اهمیت طراحی سایت در برندینگ و فروش محصولات و خدمات

اهمیت طراحی سایت در برندینگ و فروش محصولات و خدمات

اهمیت هویت برند و طراحی وب سایت

هویت برند شما نه تنها نشان دهنده همه چیزهایی است که شرکت شما باید ارائه دهد ، بلکه نشان دهنده ارزش هایی است که برای شرکت شما مهم است . درست مانند هویت شخصی شما ، هویت برند شما چیزی است که شما را از دیگران جدا می کند و طراحی سایت شما فرصت بزرگی برای به اشتراک گذاشتن آن در اختیار شما قرار می دهد !

طراحی سایت در برندینگ، طراحی وب سایت در اصفهان
طراحی سایت در برندینگ، طراحی سایت در اصفهان

بسیاری از مردم فکر می کنند که اصطلاحات برند ، نام تجاری و هویت برند چنان فرقی با هم ندارند ، اما مهم است که بدانیم آن ها متفاوت هستند.

  • نام تجاری : روشی که شرکت شما توسط دیگران درک می شود .
  • برند سازی : رویه بازاریابی که در شکل دادن به یک برند نقش دارد .
  • هویت برند : مجموعه ای از تمام عناصر بصری برای به تصویر کشیدن تصویر مناسب برای مشتری .

یکی از اولین جاهایی که مصرف کنندگان هنگام جستجو کردن به آن مراجعه می کنند ، اینترنت است ، به همین دلیل حیاتی است که وب سایت شما در آن جا باشد تا پیام درست را به تصویر بکشد . وب سایت شما باید با هویت برند شما مطابقت داشته باشد و بالعکس .

به تصویر کشیدن هویت برند شما از طریق وب سایت بسیار مهم است به همین دلیل همیشه توصیه می ‌کنیم که اگر واقعاً می‌ خواهید برند خود را به نمایش بگذارید ، یک طراحی وب ‌سایتی سفارشی انتخاب کنید  تا اطمینان حاصل شود که همه چیزهایی را که ارائه می ‌دهید دقیقاً نشان می ‌دهید و به تصویر می کشید .

در زیر چندین نکته وجود دارد که می ‌توانید برای نشان دادن هویت برند خود در وب ‌سایت خود انجام دهید .

– تصاویر مناسب را انتخاب کنید :

استفاده از تصاویر کلیشه ای و تکراری مناسب نیست. از تصاویر استوک اجتناب کنید و در عوض ، تصاویری را پیدا کنید که واقعاً احساسات برند شما را منتقل می کنند .

برخی از موفق ‌ترین شرکت‌ هاعکس‌ هایی از تیم و عکس ‌های مشتریانی که با برند در تعامل هستند را به اشتراک می گذارند . ایجاد عکس ‌های خود به شما این امکان را می ‌دهد تا رنگ ‌هایی را انتخاب کنید که با برند شما هماهنگ هستند .

– لوگوی خود را به نمایش بگذارید :

به عنوان چهره برند شما ، اگرچه تنها بخشی از داستان است ، لوگوی شما باید در مرکز وب سایت شما قرار گیرد . مطمئن شوید که لوگوی شما طوری طراحی شده است که از محیط اطراف خود متمایز باشد ، کیفیت بالایی داشته باشد و فوراً برای مشتریان شما قابل تشخیص باشد. وقتی شخصی از وب سایت شما بازدید می کند ، چشم او باید مستقیماً به لوگوی شما برود.

نکته: مردم باید بتوانند لوگوی شما را ببینند و فورا بدانند که چه کسی هستید .

نایک اپل و…همگی نمونه ‌های خوبی از برندسازی هستند و اینکه نشان می دهد چگونه یک طراحی لوگوی ساده می ‌تواند اینقدر قدرتمند باشد .

– دعوت به اقدام خود را برجسته کنید :

بسیاری از مردم اهمیت تشویق مشتریان به کلیک کردن را دست کم می گیرند . برجسته کردن یک فراخوان برای اقدام در هر صفحه می ‌تواند تعداد زیادی سرنخ ایجاد کند ، اما ، درست مانند لوگوی شما ، باید مطمئن شوید که این ها عاری از هر گونه درهم‌ کاری هستند .

از رنگ ‌ها ، فونت ‌ها و شکل‌ هایی استفاده کنید که با برند شما مطابقت دارند ، اما از بقیه صفحه نیز متمایز هستند و چشم‌ ها را به خود جلب می ‌کنند .

نکته : یک فراخوان فقط نباید « اکنون بخرید » یا « از اینجا سفارش دهید » باشد . می ‌توانید از کلمه های بهترین مانند « بیشتر بدانید » یا «به شما کمک کنیم» را امتحان کنید .

– روی پیام اصلی خود تمرکز کنید :

در حالی که ما پیشنهاد نمی کنیم که وب سایت شما درهم ریخته از اطلاعات ، تصاویر و فراخوان برای اقدام باشد ، پیشنهاد می کنیم تمرکز خود را از زیبایی شناسی وب سایت خود بردارید و بیشتر در مورد پیام اصلی شرکت خود فکر کنید .

اطمینان از اینکه این موضوع به واضح ‌ترین شکل ممکن رخ می ‌دهد ممکن است به این معنی باشد که باید طراحی خود را ساده کنید ، فضای بیشتری را برای فضای سفید ایجاد کنید و رنگ‌ ها و فونت ‌های مورد علاقه ‌تان را برای چیزی که با لحن کلی مطابقت دارد کنار بگذارید . وب سایت شما مکانی اصلی است که مشتریان شما برند شما را مشاهده می کنند ، بنابراین ثبات بسیار مهم است .

به عنوان یک شرکت ، هرگز نباید اهمیت نام تجاری وب سایت خود را دست کم بگیرید و اینکه چگونه می تواند کاربران را به مشتریان تبدیل کند و سپس به موقع ، دنبال کنندگان وفادار برند شما را تبدیل کند . با در نظر گرفتن هویت برند خود ، وب سایت شما باید ارزش های اصلی شما را به وضوح منتقل کند و به مشتریان اجازه دهد تا در سطح احساسی با شما ارتباط برقرار کنند و آن ها را تشویق به انجام آن کلیک بسیار مهم کند . اگر به فکر طراحی وب سایت شخصی برای خود می باشید می توانید با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید .

5/5 - (1 امتیاز)
, , , ,
نوشتهٔ پیشین
اهمیت رنگ در برندسازی صنعت شما و تاثیر آن در فروش
نوشتهٔ بعدی
نکات مهم که درباره پشتیبانی طراحی سایت باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.