مهمترین تاثیر طراحی لوگو بر صادرات محصولات

مهمترین تاثیر طراحی لوگو بر صادرات محصولات

مهمترین تاثیر طراحی لوگو بر صادرات محصولات: اولین چیزی که در اولین نگاه به محصول شما به چشم می خورد لوگوی شماست .  چهل درصد مردم آنچه را که می بینند بهتر از آنچه می شنوند یا می خوانند به یاد می آورند. بنابراین ، داشتن گرافیک مرتبط با کسب و کار شما ، و ثابت نگه داشتن این گرافیک ها ، باعث می شود زمانی که مشتریان بالقوه به کالاها یا خدمات شما نیاز دارند ، در خط مقدم ذهن باشید.

مهمترین تاثیر طراحی لوگو بر صادرات محصولات
مهمترین تاثیر طراحی لوگو بر صادرات محصولات

تاثیر طراحی لوگو بر فروش و صادات چیست ؟

یک طراحی لوگوی به یاد ماندنی و الهام بخش می تواند مشتریان را برانگیزد تا با شما تجارت کنند یا در زمان مناسب شما را به خاطر بسپارند . یک لوگوی قدرتمند می تواند تاثیر ماندگاری بر ذهن بگذارد و تبدیل به راهی شود تا مشتریان با شما ارتباط برقرار کنند . لوگو و مواد حرفه ای چاپ شده نشان می دهد که شما هم به کسب و کار خود و هم به مشتریان خود متعهد هستید.

آیا لوگوها مشتریان را برای خرید محصول جذب می کنند ؟ چرا؟

در اصل ، یک لوگو نمایش گرافیکی برند شما است . این باید شامل معنای برند شما از طریق تصاویر، رنگ ، فونت و … باشد . به گونه ای که مشتری جدید را به دنبال خدمات شما یا خرید محصول ترغیب می کند. به همین دلیل است که طراحی یک لوگو خوب نقش مهمی در فروش و صادرات محصول شما دارد .

نقش طراحی لوگو در صادرات کالا

بسته بندی از مهمترین فاکتورهای فروش و موفقیت یک برند در بازار تجاریست . چرا که بسته بندی نقش به سزایی در ایجاد انگیزه در دل مشتری نسبت به خود دارد .

مهم ترین بخش بسته بندی چاپ لوگوی منحصر به فرد شماست که به عنوان شناسنامه محصول شما عمل میکند .

در بسته بندی محصولات به هدف صادرات ، مسائل زیادی است که باید در نظر گرفته شود . از جمله فرهنگ و سلیقه ی متفاوت بازار و جامعه ی هدف میباشد .

مهمترین تاثیر طراحی لوگو بر صادرات محصولات
مهمترین تاثیر طراحی لوگو بر صادرات محصولات

چرا لوگو برای تبلیغات و صادرات محصول اهمیت دارد :

1- بیشتر لوگو برند شما در تلاش های تبلیغاتی و بسته بندی شما نمایش داده می شود

بیشتر اعتماد و هویت که از سوی عموم ایجاد می شود ، که به نوبه خود منجر به سود و درآمد بیشتری خواهد شد .

لوگوهای کوچک مانند ( لوگو های اعتماد ) که در وب سایت ها قرار می گیرند نیز مهم هستند زیرا آنها به مشتریان شما نشان می دهند که شما یک سایت معتبر و ایمن برای استفاده هستید .

پس از ارسال محصولات ، تبلیغات با لوگو برای افزایش قرار گرفتن برند شما در سطح ملی و بین المللی ضروری است .

قرار دادن لوگو خود در تمامی رسانه های تبلیغاتی ، شما را قادر می سازد تا مخاطبان برند خود را گسترده تر کنید که این امر به نوبه خود سبب می شود که سود خود را به کسب و کارتان بازگردانید .

2- قرار دادن لوگو روی محصول

قرار دادن لوگو های تبلیغاتی یکی از بهترین راه هایی هستند که می توانید با مشتریان ارتباط برقرار کنید و پاسخ مثبتی نیز بگیرید .

شما باید به خاطر داشته باشید که مشتریان شما باید بتوانند با کسب و کارتان ارتباط برقرار کنند و لوگو شما فقط برای ارتباط بین کسب و کار و مشتری است.

Rate this post
, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
طراحی شخصیت انیمیشن و کاراکتر تبلیغاتی
نوشتهٔ بعدی
چگونه یک طراح لوگو حرفه ای شویم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.