طراحی لوگو به زبان انگلیسی

طراحی لوگو به زبان انگلیسی

طراحی لوگو به زبان انگلیسی :

طراحی لوگو در دسته تایپوگرافی به چند صورت طراحی می شود . شما می توانید لوگوی خود را به زبان انگلیسی ، فارسی و یا هر زبان دیگری که دوست دارید طراحی کنید .

برخی از مخاطبین لوگو به این باورند که نسخه انگلیسی زبان یک لوگو چشم نواز تر است و علت آن هم ارتفاع یکسان و هارمونی بیشتری است که فونت انگلیسی نسبت به فونت فارسی دارد .

با این حال انتخاب اینکه طراحي لوگو زبان انگليسي باشد یا فارسی به شدت وابسته به مخاطب و جامعه ی هدفی است که می خواهید لوگو را در نهایت برای آنها طراحی کنید . زیرا ممکن است دانش یکسانی در همه ی افراد وجود نداشته باشد .

طراحی لوگو به زبان انگلیسی
طراحی لوگو به زبان انگلیسی

مزیت های استفاده از فونت انگلیسی در طراحی لوگو :

– طبق نظر سنجی های انجام شده فونت انگلیسی نسبت به فونت فارسی شیک تر و مدرن تر است و بسیاری استفاده از این فونت را ترجیح می دهند .

– یک مزیت اصلی داشتن لوگو به زبان انگلیسی این است که اگر لوگوی شما در سطح بین المللی فعالیت کند و کسب و کارتان بین المللی شود ، به برندینگ شما در سطح بین المللی کمک خواهد کرد و محدودیت زبان نخواهد داشت .

– یک مزیت دیگری که فونت انگلیسی دارد این است که حروف آن نقطه ندارد و این یک مزیت است که در صورت ادغام حروف ، خوانایی آن از بین نمی رود . در صورتی که اگر حروف فارسی ادغام شوند ممکن است حروف درهم شود و خوانایی آن کم شود .

بهترین فونت های انگلیسی برای طراحی لوگو کدام اند ؟

: Garamond این خط یکی از بهترین خط ها در لیست برترین ها است که در 1989 به بازار معرفی شد . این فونت برای طراحی وب سایت و کتب درسی به نحو وسیعی استفاده می شود.

Helvetica : این خط بصورت گسترده ای توسط طراحان گرافیک استفاده می شود .در نظر برخی افراد حروف آن به هم نزدیک اند اما از نظر طراحان دیگر حروف آن کاملا ساده و خوانا است .

Trajan : یکی دیگر از فونت های محبوب انگلیسی فونت تراجان است . این فونت در پوستر ها بسیار کاربرد دارد و مفاهیم را به راحتی انتقال می کند .

مراحل طراحی لوگو انگلیسی چگونه است ؟

طراحی لوگو زبان انگلیسی نیز مانند فارسی است . ابتدا با توجه به هدف و نوع کسب و کارتان اطلاعاتی را به طراح می دهید سپس با توجه به علایق شما طراح اتود اولیه لوگو شما را طراحی می کند و سپس با نهایی شدن آن لوگوی شما توسط نرم افزار دیجیتالی می شود .

در طراحی لوگو انگلیسی به چه چیز هایی توجه کنیم ؟

– رنگ ها

رنگ‌ها از نظر روانشناسی ، موضوعات مختلفی به ذهن منتقل می ‌کنند و حاوی پیام‌های مختلفی برای مخاطب هستند . شما با استفاده از رنگ ها با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کنید و می توانید معناهایی که در ذهن دارید را به آن ها منتقل کنید .
به برخی معانی رنگ ها توجه کنید :
رنگ قرمز : احساس، عشق ، هیجان و خشم را می رساند .
رنگ نارنجی : انرژی ، تغییر ، موفقیت و تغییر شکل را می رساند .
رنگ زرد : شادی ، خوش بینی و خوشی را می رساند .
رنگ سبز : طبیعت ، رشد و حسادت را می رساند .
و دیگر رنگ ها …

– سادگی

تا می ‌توانید لوگو یا آرم شرکت را ساده نگه دارید . لوگوهای پیچیده به مرور زمان خسته کننده می شوند ولی سادگی هیچ وقت از مد نمی‌افتد . به آرم شرکت اپل ، گوگل کروم یا مک دونالد دقت کنید . در طراحی لوگو انگلیسی سادگی اصل مهمی است !

– شکل لوگو

می دانید که شکل های مختلف (مربع ، مستطیل ، خط صاف ، خطوط منحنی و …) تاثیرات روانی متفاوتی می گذارند مثلا : دایره امنیت و تعادل مثلث : قدرت و استقامت و مربع ها : حرفه ای و توانایی را می رساند .

5/5 - (1 امتیاز)
, , ,
نوشتهٔ پیشین
طراحی لوگو تجاری چیست؟
نوشتهٔ بعدی
معروف ترین مسکات ها یا کاراکتر تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست