طراحی لوگو فارسی و پیدا کردن فونت  مناسب برای لوگو

طراحی لوگو فارسی و پیدا کردن فونت  مناسب برای لوگو شما : اشتباهاتی که باید از آنها اجتناب کنید

طراحی لوگو فارسی و اهمیت آن بعد از گرافیک و رنگ ، فونت ها اغلب مهمترین عنصر یک لوگو هستند. اگر  لوگوهای فیس بوک ، شانل یا فدکس  سبک فونتی دیگر را انتخاب کرده بودند  ، همین تأثیر را داشتند؟

بنابراین اگر می خواهید برجسته باشید ، یافتن فونت عالی ضروری است. از آنجا که صدها نوع فونت وجود دارد  ، تصمیم گیری نهایی ممکن است دشوار باشد. برای کمک به شما ، در اینجا اشتباهات رایجی وجود دارد که باید هنگام انتخاب فونت خود از آنها جلوگیری کنید.

طراحی لوگو طراحی لوگو فارسی

مخاطب مورد نظر خود را نشناسید

همانطور که در مورد کمپین های بازاریابی اتفاق می افتد ، باید قبل از طراحی لوگو  خود ، برای شناختن مخاطبان هدف خود وقت بگذارید. که چه کسانی هستند؟ علاقه و نگرانی آنها چیست؟ با چه رسانه ای ارتباط برقرار می کنند؟ شما می خواهید لوگویی بسازید که برای مشتریانتان جذاب باشد ، نه؟ به عنوان مثال ، اگر می خواهید برای یک شرکت حسابداری لوگو طراحی کنید  ، ممکن است لازم باشد فونت جدی تری مانند Cinzel ، Exo یا Fjalla پیدا کنید.

 

ندانستن پیامی که می خواهید لوگو شما منتقل کند

از خود بپرسید که می خواهید لوگوی شما چه پیامی را منتقل کند. برای طراحان لوگو باید ارزش های شرکتتان را توضیح دهید . بنابراین ، شما باید قلم متناسب با شرکت ، محصولات ، علایق و ارزش های خود را انتخاب کنید.

وقت خود را صرف امتحان کردن چندین فونت نمی کنید

اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، چرا فقط وقت نمی گذارید که فونت های مختلف را امتحان کنید تا تأثیر آنها را ببینید؟ در حالت اکتشاف باشید و ذهن خود را آزاد نگه دارید. شما هرگز نمی دانید چه موقع فونت مورد علاقه خود را پیدا میکنید .پیشنهاد می کنیم ترکیب های مختلفی از جمله  حروف کوچک و بزرگ امتحان کنید تا زمانی که آنچه را می بینید دوست داشته باشید.

طراحی لوگو بهترین طراح لوگو

انتخاب فونت بیش از حد استفاده شده در طراحی لوگو فارسی

یکی از رایج ترین اشتباهات هنگام انتخاب فونت مناسب برای لوگو تان  ، انتخاب یک مورد فونت شناخته شده که بیش از حد استفاده شده است   .مثل  فونت  Arial ،که در چند سال گذشته بیش از حد استفاده شده و دیگر اصلاً  اعتباری ندارد .

 

استفاده از بیش از حد فونت ها

اگر می خواهید نتیجه ای هماهنگ برای لوگوی خود داشته باشید ، توصیه می شود که از فونت ها تا حد ممکن  کم استفاده کنید.

 

انتخاب فونت ناخوانا در طراحی لوگو فارسی

ضروری است که فونت شما قابل خواندن باشد. مشتریان بالقوه شما باید بتوانند نام شرکت شما را با فونت انتخاب شده بخوانند ، این اساس کار است. اگر آنها نتوانند آنچه را که نوشته شده بخوانند ، شما را به خاطر نمی آورند. در صورت لزوم ، با فاصله بین حروف یا کلمات بازی کنی

 

در پایان ، ما به شما توصیه می کنیم وقت بگذارید شرکت مناسب طراحی لوگو در تهران را گزینش کنید ک فونت مناسب لوگو شما را پیدا کند. این عنصری است که به اندازه رنگها مهم است. از خود بپرسید که می خواهید لوگوی شما به عنوان پیام چیست و سپس گزینه های مختلف را امتحان کنید. اگر می خواهید از اقدامات غلط بعدی جلوگیری کنید ، مقاله ما را در مورد 7 اشتباه ببینید تا هنگام طراحی آرم از آنها جلوگیری کنید .

5/5 - (1 امتیاز)
, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
موشن گرافی مقدمه ای بر آن و تمامی جزییات که باید بدانید
نوشتهٔ بعدی
انیمیشن چیست و در صنعت تبلیغات چه اهمیتی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.