارد .

معرفی نرم افزار :

 • ادوب افتر افکت :

این نرم افزار یک برنامه برای ایجاد ترکیب و انیمیشن است . علاوه بر شکل دادن به تیزر ویدیویی ، کاربرد های دیگری نظیر ساختن موشن گرافی را نیز دارد .

یکسری از قابلیت‌های ادوب افتر افكت :

 • افكت‌های واقعیت مجازی
 • استفاده از طرح‌های گرافیكی
 • خلق افكت‌های واقعیت مجازی
 • پیش‌نویس‌های موشن گرافی
 • سه بعدی كردن یك تصویر دو بعدی

امروزه از این نرم افزار بسیار در ساخت تیزر تبلیغاتی استفاده می شود . البته این نکته را باید اضافه کرد که کار کردن با این نرم افزار نیازمند کسب مهارت های لازم می باشد .

 • hitFilm Pro :

یك ویرایشگر ویدیو همه ‌كاره است . برخورداری از افكت‌های بصری و تركیبات سه ‌بعدی باعث شده تا برای فیلم‌ سازان و هنرمندان موشن‌ گرافی جذاب باشد . همچنین می‌تواند یك جایگزین درست و حسابی برای نرم‌افزار قدرتمند افترافكت باشد .

از ویژگی‌های این نرم‌افزار :

 • پشتیبانی از نور، سایه و نقشه‌های محیطی برای خلق افكت ‌ها و اشیا واقعی
 • بیش از 870 افكتِ بصری آماده برای اضافه كردن به لایه یا كلیپ

ویژگی‌های صوتی – بصری

این نرم‌افزار نیز برای حرفه ‌ای‌ها است و افراد مبتدی نمی توانند با آن کار کنند .

اکنون متوجه اثر گذاری و قابل توجه بودن یک کلیپ تبلیغاتی هستید . تیزر تبلیغاتی همچنین باعث جذب مخاطب و افزایش فروش محصولاتتان خواهد شد .  اکنون اگر قصد ساخت تیزر تبلیغاتی برای خود را دارید ، می توانید آن را به هنر برتر بسپارید . شرکت ما با داشتن متخصصان حرفه ای در این زمینه و سابقه کاری یک مورد مطمئن برای سپردن ساخت تیزر برای شماست .

استاپ موشن و گرافیک موشن چیست؟

انیمیشن استاپ موشن (که به آن انیمیشن استاپ فریم نیز گفته می شود) انیمیشنی است که در یک فریم با اشیاء فیزیکی که بین فریم ها جابه جا می شوند، گرفته می شود. وقتی دنباله تصاویر را به سرعت پخش می کنید، توهم حرکت ایجاد می شود.

موشن گرافیک قطعاتی از انیمیشن یا فیلم دیجیتال است که توهم حرکت یا چرخش را ایجاد می کند و معمولاً برای استفاده در پروژه های چند رسانه ای با صدا ترکیب می شود. موشن گرافیک معمولاً از طریق فناوری رسانه الکترونیکی نمایش داده می شود، اما ممکن است از طریق فناوری دستی نیز نمایش داده شود.