تبلیغات بیلبورد در اصفهان

رزرو بیلبورد در اصفهان ( تبلیغات محیطی در اصفهان)

در اصفهان بر روی  بیلبورد  های سطح شهر اصفهان و حومه شهر به شرح ذیل:
بيلبورد های سطح شهر و حاشيه زاينده رود در  ابعاد3در 5متر
پل های عابر  پياده مکانيزه در به عرض 1.5 تا3متر
پل های عابر پياده سطح شهر و حاشیه شهر
بيلبورد های سه وجی
استند های  سيمانی سطح شهر
تابلو های چهار  وجهی زير  ساعتی

جهت دریافت لیست قیمت های بیلبوردهای مورد نظر با ما تماس بگیرید.

بیلبورد اصفهان /  رزرو بیلبورد | اجاره بیلبورد در اصفهان | تبلیغات شهری اصفهان | تبلیغات محیطی اصفهان

جهت استعلام از قیمت ها در مورد تبلیغات محیطی در اصفهان باشماره های زیر تماس حاصل نمایید

610 33 66 3 – 031

قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

طراحی بیلبورد شامل ایجاد گرافیک و متن از نظر بصری جذاب و جلب توجه است که می تواند در سازه های تبلیغاتی بزرگ در فضای باز نمایش داده شود. هدف این است که پیامی را در مدت زمان محدودی به طور مؤثر به مخاطبان گذرا منتقل کنید. طراحی موثر بیلبورد فاکتورهایی مانند انتخاب فونت، طرح رنگ، تصاویر و ترکیب کلی را در نظر می گیرد. طرح باید از فاصله دور واضح و خوانا باشد و با هویت برند و پیام تبلیغاتی مطابقت داشته باشد.

طراحی بیلبورد می تواند تاثیر بسزایی در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی داشته باشد. برخی از تأثیرات طراحی مؤثر بیلبورد عبارتند از: افزایش دید: یک بیلبورد با طراحی خوب برای مخاطبان گذرا بیشتر قابل توجه و به یاد ماندنی خواهد بود و این احتمال را افزایش می دهد که مردم متوجه تبلیغات شوند. شناخت برند: طراحی بیلبورد منسجم و جذاب از نظر بصری می تواند به تثبیت هویت برند و افزایش شناخت در بین مخاطبان هدف کمک کند. حفظ پیام: یک طراحی واضح و ساده می تواند به اطمینان حاصل شود که پیام در حال انتقال به راحتی قابل درک و به خاطر سپردن است. ارتباط موثر: یک طراحی بیلبورد خوب می تواند به طور موثر پیام مورد نظر را منتقل کند و مخاطبان هدف را برای انجام یک اقدام دلخواه، مانند بازدید از یک وب سایت یا خرید، ترغیب کند. به طور کلی، طراحی موثر بیلبورد در دستیابی به اهداف یک کمپین تبلیغاتی بسیار مهم است و می تواند تأثیری پایدار بر موفقیت یک تجارت یا محصول داشته باشد.

 

 

جدول تعرفه و مشخصات بیلبورد ها و استند های شهری در اصفهان

طراحی بیلبورد در اصفهان ( تبلیغات محیطی در اصفهان)

تبلیغات محیطی ( اجاره و رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی در اصفهان )

با توجه به رعایت چند نکته و اصول ساده، علاوه بر افزایش جذابیت در طراحی بیلبورد تبلیغاتی، می توان آن را تاثیر گذار کرده و در خاطر مخاطب تثبیت کرد.

  • در مرحله اول گرافیست باید از تعداد کلمات کم در حدود شش، هفت کلمه یا حتی کمتر در طراحی بیلبورد استفاده کند. وقتی مخاطب در حال حرکت با خودرو می باشد خواندن مطلب و متن برای او مشکل است. پس طراح در زمان طراحی بیلبورد تبلیغاتی باید از تعداد کلمات کمتر استفاده نموده تا مخاطب که در حال حرکت است بتواند آن را به آسانی دیده و پیام مورد نظر صاحب برند را به صورت نا محسوس دریافت کند.
  • توجه مخاطب عبوری جلب شود اما خطری متوجه راننده نباشد. گرافیست برای انتقال پیام بیلبورد به رانندگان تنها چند ثانیه بیش تر زمان ندارد تا مخاطب را جذب کند. باید بسیار خلاقانه این کار را انجام دهد تا مخاطب را مجذوب کند اما به گونه ای که این جلب توجه باعث ایجاد حادثه نگردد.
  • بیلبورد برای ارائه رزومه نبوده و نیازی به درج شماره تماس نیست. طراح توانمند باید بتواند در ظزف حداکثر حدود ۱۰ ثانیه پیام بیلبورد را به مخاطب منتقل کند و شماره تماس جزو این تبلیغ نیست. بیلبورد ابزاری است که وظیفه‌ آن ایجاد یک جرقه در ذهن مخاطب است. بنابراین از آن برای برندینگ و معرفی محصول یا شعار تبلیغاتی برند استفاده می شود.

 

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

هدف از تبلیغات محیطی به عنوان امری در تبلیغات چیست؟

به احتمال بسیار زیاد شما هم تا به حال بارها بیلبوردهای تبلیغاتی را مشاهده کرده اید. این بیلبوردها یکی از راه های تبلیغاتی هستند که معمولاً شرکت ها و صنایع بزرگ برای معرفی محصولات و خودشان از آنها استفاده می کنند. البته از بیلبورد تبلیغاتی برای موارد دیگری هم استفاده می شود اما مهمترین آن همان معرفی محصولات شرکت های بزرگ است که خدمت آن بیان کردیم. استفاده از این راه تبلیغاتی هزینه های بسیار زیادی را برای شرکت ها به همراه خواهد داشت و قطعاً اثرگذاری تبلیغاتی آن آنقدر بالا است که کارخانجات برای استفاده از آن به شدت مشتاق هستند. در ادامه در مورد اینکه هدف از بیلبورد تبلیغاتی و استفاده از آن چیست نکاتی را خدمت شما بیان خواهیم نمود.

بیلبورد بین راهی
بیلبورد بین راهی

چرا تبلیغات بیلبورد مهم هستند ؟

مهمترین هدف از بیلبورد تبلیغاتی معرفی برند تجاری در ابعاد بزرگ می باشد. بیلبورد های تبلیغاتی در طول سالهای گذشته پیشرفت های زیادی داشته اند و حتی در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان در حال حاضر بیلبوردهای سه بعدی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در بسیاری از کشورهای جهان شرکت ها و برندهای بزرگ برای اینکه محصولات خودشان را راحت تر بین مردم محبوب کنند از تصاویر تخیلی و یا تصاویر شخصیت های مشهور کشور خودشان استفاده می کنند.

البته اهداف بیلبوردها تنها در تبلیغات خلاصه نمی شود و از آنها می توان برای فرهنگ سازی و یا معرفی موضوعات گوناگون استفاده کرد که در کشورهای مختلف هم این استفاده ها به خوبی انجام می‌شود و البته در کشور ما هم در سالیان گذشته استفاده های بسیار زیادی از بیلبورد ها چه در زمینه تبلیغاتی چه در زمینه های دیگر وجود داشته است.

در حقیقت نمی توان هدف خاصی را از استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی عنوان کرد و اهداف بسیار زیادی هستند که می توانیم با استفاده از این بیلبوردها به آن‍ها برسیم.

اهمیت متن مناسب در بیلبورد در اصفهان چه قدر است ؟

توجه به جزئیات در بیلبوردهای تبلیغاتی باعث می‌شود تا اثرگذاری تبلیغات شما بر روی مخاطبین چند برابر شود. جزئیاتی که در بیلبورد های تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد استفاده از متن مناسب بیلبوردها است. متن مناسب باید به گونه‌ای باشد که مخاطب را کاملا جذب تبلیغات شما کند و باعث شود او برای لحظاتی مجذوب تبلیغات شما گردد تا تبلیغات شما برای بازه زمانی بلند مدت در ذهن او حک شود و به این راحتی ها از ذهن خارج نشود. سعی می‌کنیم در این مطلب مهم ترین نکاتی که به شما در راه رسیدن به یک متن مناسب برای تبلیغات بیلبوردی کمک می کند را بیان نماییم.

چه متنی باید در بیلبورد قرار گیرد ؟

توجه به جزئیات در بیلبوردهای تبلیغاتی باعث می‌شود تا اثرگذاری تبلیغات شما بر روی مخاطبین چند برابر شود. جزئیاتی که در بیلبورد های تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد استفاده از متن مناسب بیلبوردها است.

متن مناسب باید به گونه‌ای باشد که مخاطب را کاملا جذب تبلیغات شما کند و باعث شود او برای لحظاتی مجذوب تبلیغات شما گردد تا تبلیغات شما برای بازه زمانی بلند مدت در ذهن او حک شود و به این راحتی ها از ذهن خارج نشود. سعی می‌کنیم در این مطلب مهم ترین نکاتی که به شما در راه رسیدن به یک متن مناسب برای تبلیغات بیلبوردی کمک می کند را بیان نماییم.

متن مناسب بیلبورد در اصفهان تبلیغات محیطی چگونه باید باشد؟

متن مناسب بیلبورد متنی است که خلاقانه باشد و شما با استفاده از هوش و ذهن خودتان توانسته باشید آن را خلق کنید. متنی که با استفاده از خلاقیت ذهنی خود شما ایجاد شود منحصر به فرد از متن هایی می باشد که تا به امروز بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی مشاهده شده و مردم تمایل بیشتری به متن های جدید و جذاب نشان می دهند.

البته توجه داشته باشید که حتماً متن تبلیغاتی نباید خیلی پیچیده و سخت طراحی شود و تنها کافی است یک متن ساده و بدون جملات کلیشه ای را که مردم با آن ارتباط بهتری برقرار می‌کنند برای بیلبورد تبلیغاتی خودتان آماده کنید.

توجه داشته باشید که هدف شما تنها و تنها جذب مخاطب است و مخاطب شما هم عموم مردم هستند که ترجیح می‌دهند با متن های ساده و روان در تبلیغات مواجه شوند تا این که بخواهند جملات کلیشه ای و سخت را مشاهده کنند.

البته توجه داشته باشید که شما از شعار های تبلیغاتی هم باید در متن های خودتان استفاده کنید. البته در این زمینه هم باید از شعار هایی استفاده کنید که عامه پسند باشد و برای مخاطب باورپذیر باشد. با توجه به این نکات قطعا می‌توانید متن مناسبی برای بیلبورد های خودتان پیدا کنید.

اجاره بیلبورد در اصفهان

هنگامی که نوبت به راه اندازی یک کمپین تبلیغات بیلبورد در اصفهان و تبلیغات محیطی در فضای باز می رسد ، تلاش شما باید بر اساس یک یا چند هدف به وضوح تعریف شده باشد. به طور خلاصه، شما فقط زمانی باید کمپین خود را راه اندازی کنید که یک هدف نهایی را در ذهن داشته باشید ، که با تبلیغات محیطی و بیلبورد در اصفهان به آن خواهید رسید .

اما دقیقاً چگونه مشتریان خود را شناسایی می کنید؟

1-شناخت مشتریان بالقوه

یکی از گزینه‌ها شناخت «شخصیت خریدار» است که نمایشی نیمه تخیلی از مصرف‌کننده ایده‌آل شماست.که می تواند از مجموعه داده های مصرف کننده فعلی و تحقیقات بازار هدفمند در منطقه محلی ساخته شود و شامل اطلاعاتی مانند سن، جمعیت شناسی، الگوهای رفتاری و انگیزه ها باشد. در نهایت، باید مشتریان هدف شما را تجسم بخشد و درک عمیقی از کسانی که می‌خواهید برایشان جذاب باشد فراهم کنید.

2- انجام نظرسنجی های دقیق از کاربران

چه شما یک سرمایه‌گذاری نوپا هستید که مشتریان هدف را به تازگی تعیین کرده اید یا اگر به دنبال گسترش دامنه دسترسی خود به جمعیت‌ مشتریان جدیدی هستید، توصیه می‌کنیم از ابزارهایی مانند نظر سنجی های آنلاین شبکه های اجتماعی استفاده کنید .

3-تنظیم یک هدف

مسلماً مهمترین عنصر در برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی در فضای باز تعیین یک هدف کلی است.
برای اطمینان از موفقیت آن، مهم است که دقیقاً مشخص کنید که می‌خواهید مشتریانتان در نتیجه دیدن تبلیغات شما چه اقدامی انجام دهند.

کجا باید فضای باز اجاره کرد

انتخاب مکان مناسب برای بیلبورد در اصفهان تبلیغات محیطی در فضای باز بسیار مهم است. آنچه مکان مناسب را تعیین می کند بسته به کسب و کار، اهداف کمپین و افرادی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید متفاوت است.
به عبارت ساده، باید اطمینان حاصل کنید که تبلیغات را در مکان‌هایی قرار می‌دهید که احتمال یافتن مخاطبان هدف شما وجود دارد.