اهمیت متحرک سازی برند و لوگو

اهمیت متحرک سازی برند و لوگو

تاریخچه متحرک سازی و موشن گرافیک :

در حالی که امروزه اهمیت متحرک سازی برند و لوگو موشن  امروزه خود را بیشتر نشان داده است انیمیشن ، در حالی که در گذشته  به عنوان یک رسانه کم و بیش مدرن تصور می شد ، در حال حاظر بیش از نیم قرن  به اشکال مختلف مورد استفاده قرار می گیرد!

در طول قرن گذشته ، ما از آن برای سرگرمی ، به عنوان تبلیغات و بیان داستانهایی که احساسات را برمی انگیزند ، استفاده کرده ایم.

اولین فیلم متحرک شناخته شده در فرانسه در سال 1906 با عنوان مراحل طنزآمیز چهره های خنده دار ساخته شد و از تصاویر گچی تهیه شده بود. از آن زمان ، انیمیشن های کوچک دیگری ساخته شد ، اما اولین کارتون متحرک با تصاویر هماهنگ توسط والت دیزنی در سال 1928 با نام Steamboat Willie ساخته شد .

بسیاری از کارتون های مشابه نیز به دنبال آن آمدند و از آنها برای سرگرمی بینندگان  با شخصیت های کشیده شده در نقاشی  استفاده کردند. نه سال بعد ، دیزنی اولین فیلم کامل آینده ، سفید برفی را منتشر کرد . و در سال 1993 نرم افزار انیمیشن سه بعدی ایجاد شد.

همه این رویدادها منجر به انیمیشن و فیلم هایی شده است که امروز می بینیم. از مرد عنکبوتی: به سمت عنکبوت تا فیلم های اکشن زنده با CGI ، تا انیمیشن سازان محبوب YouTube مانند انیمیشن Jaiden Animations ، انیمیشن به شکلی محبوب از داستان سرایی تبدیل شده است که به شکل گیری درکی از دنیای مدرن کمک کرده است.

اهمیت متحرک سازی برند و لوگوپویانمایی و موشن چگونه می تواند تاثیر مثبت در زندگی امروز بگذارد ؟

پویانمایی از آن جهت اهمیت دارد که باعث می شود بتوانیم داستان ها را بیان کرده و احساسات و ایده ها را به گونه ای منحصر به فرد و به راحتی درک کنیم که هم کودکان کوچک و هم بزرگسالان آن را درک کنند.

انیمیشن به مردم در سراسر جهان کمک کرده است به نحوی که گاهی فیلم های زنده و نوشتاری نمی توانند.
امروزه هرکسی می تواند  نقاشی های خود را ترسیم کرده  و ایده های خود را به جهان نشان دهد. اشکال  ترسیم شده می توانند خنده دار باشند ، یا چیزی را غمگین یا جدی ایجاد کنند که احساس بازیگوشانه و کمتر ترسناکی داشته باشد تا بیننده احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

صرف نظر از کاربرد دقیق آن ، انیمیشن و لوگوموشن  یکی از قدرتمندترین ابزارهای خلاق ما است و ما باید همچنان از آن به عنوان ابزاری برای متحد کردن افراد ، صرف نظر از باورها ، سوگیری ها یا علایق آنها استفاده کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشتهٔ پیشین
لوگو موشن خلاقانه
نوشتهٔ بعدی
سه ویژگی یک کارت ویزیت عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست