تبلیغات بیلبورد در اصفهان

تبلیغات بیلبورد اصفهان

بیلبورد اصفهان یا تبلیغات محیطی که شامل اجاره بیلبورد در اصفهان می شود بهترین گزینه برای معرفی برندهای مطرح در سطح شهر می باشد. اصفهان به عنوان یکی از کلان شهرهای ایران با جاذبه های گردشگری بسیار میزبان افراد زیادی از شهر های مختلف است و همین شرایط دیده شدن تبلیغات یک برند را فراهم میکند. بنابراین یکی از تاثیرگذارترین تبلیغات محیطی ، بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان است که برند شما را به همگان معرفی خواهد کرد . اگر شما هم نیاز به یک جایگاه ارزشمند برای معرفی خود دارید با رسانه هنربرتر مجری تبلیغات محیطی اصفهان تماس بگیرید .

جهت اطمینان از بروز بودن تعرفه ها و رزرو با شماره 4600 418 0912 تماس حاصل نمایید.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

بیلبوردهای اصفهان در مناطق پر رفت و آمد نصب می شوند تا دامنه دیدشان را به حداکثر برسانند و مخاطبان زیادی را جذب کنند. آنها نوعی تبلیغات خارج از خانه (OOH) هستند که انواع مختلفی از تبلیغات قرار داده شده در فضاهای عمومی را در بر می گیرد.

قرارگیری استراتژیک بیلبوردها در کنار بزرگراه ها و در شهرها باعث می شود که تعداد قابل توجهی از رانندگان و عابران پیاده آن ها را ببینند. این دید بالا به اثربخشی آنها در ایجاد آگاهی از برند کمک می کند. با نمایش کسب و کار، محصول یا کمپین خود در یک بیلبورد، به طور بالقوه می توانید به تعداد زیادی از افراد دسترسی پیدا کنید و نمایش پیام خود را افزایش دهید.

بیلبورد در اصفهان در مقایسه با بسیاری از روش های بازاریابی دیگر به دلیل ایجاد تعداد زیادی بازدید و برداشت شناخته می شوند. حضور آنها در مناطق شلوغ به آنها این امکان را می دهد که توجه عابران را به خود جلب کنند و تأثیری ماندگار ایجاد کنند. در نتیجه، تبلیغات بیلبورد می تواند وسیله ای موثر برای دستیابی به مخاطبان متنوع و ایجاد شناخت برند باشد.

تعرفه و قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

در لیست زیر قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان با توجه به مکان نصب آن قابل مشاهده است . در لیستی که مشاهده می کنید ابعاد بیلبورد ، مکان نصب و قیمت اجاره ماهانه درج شده است . در صورتی که نیاز به مشاروه دارید با ما تماس بگیرید.

برای دانلود فایل PDF لیست قیمت های اجاره بیلبورد کلیک کنید .

لیست قیمت اجاره بیلبورد

لیست قیمت اجاره بیلبورد

لیست قیمت اجاره بیلبورد

لیست قیمت اجاره بیلبورد

لیست قیمت اجاره بیلبورد

 

لیست قیمت بیلبوردهای درون شهری اصفهان

برای دانلود فایل PDF قیمت اجاره بیلبوردهای درون شهری اصفهان کلیک کنید .

 قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

 قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

 بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

 

 قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

 

طراحی بیلبورد شامل ایجاد گرافیک و متن از نظر بصری جذاب و جلب توجه است که می تواند در سازه های تبلیغاتی بزرگ در فضای باز نمایش داده شود. هدف این است که پیامی را در مدت زمان محدودی به طور مؤثر به مخاطبان گذرا منتقل کنید. طراحی موثر بیلبورد فاکتورهایی مانند انتخاب فونت، طرح رنگ، تصاویر و ترکیب کلی را در نظر می گیرد. طرح باید از فاصله دور واضح و خوانا باشد و با هویت برند و پیام تبلیغاتی مطابقت داشته باشد.

طراحی بیلبورد در اصفهان می تواند تاثیر بسزایی در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی داشته باشد. برخی از تأثیرات طراحی مؤثر بیلبورد عبارتند از: افزایش دید: یک بیلبورد با طراحی خوب برای مخاطبان گذرا بیشتر قابل توجه و به یاد ماندنی خواهد بود و این احتمال را افزایش می دهد که مردم متوجه تبلیغات شوند. شناخت برند: طراحی بیلبورد منسجم و جذاب از نظر بصری می تواند به تثبیت هویت برند و افزایش شناخت در بین مخاطبان هدف کمک کند. حفظ پیام: یک طراحی واضح و ساده می تواند به اطمینان حاصل شود که پیام در حال انتقال به راحتی قابل درک و به خاطر سپردن است. ارتباط موثر: یک طراحی بیلبورد خوب می تواند به طور موثر پیام مورد نظر را منتقل کند و مخاطبان هدف را برای انجام یک اقدام دلخواه، مانند بازدید از یک وب سایت یا خرید، ترغیب کند. به طور کلی، طراحی موثر بیلبورد در دستیابی به اهداف یک کمپین تبلیغاتی بسیار مهم است و می تواند تأثیری پایدار بر موفقیت یک تجارت یا محصول داشته باشد.

طراحی بیلبورد در اصفهان ( تبلیغات محیطی در اصفهان)

تبلیغات محیطی ( اجاره و رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی در اصفهان )

با توجه به رعایت چند نکته و اصول ساده، علاوه بر افزایش جذابیت در طراحی بیلبورد تبلیغاتی، می توان آن را تاثیر گذار کرده و در خاطر مخاطب تثبیت کرد.

 • در مرحله اول گرافیست باید از تعداد کلمات کم در حدود شش، هفت کلمه یا حتی کمتر در طراحی بیلبورد استفاده کند. وقتی مخاطب در حال حرکت با خودرو می باشد خواندن مطلب و متن برای او مشکل است. پس طراح در زمان طراحی بیلبورد تبلیغاتی باید از تعداد کلمات کمتر استفاده نموده تا مخاطب که در حال حرکت است بتواند آن را به آسانی دیده و پیام مورد نظر صاحب برند را به صورت نا محسوس دریافت کند.
 • توجه مخاطب عبوری جلب شود اما خطری متوجه راننده نباشد. گرافیست برای انتقال پیام بیلبورد به رانندگان تنها چند ثانیه بیش تر زمان ندارد تا مخاطب را جذب کند. باید بسیار خلاقانه این کار را انجام دهد تا مخاطب را مجذوب کند اما به گونه ای که این جلب توجه باعث ایجاد حادثه نگردد.
 • بیلبورد برای ارائه رزومه نبوده و نیازی به درج شماره تماس نیست. طراح توانمند باید بتواند در ظزف حداکثر حدود ۱۰ ثانیه پیام بیلبورد را به مخاطب منتقل کند و شماره تماس جزو این تبلیغ نیست. بیلبورد ابزاری است که وظیفه‌ آن ایجاد یک جرقه در ذهن مخاطب است. بنابراین از آن برای برندینگ و معرفی محصول یا شعار تبلیغاتی برند استفاده می شود.

 

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

هدف از تبلیغات محیطی به عنوان امری در تبلیغات چیست؟

به احتمال بسیار زیاد شما هم تا به حال بارها بیلبوردهای تبلیغاتی را مشاهده کرده اید. این بیلبوردها یکی از راه های تبلیغاتی هستند که معمولاً شرکت ها و صنایع بزرگ برای معرفی محصولات و خودشان از آنها استفاده می کنند. البته از بیلبورد تبلیغاتی برای موارد دیگری هم استفاده می شود اما مهمترین آن همان معرفی محصولات شرکت های بزرگ است که خدمت آن بیان کردیم. استفاده از این راه تبلیغاتی هزینه های بسیار زیادی را برای شرکت ها به همراه خواهد داشت و قطعاً اثرگذاری تبلیغاتی آن آنقدر بالا است که کارخانجات برای استفاده از آن به شدت مشتاق هستند. در ادامه در مورد اینکه هدف از بیلبورد تبلیغاتی و استفاده از آن چیست نکاتی را خدمت شما بیان خواهیم نمود.

بیلبورد بین راهی

چرا تبلیغات بیلبورد مهم هستند ؟

مهمترین هدف از بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان و یا بیلبورد در تهران و شهرهای بزرگ معرفی برند تجاری در ابعاد بزرگ می باشد. بیلبورد های تبلیغاتی در طول سالهای گذشته پیشرفت های زیادی داشته اند و حتی در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان در حال حاضر بیلبوردهای سه بعدی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در بسیاری از کشورهای جهان شرکت ها و برندهای بزرگ برای اینکه محصولات خودشان را راحت تر بین مردم محبوب کنند از تصاویر تخیلی و یا تصاویر شخصیت های مشهور کشور خودشان استفاده می کنند.

البته اهداف بیلبوردها تنها در تبلیغات خلاصه نمی شود و از آنها می توان برای فرهنگ سازی و یا معرفی موضوعات گوناگون استفاده کرد که در کشورهای مختلف هم این استفاده ها به خوبی انجام می‌شود و البته در کشور ما هم در سالیان گذشته استفاده های بسیار زیادی از بیلبورد ها چه در زمینه تبلیغاتی چه در زمینه های دیگر وجود داشته است.

در حقیقت نمی توان هدف خاصی را از استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی عنوان کرد و اهداف بسیار زیادی هستند که می توانیم با استفاده از این بیلبوردها به آن‍ها برسیم.

اهمیت متن مناسب در بیلبورد در اصفهان چه قدر است ؟

توجه به جزئیات در بیلبوردهای تبلیغاتی باعث می‌شود تا اثرگذاری تبلیغات شما بر روی مخاطبین چند برابر شود. جزئیاتی که در بیلبورد های تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد استفاده از متن مناسب بیلبوردها است. متن مناسب باید به گونه‌ای باشد که مخاطب را کاملا جذب تبلیغات شما کند و باعث شود او برای لحظاتی مجذوب تبلیغات شما گردد تا تبلیغات شما برای بازه زمانی بلند مدت در ذهن او حک شود و به این راحتی ها از ذهن خارج نشود. سعی می‌کنیم در این مطلب مهم ترین نکاتی که به شما در راه رسیدن به یک متن مناسب برای تبلیغات بیلبوردی کمک می کند را بیان نماییم.

چه متنی باید در بیلبورد قرار گیرد ؟

توجه به جزئیات در بیلبوردهای تبلیغاتی باعث می‌شود تا اثرگذاری تبلیغات شما بر روی مخاطبین چند برابر شود. جزئیاتی که در بیلبورد های تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد استفاده از متن مناسب بیلبوردها است.

متن مناسب باید به گونه‌ای باشد که مخاطب را کاملا جذب تبلیغات شما کند و باعث شود او برای لحظاتی مجذوب تبلیغات شما گردد تا تبلیغات شما برای بازه زمانی بلند مدت در ذهن او حک شود و به این راحتی ها از ذهن خارج نشود. سعی می‌کنیم در این مطلب مهم ترین نکاتی که به شما در راه رسیدن به یک متن مناسب برای تبلیغات بیلبوردی کمک می کند را بیان نماییم.

متن مناسب بیلبورد اصفهان تبلیغات محیطی چگونه باید باشد؟

متن مناسب بیلبورد متنی است که خلاقانه باشد و شما با استفاده از هوش و ذهن خودتان توانسته باشید آن را خلق کنید. متنی که با استفاده از خلاقیت ذهنی خود شما ایجاد شود منحصر به فرد از متن هایی می باشد که تا به امروز بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی مشاهده شده و مردم تمایل بیشتری به متن های جدید و جذاب نشان می دهند.

البته توجه داشته باشید که حتماً متن تبلیغاتی نباید خیلی پیچیده و سخت طراحی شود و تنها کافی است یک متن ساده و بدون جملات کلیشه ای را که مردم با آن ارتباط بهتری برقرار می‌کنند برای بیلبورد تبلیغاتی خودتان آماده کنید.

توجه داشته باشید که هدف شما تنها و تنها جذب مخاطب است و مخاطب شما هم عموم مردم هستند که ترجیح می‌دهند با متن های ساده و روان در تبلیغات مواجه شوند تا این که بخواهند جملات کلیشه ای و سخت را مشاهده کنند.

البته توجه داشته باشید که شما از شعار های تبلیغاتی هم باید در متن های خودتان استفاده کنید. البته در این زمینه هم باید از شعار هایی استفاده کنید که عامه پسند باشد و برای مخاطب باورپذیر باشد. با توجه به این نکات قطعا می‌توانید متن مناسبی برای بیلبورد های خودتان پیدا کنید.

تبلیغات محیطی و بیلبورد اصفهان

را بی شک قدیمی ترین روش تبلیغاتی باید دانست. تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل اجرا برای تبلیغات که در تیررس ببنندگان است اطلاق می شود. تابلوهای تبلیغاتی، بیلبوردها، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو، بدنه اتوبوس ها و …

گونه های مختلفی از تبلیغات محیطی بشمار می روند. یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی که باعث برتری آن با سایر رسانه های تبلیغاتی دیگر گردیده این است .

که مخاطب ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی بوده و چون نمی تواند چشم خود را از رنگ ها و طرح های اطراف خود بپوشاند. در تعریف محتوایی این رسانه میتوان اینگونه گفت : رسانه تبلیغات محیطی آگاهی و اطلاعات مخاطبان را نسبت به ورود یک محصول جدید به بازار یا ارائه یک خدمت جدید از سوی صاحبان خدمات برای مخاطبان آنان فراهم می آورد.

تاریخچه تبلیغات محیطی

پیشینه تبلیغات محیطی Outdoor advertising به تمدن های نخستین روی زمین بر میگردد. کشف سنگ نگاره هایی از مصر باستان بصورت چهاروجهی با نوک هرمی شکل که از آنها برای ترویج مذهب مصریان باستان مورد استفاده قرار می گرفته است

از قدیمی ترین نوع تبلیغات محیطی به شمار می رود. این اسناد نشان دهنده آن است که بشر از زمان قدیم در پی اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ و المان های خاص برای تاثیر گذاری در ذهن سایر افراد جامعه خود تلاش داشته است.

شاید یکی دیگر از نمونه های بارز تبلیغات محیطی در زمان قدیم را بتوان در جنگ هایی که بین قبایل بوجود می آمد پیدا کرد جایی که گروهی از افرادی که در جنگ شرکت می کردند پرچم هایی بزرگ و قابل دید را با خود حمل می کردند. به همراه داشتن این پرچم ها برای افراد نوعی اطلاع رسانی بود.

تبلیغات محیطی در قرن بیست و یکم : با پیشرفت بشر در قرن بیست و یکم شاهد ورود ابزارهای جدید در حوزه رسانه محیطی هستیم که در برخی موارد چاشنی خلاقیت رنگ و بوی تازه ای به آن می بخشد. تلویزیون های بزرگ تبلیغاتی که یکی از دست آوردهای بشر در پی اختراع تکنولوژی ” ال ای دی ” می باشد حاصل خلاقیت انسان در قرن بیست و یکم می باشد.

مزایای تبلیغات محیطی چیست ؟

 • برند خود را معرفی کنید.
 • فروش خود را افزایش دهید.
 • کالا و خدمات خود را معرفی کنید.
 • تبلیغات محیطی موجب افزایش آگاهی مردم نسبت به ورود یک محصول به بازار می شود.
 • با تبلیغات محیطی هدفمند در مراکز تصمیم گیری مشتریان را ترغیب می کنید تا از محصولات و خدمات شما استفاده کنند.

معایب تبلیغات محیطی چیست ؟

اگر در این حوزه تبلیغات محیطی می خواهید وارد شوید می بایست زیر ساخت های مناسب و کافی را داشته باشید. رسانه محیطی بقدری قدرتمند است که می تواند کسب و کار شما را متحول کند و عکس آن اگر زیر ساخت های مناسب و کافی را نداشته باشید میتواند تبدیل به یک ضد تبلیغ شود.
بطول مثال شما محصولی را تبلیغ می کنید که توان تولید آن را بصورت گسترده ندارید. این فرصت برای کسب و کار شما به یک ضد تبلیغ تبدیل خواهد شد.
شاید بالا بودن قیمت های ابزارهای رسانه محیطی یکی از معایب این حوزه باشد و هر شرکتی نمی تواند از این ابزارها بهره مند شود.
وجود محدودیت در اجرای طرح های تبلیغاتی یکی دیگر از معایب تبلیغات محیطی می باشد.

اشکال مختلف ابزارهای تبلیغاتی در حوزه رسانه محیطی : بیلبورد ها یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی در رسانه محیطی محسوب میشوند که قدرتی غیرقابل انکار برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها دارند.

بیلبوردها با اشکال و ایده های خاص می تواند بیننده را به تفکر در خصوص نگرش ها، اهداف و مقصود نهایی طراحان و ایده پردازان برساند و صاحبان کالا و خدمات را به مقصود نهایی و فروش بیشتر و مطلوب تر برساند.

با پیشرفت بشر و فناوری های جدید هر از گاهی شاهد ورود ابزارهای جدید به تبلیغات محیطی هستیم که از جمله آنها ورود تلویزیون های غول پیکر شهری را می توان دست آورد قرن بیست یکم دانست.

انواع ابزارهای رسانه محیطی : با توجه به نوع مخاطب و درخواست های صاحبان آگهی از بازار هدف ابزارهای مختلفی قابل استفاده هستند که در اینجا با انواع ابزارهای تبلیغات محیطی آشنا می شویم.

 • بیلبورد های تبلیغاتی
 • استندهای تبلیغاتی
 • لمپوست بنر
 • استرابوردهای تبلیغاتی
 • تلویزیون های تبلیغاتی شهری
 • تبلیغات برروی بدنه تاکسی های شهری
 • تبلیغات برروی بدنه اتوبوس های شهری
 • تبلیغات پل های هوایی و عابر پیاده
 • دیواری نویسی
 • دستگیره های تبلیغاتی
 • استیکرهای سه بعدی تبلیغاتی
 • و ابزارهای خلاقانه و نامتعارف

انواع موقعیت های مکانی برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

مکان مناسب جهت انجام تبلیغات محیطی از جمله فاکتورهای مهم و اساسی می باشد که اگر به درستی انتخاب شود تآثیر شگرفی در مخاطب ایجاد خواهد کرد و بهترین مکان ها شامل موارد زیر می باشد.

فضاهای بین شهری شامل :

 • اتوبان های بین شهری
 • عوارضی
 • پلیس راه ها

پایانه های حمل و نقل عمومی :

 • ایستگاه اتوبوس شهری
 • پایانه مسافربری بین شهری
 • قطار شهری
 • فرودگاه
 • راه آهن

جایگاه های سوخت گیری:

 • پمپ بنزین
 • جایگاه سوخت CNG

مراکز عمومی شامل :

 • مجتمع های تفریحی توریستی
 • مراکز خرید
 • نمایشگاه های بین المللی
 • میادین ورزشی

موقعیت های مکانی:

 • خیابان ها
 • میادین
 • پل های عابر پیاده
 • پل های هوایی سواره رو
 • بزرگراه های شهری و …

خلاقیت در تبلیغات محیطی در اصفهان

در بازاری که مملو از محصولات و خدمات مختلف است، خلاقیت حرف اول را می زند. هم خلاقیت در تولید محصول و هم خلاقیت در تبلیغات و اگر تبلیغات برای بازاریابی بدون خلاقیت باشد برای مخاطبان بسیار خسته کننده و ملال آور است و سازندگان تبلیغات نیز کاری بی اثر را انجام داده اند.

تبلیغات اگر به گونه ای منحصر به فرد باشد تاُثیر مطلوبی بر جای خواهد گذاشت و بدین معنا که در بین تبلیغات دیگر تبلیغ شما بر جسته باشد و اینکه منحصر به فردی با هویت برند در ارتباط باشد و اگر درغیر اینصورت شکل بگیرد مخاطب را از دست خواهید داد.

وی که فردی پیشتاز در زمینه خلاقیت می‌باشد دراین ‌باره می‌گوید: “هیچ‌ چیزی از تبلیغات خلاقانه کارآمد تر نیست. تبلیغات خلاقانه‌ به‌ یادماندنی تر و بادوام تر است. با هزینه تبلیغاتی کمتری موثر واقع می‌شود و می‌تواند گروه طرفداران خود را با سرعت بیشتری بسازد.

سرتاسر یک کار خلاقانه بر پایه‌ی آن چیزی که قبلاً درست شده، به وجود می‌آید و هر ایده‌ی جدید تنها ترکیب یا تلفیقی از یک یا چند ایده‌ی قبلی است. مهم نیست که این ایده یا تکنیک چگونه به ذهن ما رسیده، بلکه چگونگی استفاده و به‌ روز‌رسانی آن برای هدف مهم است.

از این رو، آشنایی با استراتژی‌ها و تکنیک‌های خلاقانه و درک بهتر و عمیق ‌تر مکانیزم و چگونگی عملکرد آن‌ها می‌تواند به گسترش فضاهای ذهنی و یافتن ایده‌های نو منجر شود.

نقش گرافیک محیطی در تبلیغات محیطی اصفهان

گرافیک محیطی به عنوان یکی از شاخه های گرافیک در رسیدن به اهداف بالا نقش بسزائی دارد، و بخش عمده ای از فعالیت های تبلیغاتی و تجاری را در بر می گیرد.

محیط اطراف ما خانه ای که در آن زندگی می کنیم خیابانی که درآن تردد می کنیم فضای سبزی که درآن قدم می زنیم ، پارکی که برای تفریح به آنجا می رویم ، همه نیاز به برقراری روابط منطقی فرمی و روابط سازمان بندی دقیق بر مبنای اصول و مبانی بیان بصری دارند.

تبلیغات محیطی به عنوان شاخه ای از گرافیک محیطی دارای نقش مهمی در ارتقای فرهنگ و اقتصاد جامعه است. دنیای معاصر ما با شتاب بسیار زیادی به‌ پیش می‌رود و محرک اصلی این سرعت تکنولوژی است.

تکنولوژی، زندگی انسان را به سمت ساخت و تولید و تنوع در آنها رهنمون می‌کند، بدین ترتیب نیاز به بازار عرضه و تقاضا به وجود می‌آید و از مهم‌ترین ابزار دستیابی به چنین روابطی تبلیغات است.

و تبلیغات محیطی به عنوان زیر‌مجموعه گرافیک محیطی وظیفه انتقال پیام‌ها را برعهده دارد و به کمک آن می‌توان پیام‌های آموزشی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، تجاری و سیاسی را به سهولت در معرض دید مردم قرار داد و آنها را در جهت بهترزیستن و چگونه زیستن راهنمایی کرد.

تبلیغات محیطی شامل تابلوهای بزرگ تبلیغاتی (بیلبورد)، تابلوهای دیواری، تابلوهای آلومینیومی(جایگاه تبلیغاتی چهاروجهی و سه‌وجهی) تابلوهای گردان سه‌بعدی، تابلوهای شش‌وجهی، تابلو‌های دیجیتال و بنرها، پوسترهای تبلیغاتی ایستگاه‌های اتوبوس و مترو، ترانزیت پوستر(تبلیغات داخل اتوبوس)، پانل‌های دیواری همگی به عنوان تبلیغات محیط بیرونی و گرافیک محیطی شهر می‌توانند به خوبی نقش تبلیغی در سطح شهر ایفا کنند.

اجاره بیلبورد در اصفهان

هنگامی که نوبت به راه اندازی یک کمپین تبلیغات بیلبورد در اصفهان و تبلیغات محیطی در فضای باز می رسد ، تلاش شما باید بر اساس یک یا چند هدف به وضوح تعریف شده باشد. به طور خلاصه، شما فقط زمانی باید کمپین خود را راه اندازی کنید که یک هدف نهایی را در ذهن داشته باشید ، که با تبلیغات محیطی و بیلبورد در اصفهان به آن خواهید رسید .

چگونه مشتریان خود را شناسایی کنید؟

1-شناخت مشتریان بالقوه

یکی از گزینه‌ها شناخت «شخصیت خریدار» است که نمایشی نیمه تخیلی از مصرف‌کننده ایده‌آل شماست.که می تواند از مجموعه داده های مصرف کننده فعلی و تحقیقات بازار هدفمند در منطقه محلی ساخته شود و شامل اطلاعاتی مانند سن، جمعیت شناسی، الگوهای رفتاری و انگیزه ها باشد. در نهایت، باید مشتریان هدف شما را تجسم بخشد و درک عمیقی از کسانی که می‌خواهید برایشان جذاب باشد فراهم کنید.

2- انجام نظرسنجی های دقیق از کاربران

چه شما یک سرمایه‌گذاری نوپا هستید که مشتریان هدف را به تازگی تعیین کرده اید یا اگر به دنبال گسترش دامنه دسترسی خود به جمعیت‌ مشتریان جدیدی هستید، توصیه می‌کنیم از ابزارهایی مانند نظر سنجی های آنلاین شبکه های اجتماعی استفاده کنید .

3-تنظیم یک هدف

مسلماً مهمترین عنصر در برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی در فضای باز تعیین یک هدف کلی است.
برای اطمینان از موفقیت آن، مهم است که دقیقاً مشخص کنید که می‌خواهید مشتریانتان در نتیجه دیدن تبلیغات شما چه اقدامی انجام دهند.

کجا باید فضای باز اجاره کرد؟

انتخاب مکان مناسب برای بیلبورد در اصفهان تبلیغات محیطی در فضای باز بسیار مهم است. آنچه مکان مناسب را تعیین می کند بسته به کسب و کار، اهداف کمپین و افرادی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید متفاوت است.
به عبارت ساده، باید اطمینان حاصل کنید که تبلیغات را در مکان‌هایی قرار می‌دهید که احتمال یافتن مخاطبان هدف شما وجود دارد.

در نظر داشته باشید تبلیغات در توسعه کسب و کار و افزایش فروش محصولات و خدمات تاثیر بسزایی دارد. علاوه بر بیلبورد ها که قیمت بیلبورد تبلیغاتی در تهران و اصفهان بالا می باشد می توان از خدمات تبلیغاتی دیگر همچون ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان و یا هر شهری که بخواهید ، طراحی سایت در اصفهان ، سفارش طراحی لوگو و … برای توسعه برند و خدمات خود استفاده نمایید.