طراحی لوگو برای برندهای آرایشی و بهداشتی

طراحی لوگو برای برندهای آرایشی و بهداشتی

چطور لوگوی مناسبی در صنعت زیبایی داشته باشیم ؟

طراحی لوگو برای برندهای آرایشی و بهداشتی : ساخت لوگو آرایشی و بهداشتی در صنعت زیبایی باعث ایجاد رقابت های شدیدی بین صاحبان این دسته مشاغل شده است .

یک عنصر مهم برای متمایز شدن لوگوی برند آرایشی شما نام تجاری شماست که در طراحی لوگو نقش مهمی دارد .

طراحی لوگو برای برندهای آرایشی و بهداشتی
طراحی لوگو برای برندهای آرایشی و بهداشتی

برای اینکه یک لوگوی آزایشی موفق داشته باشید سعی کنید مخاطبان این حرفه را دریابید و طبق سلیقه آنان پیش ببرید .

موارد مهم در ایجاد لوگو آرایشی و بهداشتی :

شما باید تمام موارد لازم اعم از تصاویر، رنگ ، فونت مورد نظر و … را در نظر بگیرید  و با کنار هم قرار دادن و تجسم نتیجه نهایی لوگوی خود ، آنرا خلق کنید .

تایپوگرافی

فونت هایی که برای خلق لوگوی خود به کار می برید در رساندن پیام مورد نظر شما به مخاطب کمک می کند .

با استفاده از فونت مناسب می توانید لوگوی زیباتری داشته باشید و باعث شود لوگوی شما توجه مخاطبان را جلب کند و در ذهنشان بماند .

انتخاب رنگ

انتخاب رنگ اصلی ترین و مهم ترین ابزار ساخت لوگو آرایشی بهداشتی است . سعی کنید از رنگ هایی استفاده کنید که تاثیر روی احساسات مخاطب بگذارد و مفهوم برندتان را به خوبی به تصویر بکشد .

شما می توانید با توجه به مفهوم رنگ ها نیز از آن ها استفاده کنید . برای مثال رنگ بنفش در لوگو ها تا حد زیادی قابل اعتماد بودن شما را نشان می دهد .

شکل لوگو

سعی کنید در طراحی شکل لوگوی خود متفاوت باشید . عمده زیادی از لوگو های آرایشی بهداشتی شکل گرد دارند . داشتن لوگویی با شکل متفاوت می تواند شما را خاص جلوه دهد .

شعار کوتاه

می توانید به همراه آرم و اسم خود یک پیام کوتاه نیز در لوگوی خود درج کنید . این باعث جلب اعتماد مشتریان شما می شود و مشتریان زیادی را جذب برند شما می کند .

ایده طراحی لوگو برای برند آرایشی بهداشتی

در طراحی لوگو برند های آرایشی باید از عناصری استفاده کرد که بدون نیاز به گفتن حتی یک کلمه ، مجموعه ی کاملی از اطلاعات برند شما را به مخاطب منتقل کند . اغلب برند های معتبر فقط از نماد های خود برای شناسایی استفاده میکنند و نام های تجاری را ضروری نمی دانند.

برای مثال می توانید از نشانه های دخترانه مانند ( مو ، دست و یا .. ) استفاده کنید . این نشانه های مشتریان زن را جذب می کند و می تواند در موفق شدن حرفه شما کمک کند .

طراحی لوگو برای برندهای آرایشی و بهداشتی
طراحی لوگو برای برندهای آرایشی و بهداشتی

چطور از لوگو لوازم آرایشی و بهداشتی خود در فضای مجازی استفاده کنیم ؟

در سال های اخیر تقریبا برند های زیادی به خصوص آرایشی بهداشتی برای حضور در رسانه های اجتماعی با کیفیت ترین لوگوها را ساخته اند . اگر می خواهید برند لوازم آرایشی شما موفق شود ، لازم است آنرا در رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید . و تقریبا قرار دادن آن در شبکه اجتماعی اینستاگرام دیده شدن زیادی را به همراه دارد .

برای به نمایش گذاشتن لوگوی خود در اینستاگرام میتوانید کارهای متفاوتی از جمله باز کردن جعبه برند های محصولات و … انجام دهید . به علاوه همیشه فعال باشید تا در ذهن مخاطبان هدف خود تاثیر بیشتری داشته باشید .

5/5 - (1 امتیاز)
, , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
اصول طراحی وب سایت فروشگاهی
نوشتهٔ بعدی
مهمترین اصول طراحی لوگو جواهرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.