طراحی لوگو در حرفه ی آرایشگری

طراحی لوگو در حرفه ی آرایشگری شاخه ی مراقبت پوست (skin Care)

لوگو نشانی گرافیکی است و  نماینده بصری شغل و حرفه ی شما است پس طراحی لوگو از موارد بسیار مهم بشمار می رود،در اینجا راهی را که برای طراحی لوگو استفاده کردیم،  باهم می خوانیم:

تحقیق در مورد حرفه شما و شناسایی مخاطب 

پیش از شروع طراحی لوگو در مورد کسب و کار شما پرسیده می شود که در لوگویی که به تازگی طراحی کرده ایم در زمینه زیبایی فرد نقش دارد و ارائه کننده خدمات مراقبت از پوست می باشد. همچنین در مورد نوع مشتریان کسب و کار شما سوال می پرسیم که بدانیم با چه نوع جامعه ی هدفی روبرو هستیم.

طراحی لوگو-رسانه هنر برتر-کریمی

طراحی کانسپت 

سپس بعد از دریافت اطلاعات کسب و کار  و درک آنها، تیم طراحی ما شروع به طراحی کانسپت کردندکه با توجه به نوع فعالیت ، نوع مشتریانشان، در نظر گرفتن رقبا و همچنین چاشنی خلاقیت به کانسپت زیبایی، طراوت و جوانی رسیدیم.

 

تولید ایده

بعد از طراحی کانسپت نوبت به تولید و طراحی ایده می شود، که ایده ما چهره ، برگ و تاج بود،  این ایده را شروع به طراحی کردیم و با کمک نام مجموعه و برند شخصی آرایشگر این ایده را پیاده سازی کردیم که اگر در لوگو دقت کنید هم تاج را خواهید دید و هم چهره و هم برگ را .

 

و در نهایت بعد از تایید آرایشگر عزیزمان این کانسپت و ایده به سرانجام رسید و بازهم افتخاری دیگر را برای کانون آگهی و تبلیغات رسانه هنر برتر کسب گردید.

طراحی لوگو.کریمی-رسانه هنر برتر

 

 

Rate this post
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
تبلیغات تلویزیونی، پادشاه تبلیغات
نوشتهٔ بعدی
چرا بیلبورد محبوب است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست