سفارش بیلبورد

سفارش بیلبورد:

مهمترین بخشی که در سفارش بیلبورد باید به آن توجه کنید طراحی آن است زیرا هر قسمت از آن می تواند با مشتری ارتباط برقرار کند پس لازم است از طراحان و تیم هایی استفاده کنید که بتوانند بهترین را از شما به تصویر بکشند و این طراحی هر چقدر خلاقیت بیشتری در آن باشد می تواند جذابیت بیشتری را خلق کند.

بیلبورد تابلوهایی هستند که به تبلیغ کالا و خدمات می پردازند و یک فضای تبلیغاتی بزرگ در فضای باز طراحی شده است، تا توجه رانندگان و عابران پیاده را جلب کند و از قدیمی ترین اشکال تبلیغات است که ریشه ی آن به زمان ما قبل تاریخ می رسد.

در گذشته، بیلبورد ها با استفاده از بخش های کاغذ با هم ترکیب شدند تا یک تصویر را ایجاد کنند. اما امروزه چاپ دیجیتالی روی وینیل اجازه می دهد کل تصویر را بر روی یک ورق چاپ کند و می توان آن را بسیار سریع و راحت نصب کرد.

کم کم با زیاد شدن اتومبیل و ایجاد جاده های وسیع، استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی وسعت پیدا کرد و در جاده ها و در سطح شهر مورد استفاده قرارگرفت. به طور معمول در اطراف مناطق ترافیکی بیلبورد ها، قابل توجه و خلاق هستند.

در بیلبوردهای تبلیغاتی اغلب اندازه آگهی بزرگ است و در محله ثابتی قرار می گیرد و چون محل ها ی بیلبوردها ثابت است باید تبلیغ به نظر بیننده خیلی جذاب و زیبا و با دوام باشد. در واقع، بخش خلاق در هر آژانس تبلیغاتی هنوز بیلبوردهای تبلیغاتی است، زیرا این فرصت طلایی برای انجام کارهای نوآورانه و تاثیر گذار است.

تبلیغ باید بر روی بیلبوردهایی قرار داده شود که عبور وسایل نقلیه و مردم زیاد بوده و به خوبی دیده شود هم چنین باید مرتبا مراقبت شود که محل از لحاظ رفت و آمد، عبور وسایل نقلیه و زیادی جمعیت تغییری نکرده باشد یا بیلبوردها بر اثر عوامل طبیعی مخدوش نشده باشد.

در نصب بیلبوردهای تبلیغاتی باید به نکات زیر توجه کرد:

1-میزان رفت و آمد وسایل نقلیه در انتخاب مکان مهم است و البته نه تنها رفت و آمد وسایل نقلیه در جاده را باید در نظر گرفت بلکه به جهت حرکت نیز باید توجه داشت.

2-میزان دید را باید در نظر گرفت، هر قدر تبلیغ بزرگتر باشد میزان دید بیشتر است و از فاصله ی بیشتری می توان دید و خواند.

3-سرعت در مسیر باید مورد نظر باشد. اگر در جاده ای سرعت مثلا هشتاد کیلومتر باشد باید تبلیغ بر روی بیلبورد بزرگتر باشد، زیرا وسایل نقلیه با سرعت عبور می کنند و باید بتوانند از دور و در مدت کمی بخوانند و همان طور که در مقالات قبل گفته شد بیلبوردهایی که در اتوبان ها نصب می شود بهتر است بیشتر از ۶ کلمه نباشد چون ما در حال حرکت هستیم و زمان زیادی برای خواندن آن را نداریم.

4-زاویه بیلبورد باید طوری باشد که به آسانی خواننده بتواند تبلیغ را ببیند و بخواند مثلا موازی با جهت حرکت وسایل نقلیه نباشد و یا طوری نباشد که مسافران مجبور باشند سر خود را زیاد بر گردانند.

بهترین روش برای داشتن بیلبوردی اثرگذار و سفارش بیلبورد، کمک گرفتن از متخصصین باتجربه در این زمینه است و ما به عنوان مجری  تبلیغات محیطی می توانیم شما را همراهی کنیم.

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی ست اداری

درخواست ثبت برند

سفارش بیلبورد
سفارش بیلبورد
Rate this post
, , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
چرا باید یک لوگو را دوباره طراحی کرد؟
نوشتهٔ بعدی
تولید محتوا چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.