طراحی تخصصی لوگو

طراحی تخصصی لوگو

طراحی تخصصی لوگو :

طراحی تخصصی لوگو یعنی تجربه، تحقیقات و دانشی که طراح لوگو در این زمینه کسب کرده است.

انواع لوگو:

لوگوتایپ (نوشتاری)

لوگوتایپ در آن از فونت و یا نوشته ی گرافیکی استفاده میکنند. نوشته ها به صورت ساده نوشته می‌شوند و سبک هر نوشته می تواند مفهومی را انتقال دهد که شامل نام شرکت یا تجاری، با نوعی فونت خاص می باشد.

نمادین (تصویری)

طراحی نمادی که در عین سادگی بتواند مفهوم کاری را برساند و یونیک باشد در این سبک به هیچ وجه از نوشته استفاده نمی‌شود این سبک دارای ظرافت خاصی است لوگوهای نمادین نسبت به لوگوتایپ ها غیر مستقیم تر هستند.

لوگو ترکیبی (ترکیب نوشتار و تصویر)

لوگو ترکیبی در این سبک علاوه بر این که نام برند یک شرکت در لوگو وجود دارد نمادی از کسب و کار آن نیز هست این سبک مناسب ترین سبک برای شرکت های تازه تاسیس می باشد.این نوع لوگو ها، ترکیبی از لوگوتایپ و لوگوهای نمادین می باشند.

هر شغلی نیاز به لوگو تخصصی خود دارد.

روند طراحی لوگو

کافیست برای سفارش لوگو تخصصی خود با مشاوران رسانه هنر برتر تماس بگیرید و مشاوره های کافی و استعلام قیمت دریافت کنید.

پردازش و اجرا

پس از دریافت و تایید سفارش مراحل طراحی لوگو آغاز می شود. ما بهترین ایده ها را اجرا و به شما ارائه می دهیم تا از بین آنها شما انتخاب کنید. ممکن است ایده های پیشنهادی ما چندین بار تغییر کنند و یا بازسازی شوند. طراحی لوگوی شما از ابتدا با استفاده از برترین نرم افزار طراحی وکتور و با ایده پردازی اختصاصی ترسیم خواهد شد. و در نهایت خروجی کار شما یک فایل وکتور باکیفیت بسیار بالا خواهد بود که می توانید آن را هر جایی چاپ و یا حک کنید یا در وب سایت و شبکه های اجتماعی خودتان استفاده کنید.در نهایت کلیه فایل های اصلی در فرمت های مختلف به شما ارائه می شود.

اصول طراحی هوشمندانه لوگو

۱- سادگی در طراحی
۲- ماندگاری نماد
۳- طراحی هندسی و انتخاب سوژه مناسب
۴- طراحی برداری یا وکتور
۵- طول عمر لوگو در هر زمان

طراحی لوگو تخصص رسانه هنر برتر است.
کانون آگهی و رسانه هنر برتر متخصص طراحی لوگو با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه برندینگ و تبلیغات و طراح لوگو حرفه ای بر پایه استاندارد های جهانی است.

طراحی لوگو در تهران

بهترین طراح لوگو در تهران

Rate this post
بهترین طراح لوگو در تهران, طراحی لوگو, طراحی لوگو در اصفهان, طراحی لوگو در تهران, طراحی لوگو در شیراز, طراحی لوگو در مشهد, طراحی لوگو در کیش, لوگو
نوشتهٔ پیشین
فروشگاه خانه رویایی در اصفهان
نوشتهٔ بعدی
مرکز vip عروس لیلا رحیمی در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.