بهترین شرکت طراحی لوگو

بهترین شرکت طراحی لوگو

اصول طراحی لوگو

بهترین شرکت طراحی لوگو
بهترین شرکت طراحی لوگو

– خوب تحقیق کنید .

برای طراحی صحیح یک لوگو برای شرکت خود ، ضروری است که ابتدا خوب تحقیق کنید و مقدمات برندسازی را انجام دهید .

سعی کنید مفهوم برندتان را خوب درک کنید و آن را تبدیل به یک طوفان فکری کنید . در مرحله بعد اهداف شرکت و ارزش های اصلی خود را یادداشت کنید و یک طرح کلی از تمامی اینها به یاد داشته باشید .

برای شروع تجسم ظاهر یک لوگو ، با استفاده از کلمات کلیدی که در مورد برند خود در نظر دارید ، یک طرح کلی از لوگو در ذهن خود ایجاد کنید .

– آن را ساده نگه دارید .

سادگی در طراحی لوگو حیاتی است . هنگامی که یک لوگو پیچیده و یا درک آن دشوار باشد ، ارزش برند شما را کاهش می دهد .

طراحی غیر ضروری بیش از حد در لوگوی شما جذابیتی ندارد .

همانطور که می دانید لوگوی شما ممکن است در مقیاس های متفاوتی چاپ شود . اگر جزئیات بیش از حد وجود داشته باشد ، زمانی که لوگو بر روی صفحه نمایش کوچک یا مواد چاپی نمایش داده می شود ، به طور واضح قابل دیدن نیست . اگر فونت پیچیده باشد ، ممکن است خواندن آن از روی رنگ ها و بافت ها دشوار باشد .

– آن را به یاد ماندنی کنید .

یک لوگوی به یاد ماندنی به ایجاد ارزش ویژه برند و وفاداری به برند کمک می کند .

وقتی مخاطبان بتواند لوگوی شما را از میلیون ها لوگوی دیگری که هر روز می بینند جدا کنند ، برند شما در حافظه آنها باقی می ماند .

برای مثال شرکت کوکا یکی از به یاد ماندنی ترین لوگوهای تاریخ را دارد . همه در سراسر جهان ، در هر سطحی از جامعه ، می توانند لوگوی کوکاکولا را تشخیص دهند . همین امر در مورد Nike ، Apple نیز صدق می کند .

– استفاده از فونت و رنگ مناسب .

برای ساختن یک لوگوی به یاد ماندنی ، از فونت ها و رنگ های جاودانه استفاده کنید .

سبک های مختلفی از فونت را امتحان کنید که با شخصیت برند شما مطابقت دارد و تطبیق پذیری آنها را آزمایش کنید . برخی از فونت ها با فاصله بیشتر بین حروف یا با وزن بیشتر بهتر به نظر می رسند .

هنگام انتخاب رنگ برند و لوگو ، عوامل احساسی ، فرهنگی و روانی هر رنگ را در نظر بگیرید . هر رنگی دارای مفاهیم مثبت و منفی ، ادراکات فرهنگی و واکنش های احساسی است .

شرکت طراحی لوگو

طراحی لوگو یکی از مهمترین و مقدماتی ترین اقدامات برای برندسازی به حساب می آید . لوگو ، نشانه یا نمادی است برای متمایز کردن ما و کسب و کار ما از دیگران .

توجه داشته باشید مهم ترین ویژگی یک شرکت طراحی لوگو آن است که طرح های لوگو آن به صورت اختصاصی برای هر شرکت است و هیچ یک از طرح های طراحی شده کپی نمی باشد .

ویژگی بعدی بهترین شرکت طراحی لوگو آن است که  در طراحی لوگو برای یک برند ، تفاوت بین شرکت مورد نظر وسایر رقبای آن را به خوبی در لوگو درج می کند و آن را ارائه می کند .

ممکن است برای شما این سوال پی آمده باشد که قیمت طراحی لوگو چقدر است ؟

قیمت طراحی لوگو نسبت به سابقه طراح گرافیک و سابقه شرکت  و پیچیدگی و حرفه ای بودن طرح لوگوی شما مشخص می شود .

شرکت هنر برتر بصورت رسمی در زمینه طراحی لوگو فعالیت دارد . طراحی لوگو توسط این شرکت به صورت کاملا اختصاصی می باشد و اصلی ترین هدف شرکت ، رضایت مشتریان است .

روال کاری این شرکت بدین صورت است که شما نمونه کارهای موجود را مشاهده و در صورت تمایل یک طرح اختصاصی برای شما انجام می شود .

5/5 - (1 امتیاز)
, ,
نوشتهٔ پیشین
مهمترین نکات در عکاسی از محصولات غذایی
نوشتهٔ بعدی
طراحی لوگو هنری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست