اصول طراحی لوگو برای محصولات عسل

اصول طراحی لوگو برای محصولات عسل

وقتی خاطرات دوران کودکی را مرور می کنید ، چیزی که همیشه بسیاری از ما را مجذوب خود می کرد زنبورها و کندوهای آن هاست . زنبورها و عسل چیزی هستند که ما در بسیاری از داستان های جذاب خود از آن ها استفاده می کنیم . اما باید آن ها را نمادی برای سخت کوشی ، کار گروهی و اشتیاق برای جمع آوری عسل با صبر و حوصله بدانیم .

با این حال به نظر ما ، عسل یک ماده واقعاً باورنکردنی است . این نه تنها برای سالم و شکوفا نگه داشتن کندوی عسل ضروری است ، بلکه بخشی از غذای بسیار مغذی برای انسان است که انواع فواید سلامتی و خواص دارویی را برای ما فراهم می کند .

طراحی بسته بندی، طراحی لوگو عسل
طراحی بسته بندی، طراحی لوگو عسل

عسل چنین ماده ای درخشان است و در سطح جهانی مصرف می شود . از این رو وقتی رقابت در این حوزه زیاد باشد ، بسیار مهم است که چگونه می توانید خود را متمایز کنید .

شما باید یک طراحی لوگوی بی نظیر و طراحی خلاق و زیبا داشته باشید تا به گونه ای باشد که شخصیت و ارزش اصلی شما را نمایان کند .

برندینگ عسل

همانطور که می دانید نام برند ، طراحی لوگو ، برچسب ها ، داستان برند و موقعیت  از جنبه های ضروری برندسازی هستند .

نام تجاری عسل عالی به دنیا نشان می دهد که برند شما چه چیزی را نشان می دهد و همه ی این نکات را با شکل ، رنگ ، تصویر و فونت به اشتراک می گذارد .

طراحی لوگوی عسل:

لوگو دارایی برند شماست که باعث می شود برند شما برای افرادی که برای کسب و کار شما مهم هستند قابل تشخیص و تاثیرگذار باشد . برای شرکت شما بسیار مهم است که به لوگوی خود اهمیت دهد زیرا تنها چیزی است که برند را زنده نگه می دارد و از نظر احساسی با مخاطب ارتباط برقرار می کند .

طراحی لوگوی محصول عسل باید نشان دهنده احساس و ظاهر برند باشد که محصول ارگانیک ، درجه یک و متمایز ترین محصول در بازار است.

و با توجه به آن  ، داستان کامل برند ، رنگ ‌ها ، سبک فونت و احساسات کلی به طراحی اضافه می ‌شود .

بسیاری از آثار هنری مورد استفاده در لوگو عسل ، زنبور عسل ، گرده ، قاشق عسل ، کندو و زنبور عسل است و اگر محصول برای بچه ها باشد ، لوگو باید دارای عناصر طنز و سرگرم کننده مانند کارتون زنبور عسل و بسیاری موارد دیگر باشد که توجه آن ها را جلب کند .

طراحی لوگو عسل هانی
طراحی لوگو عسل 

نکاتی درمورد طراحی لوگوی عسل

– رعایت سادگی

قبل از هر چیزی برای طراحی لوگو سعی کنید همیشه سادگی را مد نظر قرار دهید . بهتر است لوگو ها در یک نگاه به مخاطب خود را معرفی نماید و نیازی به کنکاش و تحقیق نباشد . برای بیان مفهوم لوگو همیشه نیازی به المان های پیچیده نیست . لوگو باید به گونه ای باشد که برای عموم قابل درک باشد .

– فونت در طراحی لوگو

قبل استفاده از فونت باید به نوع و هدف طرح دقت شود تا از میان انواع فونت فانتزی ، رسمی ، کودکانه ، ادبی ، قدیمی و غیره بهترین را انتخاب نمود .

طراحان حرفه ای ، انتخاب رنگ ، المان ، جایگذاری فونت و ترکیب این عناصر را با هم به گونه ای انجام می دهند که در نگاه اول توازن و همخوانی را می توان مشاهده کرد.  ما در هنر برتر ابتدا اهداف شما را از طراحی لوگو جویا می شویم ، مفهوم ایجاد برندینگ شما را درک میکنیم و پس از آن لوگوی متناسب با ویژگی های شما طراحی میکنیم . شما می توانید جهت طراحی لوگوی مخصوص برای برند خودتان با ما در ارتباط باشید .

5/5 - (1 امتیاز)
, ,
نوشتهٔ پیشین
طراحی شخصیت و کاراکتر چیست؟
نوشتهٔ بعدی
خدمات طراحی لوگو برای یک شرکت چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست