بهترین شرکت طراحی لوگو

بهترین شرکت طراحی لوگو

اصول طراحی لوگو

بهترین شرکت طراحی لوگو
بهترین شرکت طراحی لوگو

– خوب تحقیق کنید .

برای طراحی صحیح یک لوگو برای شرکت خود ، ضروری است که ابتدا خوب تحقیق کنید و مقدمات برندسازی را انجام دهید .

سعی کنید مفهوم برندتان را خوب درک کنید و آن را تبدیل به یک طوفان فکری کنید . در مرحله بعد اهداف شرکت و ارزش های اصلی خود را یادداشت کنید و یک طرح کلی از تمامی اینها به یاد داشته باشید .

برای شروع تجسم ظاهر یک لوگو ، با استفاده از کلمات کلیدی که در مورد برند خود در نظر دارید ، یک طرح کلی از لوگو در ذهن خود ایجاد کنید .

– آن را ساده نگه دارید .

سادگی در طراحی لوگو حیاتی است . هنگامی که یک لوگو پیچیده و یا درک آن دشوار باشد ، ارزش برند شما را کاهش می دهد .

طراحی غیر ضروری بیش از حد در لوگوی شما جذابیتی ندارد .

همانطور که می دانید لوگوی شما ممکن است در مقیاس های متفاوتی چاپ شود . اگر جزئیات بیش از حد وجود داشته باشد ، زمانی که لوگو بر روی صفحه نمایش کوچک یا مواد چاپی نمایش داده می شود ، به طور واضح قابل دیدن نیست . اگر فونت پیچیده باشد ، ممکن است خواندن آن از روی رنگ ها و بافت ها دشوار باشد .

– آن را به یاد ماندنی کنید .

یک لوگوی به یاد ماندنی به ایجاد ارزش ویژه برند و وفاداری به برند کمک می کند .

وقتی مخاطبان بتواند لوگوی شما را از میلیون ها لوگوی دیگری که هر روز می بینند جدا کنند ، برند شما در حافظه آنها باقی می ماند .

برای مثال شرکت کوکا یکی از به یاد ماندنی ترین لوگوهای تاریخ را دارد . همه در سراسر جهان ، در هر سطحی از جامعه ، می توانند لوگوی کوکاکولا را تشخیص دهند . همین امر در مورد Nike ، Apple نیز صدق می کند .

– استفاده از فونت و رنگ مناسب .

برای ساختن یک لوگوی به یاد ماندنی ، از فونت ها و رنگ های جاودانه استفاده کنید .

سبک های مختلفی از فونت را امتحان کنید که با شخصیت برند شما مطابقت دارد و تطبیق پذیری آنها را آزمایش کنید . برخی از فونت ها با فاصله بیشتر بین حروف یا با وزن بیشتر بهتر به نظر می رسند .

هنگام انتخاب رنگ برند و لوگو ، عوامل احساسی ، فرهنگی و روانی هر رنگ را در نظر بگیرید . هر رنگی دارای مفاهیم مثبت و منفی ، ادراکات فرهنگی و واکنش های احساسی است .

شرکت طراحی لوگو

طراحی لوگو یکی از مهمترین و مقدماتی ترین اقدامات برای برندسازی به حساب می آید . لوگو ، نشانه یا نمادی است برای متمایز کردن ما و کسب و کار ما از دیگران .

توجه داشته باشید مهم ترین ویژگی یک شرکت طراحی لوگو آن است که طرح های لوگو آن به صورت اختصاصی برای هر شرکت است و هیچ یک از طرح های طراحی شده کپی نمی باشد .

ویژگی بعدی بهترین شرکت طراحی لوگو آن است که  در طراحی لوگو برای یک برند ، تفاوت بین شرکت مورد نظر وسایر رقبای آن را به خوبی در لوگو درج می کند و آن را ارائه می کند .

ممکن است برای شما این سوال پی آمده باشد که قیمت طراحی لوگو چقدر است ؟

قیمت طراحی لوگو نسبت به سابقه طراح گرافیک و سابقه شرکت  و پیچیدگی و حرفه ای بودن طرح لوگوی شما مشخص می شود .

شرکت هنر برتر بصورت رسمی در زمینه طراحی لوگو فعالیت دارد . طراحی لوگو توسط این شرکت به صورت کاملا اختصاصی می باشد و اصلی ترین هدف شرکت ، رضایت مشتریان است .

روال کاری این شرکت بدین صورت است که شما نمونه کارهای موجود را مشاهده و در صورت تمایل یک طرح اختصاصی برای شما انجام می شود .

5/5 - (1 امتیاز)
, ,
نوشتهٔ پیشین
مهمترین نکات در عکاسی از محصولات غذایی
نوشتهٔ بعدی
طراحی لوگو هنری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.