انیمیشن چیست

انیمیشن چیست؟

انیمیشن چیست در پاسخ به این سوال کلی که زیر شاخه های متعددی دارد  می توان گفت این یک هنر سرگرم کننده و ساده است که در ابتدا به حالت اشکال کودکانه و شخصیت سازی مثل میکی موس بر روی  ورق های مقوایی رنگی در حالت های مختلف حرکتی کشیده میشد و  ، به قطعات تقسیم می شوند و با هم چسبانده می شوند ، سپس با عکسبرداری و حرکت دوباره احیا می شوند.

این نقاشی ها داستان هایی از زندگی های شخصیت های  کودکانه و رویاها یا داستان پردازی است که محصول تخیل فرد سازنده است و در نهایت به یک فیلم انیمیشن تبدیل می شود.

انیمیشن چیستاهداف برنامه های ساخت انیمیشن :

اولاً ، سرگرم کننده:

 ساختن یک فیلم انیمیشن برای دست کودکان باعث خوشحالی و سرگرمی کودک می شود و اعتماد به نفس و مهارت های او را افزایش می دهد زیرا او از چیزهای ساده از  طریق فیلم هایی که با انیمیشن ساخته شده است می آموزد  و  از تلویزیون  تماشا می کند یا می تواند در کارگاه های ساخت انیمشن مشارکت داشته باشد .

ثانیا ، توسعه توانایی های ذهنی کودک در پاسخ به انیمیشن چیست :

 با ایجاد انگیزه برای ساختن داستان های تخیلی الهام میگیرد ، و تا زمانی که به پایان داستان نزدیک نشده است خیال پردازی های بسیاری برای ادامه داستان میکند به شرطی که قبلا داستان را نداند.

بلکه ذهن و تخیل او را برای تفکر عمیق برای ایجاد یک داستان فعال می کند. همچنین با فکر کردن در مورد چگونگی ساخت فیلم و اضافه کردن صدا به آن و حرکات اضافی ، تخیل کودک را فعال می کند.

تماشای انیمیشن به طراوت ذهن و حواس کودک  کمک می کند.

سوم ، پرورش روحیه گروه:

مربی چندین تمرین و بازی دراماتیک را توسعه می دهد که در آن همه کودکان در یک گروه جمعی شرکت می کنند و بازی می کنند ، و ساخت داستان ، نقاشی شخصیت و عکسبرداری روی جعبه برای پشتیبانی از روند همکاری بین آنها کار می کند ، زیرا ایده انیمیشن بر اساس کار تیمی مشترک است.

چهارم ، تغییر رفتار کودک:

 تمرینات و بازی های دراماتیک نیز ممکن است در کلاس های ساخت انیمیشن های کودکانه  انتخاب  شوند ، که رفتار کودک را تجسم می بخشد و احساس او را نسبت به خود ، تخیل ، توانایی های خلاقیت و گشودگی او نسبت به ایده های جدید بهبود می بخشد  و به او در رسیدن به پاسخ انیمیشن چیست کمک می کنند  ، همچنین به رشد شخصی ، کار تیمی و تعهد به قرارها در زمان حضور در کارگاه و عزیمت و پذیرش دیگران و توانایی گوش دادن کمک می کند. به آنها و افزایش اعتماد بین او و فرزندان.

پنجم ، تکنیک های جدید را بعد از اینکه دریافتید انیمیشن چیست بیاموزید :

در کارگاه های ساخت انیمیشن کودکان در جواب سوال انیمیشن چیست وقتی بچه ها به کارگاه انیمیشن سازی می آیند ، جعبه ها و دوربین های چوبی را می بینند که بالای این جعبه ها و پشت آنها یک تلویزیون آویزان است ، وقتی کودک شروع به ساخت یک فیلم انیمیشن می کند ، می داند چه ارتباطی بین این دستگاه ها وجود دارد و شروع به یادگیری در مورد فناوری دوربین ، نحوه کار و نحوه انجام فیلمبرداری فیلم و صحنه های فیلم می کند.

و با اضافه کردن صدا و تماشای آن از طریق تلویزیون یا لنز دوربین ، تمام این اطلاعات در طی مرحله عکاسی که کودک طی می کند ، شناخته شده و آموخته می شود.

برای سفارش انواع لوگوموشن و ساخت تیزر تبلیغاتی با رسانه هنر برتر تماس حاصل نمایید.

Rate this post
نوشتهٔ پیشین
کارت ویزیت
نوشتهٔ بعدی
مهشاد یوسفی گریم تخصصی عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.