چگونه یک لوگو منحصر به فرد طراحی کنیم؟

شرکت ها اکنون اهمیت یک لوگو منحصر به فرد را درک کرده اند زیرا می خواهند رابطه ای یک یکپارچه با مصرف کنندگان ایجاد کنند. از این رو، اجزای بصری در ساخت یک نام تجاری قوی، ضروری هستند و به این دلیل است که کارشناسان بازاریابی در استفاده از نام تجاری خود در همه جا توصیه می کنند! لوگو شما کسب و کار شما را معرفی می کند به همین دلیل باید منحصر به فرد و به یاد ماندنی باشد. هر کسب و کار یا وب سایت نیاز به یک لوگو دارد، طراحی لوگو بخش مهمی از موفقیت کسب و کار در بازار رقابتی است. لوگو منحصر به فرد نیز ابزار عالی برای ساخت نام تجاری یک کسب و کار هستند. اما ایجاد چنین لوگوهایی نیاز به مهارت های طراحی بالا یک طراح گرافیک حرفه ای دارد.
یک طراح برای طراحی لوگو منحصر به فرد، برخی سوالات کلیدی را از طریق فرم طراحی لوگو از مشتریان خود سؤال خواهد کرد. این به این دلیل است که در مورد یک کسب و کار، محصولات یا خدمات و خواسته مشتریان اطلاعاتی به دست آورد که پیش زمینه ای برای طراحی داشته باشد و لوگو طراحی شده مطابق با سلقه مشتریان باشد. در دنیای رقابتی مدرن، صاحبان کسب و کار مایل به تبدیل لوگو های خود به یک سلاح بازاریابی قوی برای جلب توجه مشتریان هدف هستند. بنابراین، لوگو باید یک طراحی منحصر به فرد داشته باشد که مردم قبل از آن هرگز ندیده اند. این بدان معنی است که کار طراح لوگو خلاق بسیار سخت تر شده است. طراح باید آرمی را که از جمعیت هزاران لوگو منحصر به فرد است، جستجو کند. لوگو یک شرکت یکی از استراتژی های بازاریابی اصلی و هویت آن شرکت است که در همه جا از جمله تبلیغات، کاتالوگ و بروشورها، وب سایت ها و طرح های دیگر چاپی وجود دارد. طراحی لوگو یک فرایند بسیار مهم است زیرا فقط آن لوگو باید مختص شما باشد.

در اینجا چند نکته برای ایجاد لوگو منحصر به فرد و قابل توجه وجود دارد:

 1. تحقیق کسب و کار مشتری شما
  به عنوان یک طراح لوگو، نخستین گام این است که در مورد کسب و کار مشتری خود تحقیق کنید و اطلاعات کامل در مورد آن داشته باشید تا بتوانید لوگو مطابق با سلیقه و خواسته آن ها طراحی کنید
 2. داشتن ایده منحصر به فرد
  برای ایجاد لوگو منحصر به فرد، ابتدا باید یک ایده منحصر به فرد داشته باشید. اگر شما آرم های موفق جهانی را مشاهده می کنید، متوجه خواهید شد که آنها بر اساس ایده ای هستند که کاملا خودشان هستند. در واقع، چنین ایده کلید موفقیت آنها نه تنها در لوگو بلکه در کسب و کار نیز است. بنابراین، درس این است که یک ایده برای آرم قبلا هرگز نباید قبل از هر کسی مورد استفاده قرار گیرد.
  یکی از ترفندها این است که بسیاری از طرح هایی که در ذهن دارید، به سرعت بر روی یک کاغذ قرار دهید. و اگر یکی یا دوتا طرح ها را دوست داشتید، سعی کنید آنها را را اجرا کنید و به آرمهای تمام عیار تبدیل کنید. این یکی از نکات کلیدی برای طراحی لوگو های منحصر به فرد است.
 3. استفاده درست از رنگ ها در طراحی
  رنگ ها یکی از مهمترین عناصر طراحی هستند. طراحان باتجربه می دانند که رنگ ها می توانند احساسات بسیاری را تحریک کنند. هنگامی که مردم رنگ خاصی را می بینند، به طور احساسی واکنش نشان می دهند. به عنوان مثال، اگر آن ها رنگ قرمز را ببینند، معمولا احساس عشق و اشتیاق دارند. بنابراین، اکثر لوگو های رستوران و فست فود قرمز هستند.

یکی از خدمات کانون آگهی و تبلیغات رسانه هنر برتر طراحی لوگو می باشد و اینکار را با کمکی تیم طراحان و گرافیست های مجرب با توجه به کسب و کار شما و هم چنین فرمی که پیش از طراحی تکمیل کرده اید، انجام می دهیم.

پذیرش سفارش طراحی لوگو در تهران با رسانه هنر برتر.

لوگو منحصر به فرد
لوگو منحصر به فرد
Rate this post
طراحی لوگو, طراحی لوگو اصفهان, طراحی لوگو در اصفهان, طراحی لوگو در شیراز, طراحی لوگو در مشهد, طراحی لوگو در کیش, لوگو, لوگو منحصر به فرد
نوشتهٔ پیشین
چرا باید وب سایت خود را سئو کنیم
نوشتهٔ بعدی
مجله تبلیغاتی لوکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.