تبلیغات بیلبورد در اصفهان

تبلیغات محیطی در اصفهان | بیلبوردهای اصفهان | تبلیغات در اصفهان | تعرفه بیلبورد در اصفهان

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی ( اجاره و رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی در اصفهان )

در اصفهان بر روی  بیلبورد  های سطح شهر اصفهان و حومه شهر به شرح ذیل:
بيلبورد های سطح شهر و حاشيه زاينده رود در  ابعاد3در 5متر
پل های عابر  پياده مکانيزه در به عرض 1.5 تا3متر
پل های عابر پياده سطح شهر و حاشیه شهر
بيلبورد های سه وجی
استند های  سيمانی سطح شهر
تابلو های چهار  وجهی زير  ساعتی

جهت دریافت لیست قیمتهای بیلبوردهای مورد نظر  با ما تماس بگیرید.

درباره اصول طراحی بیلبورد تبلیغاتی

تبلیغات محیطی ( اجاره و رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی در اصفهان )

طراحی بیلبورد تبلیغاتی از جمله بهترین راه ها برای معرفی و تبلیغ یک محصول، خدمات، کسب وکار، برند و… می باشد.

در طراحی بیلبورد تبلیغاتی با کمی اغراق و نمایش تصویر حیرت انگیز تبلیغ صورت می گیرد. مهم ترین اصلی که در یک بیلبورد تبلیغاتی باید مورد توجه قرار بگیرد مخاطب می باشد که تحت تاثیر قرار گیرد و به وجد آید.

ترکیب و استفاده از رنگ در طراحی بیلبورد تبلیغاتی بسیار دارای اهمیت است و گرافیست ها با بازی با رنگ و استفاده از رنگ های گرم می توانند توجه بیننده را ظرف چند ثانیه کوتاه جلب کنند.

فونت، سایز انتخابی، رنگ نوشته ها، پس زمینه و… تاثیر به سزایی در بهتر دیده شدن، خوانده شدن و جلب توجه عابران یا سرنشینان خودرو های عبوری دارد. بیلبورد تبلیغاتی به قدری باید خلاقانه باشد که مخاطب برای دیدن آن سر خود را بچرخاند و مجدد آن را تماشا کند.

این جاست که تاثیر طراحی حس می شود و مخاطب نسبت به برند مورد نظر مطلع و مشتاق خواهد شد.

 

 طراحی بیلبورد تبلیغاتی

تبلیغات محیطی ( اجاره و رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی در اصفهان )

با توجه به رعایت چند نکته و اصول ساده، علاوه بر افزایش جذابیت در طراحی بیلبورد تبلیغاتی، می توان آن را تاثیر گذار کرده و در خاطر مخاطب تثبیت کرد.

  • در مرحله اول گرافیست باید از تعداد کلمات کم در حدود شش، هفت کلمه یا حتی کمتر در طراحی بیلبورد استفاده کند. وقتی مخاطب در حال حرکت با خودرو می باشد خواندن مطلب و متن برای او مشکل است. پس طراح در زمان طراحی بیلبورد تبلیغاتی باید از تعداد کلمات کمتر استفاده نموده تا مخاطب که در حال حرکت است بتواند آن را به آسانی دیده و پیام مورد نظر صاحب برند را به صورت نا محسوس دریافت کند.
  • توجه مخاطب عبوری جلب شود اما خطری متوجه راننده نباشد. گرافیست برای انتقال پیام بیلبورد به رانندگان تنها چند ثانیه بیش تر زمان ندارد تا مخاطب را جذب کند. باید بسیار خلاقانه این کار را انجام دهد تا مخاطب را مجذوب کند اما به گونه ای که این جلب توجه باعث ایجاد حادثه نگردد.
  • بیلبورد برای ارائه رزومه نبوده و نیازی به درج شماره تماس نیست. طراح توانمند باید بتواند در ظزف حداکثر حدود ۱۰ ثانیه پیام بیلبورد را به مخاطب منتقل کند و شماره تماس جزو این تبلیغ نیست. بیلبورد ابزاری است که وظیفه‌ آن ایجاد یک جرقه در ذهن مخاطب است. بنابراین از آن برای برندینگ و معرفی محصول یا شعار تبلیغاتی برند استفاده می شود.

مطالب مرتبط

فهرست