هدایای تبلیغاتی

مهم ترین وظیفه کسب و کار ها جلب توجه مشتریان به سمت خدمات، محصولات و برند خود است. یکی از بهترین روش ها برای به دست آوردن مشتری و نگه داشتن مشتریان سابق هدایای تبلیغاتی است. به عبارتی هدیه تبلیغاتی یک روش موثر بازاریابی در بین واحدهای تجاری و تولیدی، و خدماتی محسوب میشود. همچنین این هدایا نشانه ی قدردانی شما از مشتریانتان است.
با نزدیک شدن به ایام نوروز هر سال بیش از پیش نیاز به هدایای تبلیغاتی حس میشود. بهتر است با توجه به بودجه خود هدیه تبلیغاتی مورد نظرتان را انتخاب کنید و از آن برای تبلیغ خود بهره ببرید. شما میتوانید در هر زمانی با هزینه بسیار کم تبلیغ موثر را انجام دهید.
هدایای تبلیغاتی در عین کوچکی بسیار متنوع هستند. تنوع و طرح های مختلف یکی از ویژگی های آن است. از طرف دیگر قیمت مناسب آنها را به یک روش موثر برای تبلیغات تبدیل کرده است.
از جمله خدمات رسانه هنر برتر ارائه هدایای تبلیغاتی متنوع و زیباست. شما می توانید لیست هدایای ارائه شده  را به همراه عکس و قیمت  مشاهده کنید و برای سفارش هر کدام با ما تماس بگیرید.

کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی برای مشتریان شما در ادامه لیست شده اندو شما میتوانید عکس هر محصول را در این صفحه مشاهده کنید.

  • جا ساعت و زیو آلات X55   قیمت این محصول  25000 تومان میباشد
  • جا عودی و یک عدد شمع X44 قیمت این محصول  12000 تومان میباشد
  • جاگلدانی X33  قیمت این محصول  16000 تومان میباشد
  • جا گلدانی X22 قیمت این محصول  50000 تومان میباشد

اهمیت تبلیغات در فروش

هدف اصلی تبلیغات افزایش تعداد افرادی است که محصول شما را خریداری می کنند. شما می توانید با استفاده از تبلیغات برای متقاعد کردن مشتریان به اینکه محصول شما با کیفیت، مفید یا مطلوب است، به این هدف دست یابید.

جهت سفارش هدایای تبلیغاتی باشماره زیر تماس حاصل نمایید

۶۱۰ ۳۳ ۶۶ ۳ – ۰۳۱

تبلیغات چه کمکی در فروش محصول و خدمات انجام می دهد

تبلیغات در این عصر مدرن از بازار رقابتی بسیار به یک کلمه کلیدی با نیروی ارتباطی قدرتمند و ابزار بازاریابی حیاتی تبدیل شده است که به فروش کالا ها، خدمات، تصاویر و ایده ها از طریق کانال های اطلاعات و متقاعدسازی کمک می کند.

در واقع، صفت های زیادی وجود دارد که قدرت تبلیغات را توصیف می کند : جذاب، پویا، ضروری، مادی گرایانه، متقاعد کننده و همه جا حاضر.

استراتژی های تبلیغاتی باعث افزایش حجم فروش محصولات مصرفی تولیدی می شود و به دلیل پیچیدگی روزافزون رسانه های جمعی و آگاهی عمومی مردم در رشد بخش تجاری اهمیت پیدا کرده است.

تولید کنندگان و توزیع کنندگان کالا های مصرفی تمام تلاش های لازم را برای فروش کالا های خود به مردم انجام می دهند به همین دلیل، نیاز است که در حوزه تبلیغات فعال باشید و از رقبایتان پیشی بگیرید.

تبلیغات چه کاری برای کسب و کار انجام می‌ دهد؟

همانطور که می‌ دانید تبلیغات از گذشته تاکنون، تاثیر زیادی در بسیاری از کسب و کارها داشته است.

به طور کلی تبلیغات سه هدف اصلی دارد :

– آگاهی از محصول (مخاطبان شما را از محصولات و خدمات ارائه شده شما آگاه می‌ کند و اطلاعات محصول را می دهد)

– جذب مشتری (مشتریان احتمالی و جدید را تحت تاثیر قرار می دهد

تا شما را انتخاب کنند و از محصولاتتان استفاده کنند)

– یادآوری (اگر چندین سال از ارائه خدمات شما گذشته باشد، به مصرف کنندگان اطلاع می ‌دهد که بیزینس شما چه خدمات یا محصولاتی ارائه می‌ کند و موجب فراموشی برندتان نمی شود)

شما با استفاده تبلغیات به برداشت های قدیمی یا منفی نسبت به شرکت خود پایان می دهید. همچنین باعث می ‌شوید محصولات یا خدمات برند شما توسط افراد بیشتری دیده شوند.

تبلیغات چه نقشی بر فروش محصول دارد؟

1.موجب افزایش آگاهی از برندتان می شود.

مهم ترین نقش تبلیغات در فروش محصول، افزایش آگاهی از برند است.

تبلیغات موجب می شود مشتریان احتمالی تبدیل به خریداران وفادار شوند. هنگامی که یک فرد تبلیغ محصول و یا برند شما را می بیند، ترغیب می شود که از محصول شما استفاده کند و از مزایای آن بهره ببرد. به همین دلیل تبلیغات موجب افزایش آگاهی افراد از برند و در نتیجه خرید و سود شما می شود.

2.تاثیر در رفتار مشتری و فروش بیشتر

هنگامی که تبلیغ شما منتشر شود، تاثیر زیادی بر روی رفتار مشتری خواهد داشت زیرا در تبلیغ شما، مزایای محصول، معرفی شرکت شما و… درج می شود. به همین دلیل مشتری ای که به سمت شما می آید با آگاهی از برندتان پیش می آید. در این صورت به جای اینکه رقبایتان را ترجیح دهد، شما را انتخاب می کند و راحت تر اقدام به خرید می کند.

3.معرفی محصولات جدید خود

هنگامی که یک محصول جدید توسط برندتان موجود شود، مشتریان از آن آگاه نیستند و یا مزایای آن را نمی دانند.

شما به وسیله تبلیغات می توانید آن ها را از مزایای فوق العاده محصولتان و یا طریقه استفاده از آن با خبر کنید. در این صورت هنگام خرید مشتریان جذب محصول خواهند شد.

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.