طراحی ست و اوراق اداری

طراحی ست و اوراق اداری

ست اداری چیست ؟

طراحی ست و یا اوراق اداری  به اصطلاح به مجموعه ‌ای از اوراق اداری شرکتی و سازمانی اطلاق می ‌شود که به طور معمول شامل سر برگ، برگه یادداشت، پاکت نامه، فاکتور، کارت ویزیت و … می باشد. بدیهی است که  مانند طراحی لوگوی تجاری یا آرم و نام تجاری، طراحی می شود.

استفاده صحیح و مناسب از لوگو و آرم و نام تجاری در دنیای معرفی کسب و کار های امروز، بسیار دارای اهمیت است. ست های ‌اداری یا اوراق اداری در یک سازمان به نوعی نشانه هویت، ماهیت و نوع فعالیت سازمان مورد نظر را نشان می دهد. کارشناسان و طراحان گرافیک رسانه هنر برتر با طراحی منحصر به فرد و مطابق سلیقه مخاطب جلب رضایت مشتری می نمایند.

انواع پکیج های این ست ها شامل طراحی سر برگ های 4A و 5A، کاغذ و برگه های یادداشت، پاکت های ملخی، پاکت نامه های 4A و 5A، کارت های ویزیت و … می باشند. پکیج های طراحی شامل نمونه اتودهای اولیه و بعد از آن ویرایش طرح مورد نظر مشتری هستند.

چاپ ست اداری

این موارد متنوع با توجه به نیاز مشتری به صورت جداگانه طراحی می گردند. هزینه چاپ و طراحی انواع ست های اداری با توجه به نوع جنس کاغذ سفارش، تعداد رنگ های به کار رفته، تیراژ چاپ، نوع فرم اختصاصی یا عمومی و … متغیر می باشد.

 ست اداری چه مزیتی دارد ؟

داشتن یک سری از طراحی ست اداری زیبا و شیک باعث می شود مشتریان در نگاه اول به نظم و دقت صاحب برند در تجارت پی ببرند. این موارد به طور نا محسوس موجب جلب اعتماد و رضایت مشتری می گردد. یک کارت ویزیت و سربرگ و پاکت نامه  زیبا، دارای لوگوی طراحی شده و رنگ سازمانی است. همراه با اطلاعات تماس و ایمیل مورد نیاز مشتری می باشد و به صورت تخصصی و حرفه ای، در هر یک از اقلام چاپی، با تناسب اندازه در ابعاد متنوع به درستی چیده شده است. طراحی اوراق  اداری یک کار تخصصی و تیمی است.

5/5 - (1 امتیاز)
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
یک طراح لوگو چکاری انجام میدهد؟
نوشتهٔ بعدی
سفارش موشن گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست